Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Operacje plastyczne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Operacje plastyczne

    ja to sie bym bala jedynie tego bolu pozniej juz po operacji, ze nie dam rady wstac ze za dlugo bede sie goila itp ale efekt jednak bylby dla mnie ,otywacja i bym sie polozyla chyba na ten stol oczywiscie lekarz musi byc idealny

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Operacje plastyczne

      ja bym dobrowolnie na operacje plastyczna sie nie udala - hehe boje sie szpitali, wiadomo nie jestem doskonala i chciałabym zmienic to czy to ale staram sie akceptowac siebie i to jak wygladam , ja mam jedna kolezanke wprawdzie dalsza niz blizsza po operacji powiekszenia biustu i nie jest do konca zadowolona z efektu miala jakis problem z gojeniem sie rany ;/ ja dziekuje za taka atrakcje

      Skomentuj


        #33
        Odp: Operacje plastyczne

        Napisane przez Martunia35
        Najwięcej obecnie dziewczyn decyduje się na operacyjne powiekszenie biustu. Sama jestem jednak zdania,że nie w tym droga.Powinnyśmy przede wszstkim zaakceptować siebie. Poza tym jest wiele środków,dzięki którym można powiększyć nieinwazyjnie biust.

        Na przykład sama jakiś czas temu sprawiłam sobie Perfect Bust. Są to tabletki, które bierze się codziennie przez 3 miesiace. Nie powiekszy to biustu tak jak operacja ale efekt jest bardzo dobry. Biust bardziej uniesiony, jędrny i na pewno większy o ten 1 rozmiar.

        Martunia jaki jest koszt tej kuracji? I gdzie to kupowałaś? Sama nie mam zaufania do operacji i mam porządne wątpliwości tak wiec raczej się nie zdecyduję ale jednocześnie chciałabym jednak powiększyć biust bo po dzieciach nie jest już taki jak wcześniej (bardziej zależy mi na ujędrnieniu oraz podniesieniu niż na powiększeniu).

        Skomentuj


          #34
          Odp: Operacje plastyczne

          Napisane przez Martunia35
          No i taki właśnie efekt można po nich osiągnąć. Wiadomo,że nie powiększy się biustu o nie wiadomo ile ale o jeden rozmiar tak.Przynajmniej ja musiałam zmienić staniki po zakończeniu kuracji. Koszt jaki jest taki jest ale dzialają. Sama sobie zobacz.

          Porównaj sobie jednak z innymi sklepami bo ceny w różnych miejscach również mogą byc różne.
          Przyjmowałam dokładnie te tabletki i również jestem bardzo zadowolona z efektów Oczywiście brałam je na początku z dużą dozą niepewności bo nie sądziłam,że moze mi to jakoś pomóc ale obecnie widzę,że efekty sa bardzo dobre. Szczególnie jeśli chodzi o ujędrnienie. Biust jest równięż większy. Brałam je rok temu, efekt do tej pory się utrzymuję. Myślę,że na dniach pewnie znowu je sobie kupię. Nie jest ot wcale duży koszt, są o wiele tańsze od większości reklamowanych kremów i innych preparatów na powiększanie a jednak efekt znacznie lepszy.
          Last edited by gagatka; 07-07-2020, 11:42. Powód: link

          Skomentuj


            #35
            Odp: Operacje plastyczne

            Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad powiększaniem piersi liftingiem . Możecie coś więcej napisać o tym zabiegu? Z tego co czytałam jest całkowicie bezpieczny, a robiąc to w dobrym gabinecie medycyny estetycznej mam pewność, że piersi będą wyglądały potem naturalnie.
            Last edited by gagatka; 07-07-2020, 11:39. Powód: link

            Skomentuj


              #36
              Odp: Operacje plastyczne

              To raczej nie gabinet medycyny estetycznej, a poważna klinika - bo przecież operacja piersi, to operacja, pod pełna narkozą, ze wszytskimi niebezpieczeństwami jakie wążą sie z takim inwazyjnym zabiegiem. Na stronie, którą podajesz są fotki przed i po zabiegu - dodam, bo fajnie im wyszły piersi



              Tu fotki z powiększania piersi.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Operacje plastyczne

                Ja kiedys chciałam sobie zoperować twarz bo mi sie nie podobała. Teraz myślę, że byłam niemądra! podobam się sobie. Wystarczy o siebie zadbać, zainwestować w dobre kosmetyki np makeup revolution z xxx i od razu jest poprawa w wyglądzie. Operacje są bardzo bolesne i kosztowne dlatego ja bym się nie dała pociąć. Z resztą nie wiadomo czy efekt byłby zadowalający.
                Last edited by gagatka; 07-07-2020, 11:40. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Operacje plastyczne

                  Myślę, że operacje plastyczne są coraz bardziej popularne.
                  Last edited by gagatka; 07-07-2020, 11:41. Powód: link

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Operacje plastyczne

                    Pewnie że operacje plastyczne są coraz bardziej popularne. I to nie znaczy że panie robią z siebie laleczki, stają się sztuczne. To kwestia zlikwidowania kompleksów. Sama jestem po operacji plastycznej odstających uszu. Moja siostra ma podnoszone piersi . Uwierzcie na słowo- żadna z was nie chciałaby mieć takich uszu jak miałam albo takich piersi jak moja siostra.
                    Operowała nas ta sama dr z kliniki w Łodzi- dr Dorota Żukowska i jestem jej niezmiernie wdzięczna

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Operacje plastyczne

                      Najważniejsze, że obie jesteście zadowolone..

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Operacje plastyczne

                        Ja jestem zdania, że takie operacje to nic złego. Jeśli ktoś ma problem z tym, jak wygląda, czemu by tego nie poprawić?
                        Akceptuję nawet powiększanie piersi. Lepszy zabieg niż całe życie z kompleksami
                        Last edited by gagatka; 07-07-2020, 11:18. Powód: link

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Operacje plastyczne

                          Operacje plastyczne to nie jakaś fobia. Jeśli kobieta czuje taką potrzebę to czemu nie.Jej ciało i jej decyzja. Są w Polsce świetni chirurdzy plastyczni jak np. chirurg plastyczny Anna Olender, którzy znają się na swojej pracy i robią to z zamiłowaniem. I tak jak pisze Karolka31: Lepszy zabieg niż całe życie z kompleksami
                          Last edited by gagatka; 07-07-2020, 11:19. Powód: link

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Operacje plastyczne

                            Też tak myślę, że jeśli kobieta cierpi, nie ma poczucia wartości to warto taką operację zrobić. Ja osobiście bym się nie odważyła, ani mnie na to nie stać. Tzn. stać, ale uważam, że nie jest to wydatek niezbędny, są istotniejsze.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Operacje plastyczne

                              Jestem tego samego zdania. Jeśli komuś życie zatruwa jakiś kompleks, to trzeba się go pozbyć. Moja znajoma w klinice dr Knakiewicza zrobiła sobie plastykę powiek. Ktoś powie, że to nic wielkiego. Jednakże dla niej - coś bardzo ważnego. Efekt jest bardzo widoczny.
                              Last edited by gagatka; 07-07-2020, 11:21. Powód: link

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Operacje plastyczne

                                Hej dziewczyny A co sądzicie o powiększeniu biustu? Czy któraś z Was z tego skorzystała i dla faceta miało to jakiś konkretny wpływ? Jakieś powiększanie biustu Warszawa jest np. tutaj i zastanawiam się właśnie czy warto z tego skorzystać...
                                Last edited by gagatka; 07-07-2020, 11:20. Powód: link
                                I niech los zawsze wam sprzyja.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X