Wróć   Forum Babyonline.pl > Czas dla mamy > Uczucia, związki, seks
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Uczucia, związki, seks Dorosłe sprawy, czyli świat rodziców.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 12-09-2008, 14:42
myszkamoja myszkamoja jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
myszkamoja.polki.pl

Domyślnie kto mieszka z teściami?

ja ale chcę się wyprowadzić mężowi nie podoba się tam myśl
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-09-2008, 19:54
arilika arilika jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
arilika.polki.pl

Zdjęcia: 6
Domyślnie

my mieszkamy z tesciem,i mieszkamy tak juz 3lata.I tez coraz czesciej mysle o przeprowadzce,ale jeszcze troszke musimy sie pomęczyc.Choc wcale niejest zle,to mysle ze najlepiej byc ''młodym''po prostu samym
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-09-2008, 12:39
kates84's Avatar
kates84 kates84 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
kates84.polki.pl

Miasto: Rzeszów
Zdjęcia: 4
Smile

Ja rowniez mieszkam z rodzicami ale swoimi , bo z tesciami to chyba bym nie wytrzymala ale to i tak kwestia czasu bo i tak chcemy sie wyprowadzic tylko niech malutka troszke podrosnie
Stary 24-10-2008, 22:25
marta26's Avatar
marta26 marta26 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
marta26.polki.pl

Zdjęcia: 1
Domyślnie

ja mieszkam z teściami od 1,5 roku, ogólnie jest tak: wszystko oddzielnie, zero pomocy przy dziecku, poprostu tesciowie udają, że nieistniejemy, nie kryją, że czekają aż sie wyprowadzimy, mogłabym wyliczać bez końca
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-10-2008, 15:30
rachotka's Avatar
rachotka rachotka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
rachotka.polki.pl

Miasto: Swarzędz
Zdjęcia: 18
Domyślnie

my mieszkaliśmy z teściami ponad rok ale teraz na szczęście jesteśmy na swoim(tzn. nie swoim bo wynajmowanym)i tak jest lepiej. ciągłe wtrącanie się, doradzanie a wręcz narzucanie...mogłabym wymieniać i wymieniać. a teraz mamy lepiej
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-11-2008, 10:51
pinklady's Avatar
pinklady pinklady jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
pinklady.polki.pl

Miasto: Za horyzontem....
Smile

My po ślubie wynajmowaliśmy mieszkanie, potem kupiliśmy i jesteśmy na swoim, z teściową mieszkałam miesiąc i chociaż tesciową mam dobrą to jednak każdy ma swoje złe dni i humory dlatego uważam że młodzi powinni mieszkać i wychowywac dzieci sami bo dobre rady niekoniecznie muszą się u nas sprawdzać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-11-2008, 10:54
ania839 ania839 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ania839.polki.pl

Zdjęcia: 3
Domyślnie

Ja również przez pół roku mieszkałam z teściami (może to nie długo) ale
nie narzekam. Oczywiście było wtrącanie się, czy pytania dlaczego tak... jak
można inaczej (czyt. lepiej) ale na dobrą sprawę, obojętnie z kim by się
mieszkało to by tak było. Tylko nie każde (nie od każdego) zwrócenie uwagi nas denerwuje

Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-11-2008, 11:56
szin2's Avatar
szin2 szin2 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
szin2.polki.pl

Domyślnie

Ten problem należy również do mnie. Mieszkamy z rodzicami już dwa lata. Są mili, pomagają nam. Zostają z dzieckiem, kiedy chcemy gdzieś wyjść. Ale mimo wszystko chcielibyśmy mieć już swoje gniazdko. Czuli byśmy się swobodniej, mam wrażenie, że rodzice patrzą nam na ręce. W wychowanie się nie wtrącają, mam dużą wiedzę na ten temat. Kobieta musi mieć swoją własną kuchnię. Mąż nie spieszy sie z opuszczeniem rodzinnej ostoi, musiałby wiecej pieniędzy wydać (np. na mieszkanie, już nie mówiąc o domku). Mówi, że planuje postawić nam domek za 15lat. Przeraża mnie nie raz
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-11-2008, 17:42
mXm3's Avatar
mXm3 mXm3 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
mXm3.polki.pl

Domyślnie

ja na razie mieszkam z mezem i mala coreczka ale 'grozi' mi mieszkanie z tesciowa w przyszlosci, ze wzgeldu na pojscie do pracy i jej pomoc przy opiece nad mala.
Opieram sie jak sie da.
Tesciowa jest super mila, super gotuje ale jakos nie bardzo mi sie usmiecha wspolne mieszkanie. Ma inne podejscie do niektorych spraw a mojemu mezowi wydaje sie, ze ona ma racje zawsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-11-2008, 22:26
gzdylu's Avatar
gzdylu gzdylu jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
gzdylu.polki.pl

Domyślnie

Mieszkamy z teściową od 3 lat z przerwą ok. roczną. Ciągle się docieramy. Są lepsze i gorsze dni ale generalnie jestem tą szczęściarą, która w teściowej znalazła drugą matkę. Rano wspólna kawka itp. Mój mąż chciałby zmienić lokum bo jego matka się wtrąca. Ale ona tak na prawd ę nic nie narzuca a tylko radzi. Zresztą jak się mieszka pod jednym dachem to nieładna kupka urasta do miana problemu ogólnodomowego więc dziwne by było gdyby się nie martwiła i nie pytała.
Jest jeszcze kolejny plus. Mąż dużo pracuje a ja mam z kim pogadać. Zresztą na tzw. kupie mieszka się taniej...
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania