Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pokarm w ciąży

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Pokarm w ciąży

    Witam.
    Mam pytanie - jestem w drugiej ciązy (30 tydzień) i mam pokarm w piersiach. Wiem, że siara się pojawia wsześniej i może wypływać czasem, ale chodzi o coś więcej.
    Może zacznę od początku: syna (teraz 13 miesięcy) karmiłam jakieś 6 tygodni, ale pokarm nie zanikł (zawsze można było wycisnąć parę kropel). Zanikł całkiem gdzieś koło 10-12 tygodnia drugiej ciąży, co trwało jakieś 4 tygodnie i znów się pojawił - na początku była siara. Teraz leci (dosłownie) najpierw siara, później już mleko bardzej białe w ilości na spokojne wypełnienie dna kubka. Rano mam bardzo bolące piersi i bez "wyciśnięcia" ból nie przechodzi, wieczorem podobnie, tylko ból jest mniejszy. Mleko tryska strumieniami. Właściwie nie wiem, czy dobrze robię - jak inaczej sobie przynieść jakieś ukojenie? Dodam, że drugie dziecko chciałabym karmić piersią. Niestety muszę się też przynajmiej trochę "bawić" z piersiami, bo mam płaską brodawkę i muszę ją wyciągać (syn nie mógł sobie z nią poradzić), a co dotknę sutek to leci.
    Proszę o poradę.
    Pawełek:



    Agatka:

       
Working...
X