Wróć   Forum Babyonline.pl > Twoje dziecko > Bliźniaki
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Bliźniaki Wszystko na temat bliźniąt - zaczynając od ciąży aż po wychowanie. Wasze porady, wątpliwości i pytania.

Co nowego na forum? Zasady na forum.

Kalendarz szczepień dla dzieci od 0 do 18 lat.
Szczepionki chronią dziecko przed wieloma groźnymi chorobami. Eksperci mówią, które szczepienia obowiązkowe i zalecane są najważniejsze.

Konkurs na BRZUSZEK MIESIĄCA!
DODAJ zdjęcie swojego brzuszka w ciąży i WYGRAJ zestaw pościeli dla maluszka!

Porady ekspertów Babyonline.pl
Zapraszamy do zadawania pytań :)

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody!
Zmieniamy się dla Was, zajrzyj po szczegóły.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10-12-2014, 13:42
patka_m89 patka_m89 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
patka_m89.polki.pl

Zdjęcia: 14
Domyślnie Odp: Cięcie cesarskie to nie poród?

No jednego z drugim zostawić z dzieckiem ciekawe jakby wtedy śpiewali....
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-12-2014, 17:09
ladybzyk ladybzyk jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ladybzyk.polki.pl

Miasto: Zza brudnego ekranu :)
Zdjęcia: 14

Cytat:
Napisał patka_m89 Zobacz post
No jednego z drugim zostawić z dzieckiem ciekawe jakby wtedy śpiewali....
Kossakowski nagrał taki program ha ha ha ale się uśmiałam, albo Tata sam w domu, Boże...masakra czasem, wiem, że może to tak pod publiczkę dla lepszej oglądalności, zachowywali się jakby byli ograniczeni psychicznie, ale czasem jak tak czytam, to raczej nikt tego nie obala

STOP ŁAMANIU PRAW KOBIET NA PORODÓWKACH - podpisz petycję http://lepszyporod.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-12-2014, 09:39
Lara5 Lara5 jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
Lara5.polki.pl

Miasto: Jarocin
Zdjęcia: 58

Tata sam w domu ... też nieraz cyrki pokazują ale i własnie taka jest rzeczywistość
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-03-2016, 17:56
andziarek andziarek jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
andziarek.polki.pl

Byłam w ciąży bliźniaczek jednokosmówkowej (chłopcy dzielili jedno łożysko). Młoda lekarka chciałabym urodziła poprzez cesarskie cięcie. Bardzo tego się bałam, wolałam rodzić naturalnie. I spotkałam lekarza, który przyjął na świat dwóch synów mojej siostry. Chłopcy byli ułożeni prawidłowo, główkami w dół i mogłam urodzić siłami natury Czasami bywa tak, że cesarskie cięcie to konieczność, ale uważam, że to też poród. Poza tym matka jeszcze bardziej się wycierpi po operacji. Takim mamom tez się należy szacunek
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-03-2016, 00:28
teresa211186 teresa211186 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
teresa211186.polki.pl

Zdjęcia: 88

Cytat:
Napisał andziarek Zobacz post
Byłam w ciąży bliźniaczek jednokosmówkowej (chłopcy dzielili jedno łożysko). Młoda lekarka chciałabym urodziła poprzez cesarskie cięcie. Bardzo tego się bałam, wolałam rodzić naturalnie. I spotkałam lekarza, który przyjął na świat dwóch synów mojej siostry. Chłopcy byli ułożeni prawidłowo, główkami w dół i mogłam urodzić siłami natury Czasami bywa tak, że cesarskie cięcie to konieczność, ale uważam, że to też poród. Poza tym matka jeszcze bardziej się wycierpi po operacji. Takim mamom tez się należy szacunek
JA nie miałam tej możliwości urodzić naturalnie, dwa porody zakończone cc. I bardzo chciałabym poczuć co to jest poród naturalny. Spotkałam się kiedyś z mamą która twierdziła ze kobieta po cc to nie wie co to poród, że ją to niby nic nie boli. Zmieniła swoje zdanie gdy drugie dziecko musiała urodzić przez cc i w tedy stwierdziłą ze woli rodzić naturalnie bo mniej boli, szybciej sie dochodzi do siebie i wsztsko mniej boli. Po tej cc zrozumiała w końcu mamy rodzące przez cc. . Nie wiel jak boli naturalny poród, ale powiem że choć sam moment cesarki nie boli to już kilka godzin po niej odczuwa sie straszny ból. Którego nie złagodzi pojawienie się na świecie maluszka tylko trzeba go łagodzić środkami przeciwbólowymi.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-09-2017, 19:54
ddssaa's Avatar
ddssaa ddssaa jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
ddssaa.polki.pl

O, świetnie Jestem w 100% pewien, że te porady mi się przydadzą Dzięki wielkie
Stary 29-11-2017, 14:53
majka007 majka007 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
majka007.polki.pl

Miasto: Warszawa

Ja ostatnio gdzieś przeczytałam, że kobieta po cesarce nie jest matką, bo z niej dziecko wyjęli, a nie urodziła. No co za bzdura. Matka to matka, 9 miesięcy nosi "pod sercem", a potem będzie wychowywać tak samo. Co to ma do rzeczy, że medycyna poszła na przód i ludzie nie muszą ginąć przy naturalnych porodach.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania