Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie rolety do okien?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Jakie rolety do okien?

    Czy któraś z Was zamawiała może rolety do okien dla dzieci specjalne? Chodzi mi o rolety z płótna takie klasyczne, ale żeby mialy jakieś wzorki np z kubusiem puchatkiem. Szukam czegoś takiego dla córeczki do pokoiku i nigdzie nie mogę znaleźć. Gdyby którąs z Was miała namiary na jakąś firmę najlepiej w Radomiu, Warszawie, Kozienicach to byłabym wdzięczna.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Jakie rolety do okien?

      My również zamontowaliśmy rolety zewnerzne. Mieszkamy na niskim parterze a w okolicy zdarzały się kradzieże. Doszliśmy do wniosku, że nie będziemy na pewno prowokowali losu oraz postanowiliśmy się bardziej zabezpieczyć. Rolety takie wbrew pozorom nie są dużo droższe a zapewniają dobre zabezpieczenie. Zamawialismy je w krakowskiej firmie Ekoplast;
      http://www.ekoplast-krakow.pl/produk.../systemy-rolet

      Cena niska a montaż krótki tak wiec mogę jak najbardziej polecić.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Jakie rolety do okien?

        Niestety mam tylko rolety wewnętrzne w takich prowadnicach montowanych do okien, niestety kiepsko chronią przed słońcem, może powinnam wybrać ciemniejsze?

        Skomentuj


          #19
          Odp: Jakie rolety do okien?

          Ja tam preferuję klasyczne rolety bez jakiś tam wzorków, bajerów. Ma być ładnie, a nie kiczowato jak u niektórych.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Jakie rolety do okien?

            A mi się podobają rzymskie rolety i własnie takie posiadam w swoim mieszkaniu. Jakiś czas temu zamówiłam sobie nowy komplecik w sklepie www ( konkretnie w sklepie Dekoria).
            http://www.dekoria.pl/rolety-rzymskie
            Jest tam wygodny kreator rolet, dzięki któremu możńa dopasować je do swojego okna.
            Ja zdecydowałam się na taki romantyczny model"

            Skomentuj


              #21
              Odp: Jakie rolety do okien?

              Mnie podobaja sie rolety dzien/noc i takie mam u siebie w mieszkaniu. Poza tym fajne sa tez rzymskie

              Skomentuj


                #22
                Odp: Jakie rolety do okien?

                Faktycznie, te rolety dzień-noc naprawdę dobrze się sprawdzają. Sąsiadka takie ma i bardzo je sobie chwali
                Ja też oglądałam z ciekawości takie rolety w necie. Tu mają spory wybór: http://www.lotari.pl . Może przy okazji wiosennych porządków zdecydujemy się też na wymianę rolet, bo powiem szczerze, że bardzo przypadły mi do gustu.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Jakie rolety do okien?

                  Te rzymskie rolety prezentują się naprawdę ładnie chociaż jeśli o mnie chodzi to preferuję bardziej tradycyjny wystrój. Lubię firanki i zasłony. Za samymi roletami nie przepadam ( może rzymskie by przeszły ale takie nowoczesne nie za bardzo...). Jakiś czas temu kupowałam sobie nowy komplet dekoracji na okna, tutaj:
                  https://firanex.net/firany-do-salonu

                  Proponuję sobie zajrzeć bo jest to jeden z najtańszych sklepów w sieci. Możecie tam znaleźć firany w o wiele lepszej cenie. Nawet niż na aukcjach.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Jakie rolety do okien?

                    ja mam antywłamaniowe zewnetrzne są dla mnie idealne do tego elektryczne także komfort i wygoda w jednym a przy tym bezpieczeństwo rodziny

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Jakie rolety do okien?

                      Ja mam roletę tylko w kuchni, stanowi ona ładne uzupełnienie całego wystroju, bo jest w żywym zielonym kolorze. Jest to element dekoracji, a wieczorem, zasłonięta pozwala nam być niewidocznymi z zewnątrz.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Jakie rolety do okien?

                        Ja za roletami nigdy nie przepadałam. Moim ideałem są białe firanki + zasłony i tak właśnie urządziłam swój dom. Wszystko zależy tez od metrażu, trzeba pamiętać że takie firany i zasłony wizualnie zmniejszają pomieszczenie. Kilka miesięcy temu postanowiłam odświeżyć sypialnie oraz salon, wymieniając firanki i zasłony na nowe. Zamawiałam na http://www.oknoart.pl/firany/firany-na-metry/ i byłam bardzo zadowolona.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Jakie rolety do okien?

                          Dziewczyny a czy któraś z was kupowała może typowe zasłony zaciemniające? W lecie mam problem bo synkowi jest za jasno w pokoju i nie chce spać

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Jakie rolety do okien?

                            ja bym uderzała w rzymskie, są super i naprawdę świetnie wyglądają.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Jakie rolety do okien?

                              Napisane przez Becia88 Pokaż wiadomość
                              ja bym uderzała w rzymskie, są super i naprawdę świetnie wyglądają.
                              Na pewno wyglądają bardzo nowocześnie tylko zastanawiam się jak jest przy nich z otwieraniem okien? Firankę się zsunie na bok, a te rolety?

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Jakie rolety do okien?

                                A mi się podobają rolety na dzień i na noc. Ładnie wyglądają i są praktyczne.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X