Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kiedy dodjemy sol do diety niemowlaka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    ja też nie daję i nie mam zamiaru dawać, sama chemia, podobnie jak koleżanka wyżej jogurt naturalny plus świeże owoce
    pozdrawiam

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      tak

      Moj je. Najpierw jadl ryby w sloiczku - takie od 12 miesiecy. A jako 3 latek zjada sam rozne i bardzo mu smakuja
      pozdrawiam,
      D

      Skomentuj


        #18


        Nie dawajcie dzieciom danonek - to sama chemia i cukier. I uczulaja
        pozdrawiam,
        D

        Skomentuj


          #19
          Są jeszcze takie koktajle Gerbera, bez cukru, przeznaczone dla dzieci powyżej 6 miesiąca, bardzo smaczne

          Skomentuj


            #20
            Danonki i inne kupne desery zawierają bardzo dużo cukru oraz innych szkodliwych dla maluszka substancji. Nie są polecane nawet przez producenta dla dzieci poniżej 3 lat. Najlepiej dzieciaczkowi samemu zrobić zdrowy twrożek zmiksowany z owocami i - jeśli koniecznie chcemy przyzwyczajać maluszka do słodkiego smaku - z odrobiną miodu.
            Zapraszam do poczytania dyskusji na forum "wegedzieciak"
            http://wegedzieciak.pl/viewtopic.php...hlight=danonki
            i tutaj trochę o danonkach i nie tylko: http://www.przekroj.pl/wydarzenia_kr...ykul,1387.html

            Skomentuj


              #21
              Z miodem też należy uważać, poza tym nadaje
              się dla dzieci powyżej roku.

              Właśnie jak już któraś mama chce podawać jogurty (chociaż
              do ukończenia roku uważam, że nie ma potrzeby) to bardzo
              dobrym rozwiązaniem są słoiczkowe jogurty z Hippa czy Gerbera,
              chociaż i one zawierają cukier (no ale już nie w takich ilościach)

              Skomentuj


                #22
                tak z tymi deserami to należy uważać .. nie tylko dla zdrowia dziecka ale i swojego.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Zgodnie z nowym schematem żywienia rybę można podać przed ukończeniem roku. Ja dawałam, ale ze słoiczka (gerbera chyba). Można też ugotować na parze. Ja nawet próbowałam, ale wychodzi mi jakaś okropna mamałyga...

                  Skomentuj


                    #24
                    Danonki jak i parowki dla dzieci to jedno wielkie g.... niestety. Chemia i tyle.
                    Ja malemu jak juz to kupuje zwykly serek homo ktory wazny jest 3-4 dni a ni jak danonki dwa tygodnie.

                    Skomentuj


                      #25
                      Ja daję swojemu dziecu Danonki (serek) z musem mu nie smakują. Niestety jogurt naturalny nawet z owocami zostaje wypluwany. Daję także serki Darek, Danio. Jogurty owocowe, jadł też monte.
                      Prosimy o 5 gwiazdeczek na zdjecie mojego synka. Odklikam... tylko prosze o wiadomość na priv.
                      http://www.mamacafe.pl/forum/gallery...p?i=12762&c=46
                      Dziękuję

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        moja coreczka ma 14 miesiecy i juz jej podaje ryby.morskie.
                        shannon

                        Skomentuj


                          #27
                          Moj synek ma 11 miesiecy i juz dostal rybe.Zrobilam morska rybe w folii.

                          Skomentuj


                            #28
                            Danonki to taka wygoda ale szkoda zdrowia naszych maluszków. Ja mojej Oli zaczęłam podawać je całkiem niedawno (myślałam, że są zdrowa) niezbyt je lubi zatem nie będzie problemu z odstawieniem danonka.

                            Skomentuj


                              #29
                              Napisane przez colleen Pokaż wiadomość
                              Z miodem też należy uważać, poza tym nadaje
                              się dla dzieci powyżej roku.

                              Właśnie jak już któraś mama chce podawać jogurty (chociaż
                              do ukończenia roku uważam, że nie ma potrzeby) to bardzo
                              dobrym rozwiązaniem są słoiczkowe jogurty z Hippa czy Gerbera,
                              chociaż i one zawierają cukier (no ale już nie w takich ilościach)
                              Co do Hippa to nie wiem, ale koktajle jogurtowe Gerbera cukru nie zawierają i mus z owocami leśnymi i z jogurtem też nie

                              Skomentuj


                                #30
                                Soniqa no właśnie masz rację co do Gerbera
                                nie ma w nich cukru, natomiast w Hipp jest.
                                Wcześniej tego nie doczytałam.
                                Niestety też słoiczki Gerbera są mniejsze
                                mojemu synkowi nie wystarcza jeden

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X