Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent dla 3-latki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Prezent dla 3-latki

    U nas sprawdził się rowerek biegowy http://merlin.pl/Brimarex-Drewniany-...FWUGcwodwxEAsA Także ja bym poszła w tym kierunku. Moja córka jest nim tak zachwycona,że za każdym razem chce go zabierać na spacer. Poza tym fajnie uczy równowagi.



    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Prezent dla 3-latki

      U nas bardzo sprawdzają się puzzle takie maksymalnie do 48 części, gry logiczno-edukacyjne oraz sukienki Moja córa uwielbia sukienki i spódniczki także jak ktoś nie wie co jej kupić to mówię że z sukienki zawsze cieszyć się będzie.



      Skomentuj


        #18
        Odp: Prezent dla 3-latki

        Napisane przez ulcia04 Pokaż wiadomość
        U nas bardzo sprawdzają się puzzle takie maksymalnie do 48 części, gry logiczno-edukacyjne oraz sukienki Moja córa uwielbia sukienki i spódniczki także jak ktoś nie wie co jej kupić to mówię że z sukienki zawsze cieszyć się będzie.
        moja siostar swojej chrześnicy ostatnio kupowała wózek drewniany na laki - piękny prezent - troszku kosztowny ale ma cos w sobie - Dziecko zachwycone

        Skomentuj


          #19
          Odp: Prezent dla 3-latki

          Teraz jest tyle możliwośći. Ja z kolei zaproponuję hulajnogę. Fajnie uczy równowagi. Oglnie nie mogę wyjść z podziwu jak dzieciaczki zwłaszcza te 3 letnie na nich śmigają

          Skomentuj


            #20
            Odp: Prezent dla 3-latki

            Ja swojej chrześnicy kupiłam grę planszową, wózeczek z lalką i bluzeczkę Wózeczek razem z planszówką kupiłam w tym samym sklepie, tutaj: http://*******.pl/gry-i-zabawy/gry-planszowe/, a bluzeczkę w zwykłym sklepie z ubraniami dla dzieci Tak na dobrą sprawę chciałam jej kupić coś na każdą okazję. Wózeczek do zabawy i spacerów, planszówka to ćwiczenia pamięci i umysłu, a bluzeczkę na spotkania z ulubioną ciocią Nie no, po prostu do chodzenia

            Skomentuj


              #21
              Odp: Prezent dla 3-latki

              Fajnym pomysłem jest tablica "znikopis" dziecko może sobie tam coś rysować, odbijać znaczki i później jednym ruchem może wszystko zmazać. Mojej siostry córka uwielbiała się tym bawić

              Skomentuj


                #22
                Odp: Prezent dla 3-latki

                super prezentem może być stragan z warzywami z kartonu - bodajże w Ikea można taki kupić co sądzicie o tego typu zabawkach - mi się podobają bo służą do zabawy, są ekologiczne dziecko może sam taką zabawkę pokolorować - ja widzę same plusy

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Prezent dla 3-latki

                  3 latka, to już dziecko ktore potrafi zająć się na dłużej jakąś zabawką.
                  Naszym nieodzownym zajęciem codziennym są klocki i budowa wszystkiego co sie da domki plac zabaw czy zjeźdżalnie z książką w roli głównej

                  kilka pomysłów:
                  puzzle
                  książka z bajkami
                  Lalka sikająca lub inna typu bobas
                  domek dla lalek
                  Klocki
                  zestaw do rysowania
                  domek kartonowy do malowania
                  zależnie od pory roku hulajnoga, rowerek
                  zestaw instrumentów
                  zwierzątko interaktywne

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Prezent dla 3-latki

                    Moja córeczka w grudniu będzie miała 3 latka i uwielbia robić wszystko to co my. Ostatnio poprosiła o mikser bo ona również chce robić placki, kuchnię z piekarnikiem i zmywarką już ma i lubi się przy niej bawić. Dla trzy latki dobre są również puzzle oraz zwykła tablica.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Prezent dla 3-latki

                      Jeśli lubi gotować to fajne są jeszcze drewniane akcesoria, wałki stolnica łyżki
                      nie wspomnę o foremkach do ciasteczek

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Prezent dla 3-latki

                        Ja kupiłabym jakąś fajną lalkę i do tego ubranka Ubranek nigdy dość zwłaszcza, że dzieci bardzo szybko rosną Jeśli nie masz pomysłu na zestaw ubranek to możesz zajrzeć na http://przymierzanko.pl/ Znajdziesz tam ubrania z wielu sklepów które można przymierzyć na wirtualnego manekina.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Prezent dla 3-latki

                          Napisane przez truskawka91 Pokaż wiadomość
                          Ja kupiłabym jakąś fajną lalkę i do tego ubranka Ubranek nigdy dość zwłaszcza, że dzieci bardzo szybko rosną Jeśli nie masz pomysłu na zestaw ubranek to możesz zajrzeć na http://przymierzanko.pl/ Znajdziesz tam ubrania z wielu sklepów które można przymierzyć na wirtualnego manekina.
                          Jakoś nie przemawia do mnie przymierzalnia na manekina, może to i fajna funkcja dla sklepu internetowego, ale przecież każde dziecko jest inne, jedno grubsze drugie chudsze i jeśłi bym juz miała przymierzać ubranka to w realu

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Prezent dla 3-latki

                            a ja polecam małej trzylatce kupić lalkę z akcesoriami do karmienia i codziennej pielęgnacji plus wózek. Myślę, że to odpowiedni moment na tego typu zabawkę, dziewczynka pozna rolę kobiety, nauczy się troski o innych, ponad to teraz na rynku dostępne są takie grające, mówiące, jedzące i nawet wypróżniające się, myślę, że trzylatce taki prezent sprawił by dużo frajdy

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Prezent dla 3-latki

                              Dokładnie! Popieram przedmówczynię Nie zapominajmy o książeczkach. To one pobudzają wyobraźnię dziecka, a kolorowe obrazki potrafią przyciągnąć tak samo jak nie jedna pluszowa zabawka. Książka nie musi się od razu znudzić. Np. taki http://bajkopis.pl/ oferuje bookbox. Coś genialnego o czym dowiedziałam się zaledwie 2 miesiące temu. Opakowanie pełne książek. Za każdym razem historyjkę można ułożyć inną. Dziecko ogranicza tylko owa wyobraźnia

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Prezent dla 3-latki

                                Warto jest odciągać takie dziecko od elektroniki. Wiele osób lubi właczyć takiemu maluchowi telewizor czy też internet i dziecko spędza tak kilka godzin. W sklepach jest masa zabawek kreatywnych i edukacyjnych.

                                Zerknijcie sobie chociażby do księgarni PWN
                                http://ksiegarnia.pwn.pl/Zabawki/Edu...2198486,k.html
                                Jest tam masa takich zabawek i gier logicznych. Moja córka bawi sie ostatnio takim torem z kulek


                                Zabawa świetna bo sama się w to wciągnęłam.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X