Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dzieciaczki z 2007 ;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    cześć mamusie

    Witam wszystkie mamy. Mam na imię Sylwia i mam córeczkę Olę. Urodziła się 11 maja 2007. Ja mam 28 lat, przed ciążą pracowałam jako redaktor w małej gazetce lokalnej, a teraz siedzę w domu i opiekuję się małą. Pewnie już żadna z Was nie karmi swoich dzieci piersią? Ja ciągle mam uczepionego do siebie małego ssaczka i nie wiem jak ją odzwyczaić. Doradzicie coś?

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Witam wszystkie mamy mój synek Kacper urodził się 13 lutego 2007 i to była jego szczęśliwa trzynastka.Ma już 20 miesięcy,biega wszędzie jak szalony spindra się na wszystko co jest w zasięgu oczu i nie zważa na niebezpieczeństwa.jesteśmy na etapie oduczania się siku nawet nam to wychodzi.Jak narazie nauczył się wołać kupkę w sposób taki że albo biegnie do kibelka albo przynosi nocnik.Niestety nie chce się nauczyć mówić.jego zasób słów to baba,dada,tata i nic więcej(chciałabym usłyszeć jak mówi mama).na kotka woła cicicicici na pieska zdarza mu się wołać łałałała i umie naśladować konika.doskonale rozumie co się do niego mówi i naśladuje wszystko co robią dorośli.

      Skomentuj


        #78
        WITAM
        Jestem tutaj nowa - przybrnelam tutaj w poszukiwaniu nowych przepisow kulinarnych dla mojego smyka urodzonego 8.09.2007 roku.
        Zebow u nas niewiele bo cale 7 Zaczelismy chodzi w wieku 11 miesiecy .
        Ogolnie jest calym moim swiatem

        Skomentuj


          #79
          Witam wszystkie mamy
          Mój synek Jaś urodził się 29. 09. 2007. Właśnie zaczął chodzić. Ma dopiero 4 ząbki, dolne jedynki i górne dwójki(trochę śmiesznie).
          [link=http://www.mamacafe.pl/][image noborder]http://www.mamacafe.pl/suwak/10891.png[/image][/link]

          Skomentuj


            #80
            Jestem mama Poli, urodziła sie 2 grudnia 2007r. pozdrawiam wszystkich
            Ania

            Skomentuj


              #81
              dużo zdrówka dla malutkiej ...moja córciA OSTATNIO trzydniówke przechodziła okropna temperatura...na szczęście juz jest dobrze.pozdrawiam
              Ania

              Skomentuj


                #82
                Cześć, moja mała też urodziła się 2.12.2007.
                Mam na imię Monika
                Madzia - 2 grudzień 2007
                Wiktoria - 17 wrzesień 2009

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Moja mała już od miesiąca chodzi a raczej biega po całym mieszkaniu.
                  Madzia - 2 grudzień 2007
                  Wiktoria - 17 wrzesień 2009

                  Skomentuj


                    #84
                    mój synek tez urodził się w 2007 roku, za 24 dni skończy roczek, ma 8 zębów i chodzi juz od sierpnia, pozdrawiam chłopców z tego rocznika, cudowne dzieci


                    Skomentuj


                      #85
                      Hej, Moja córa jest z 19.10.2007 kilka dni temu skończyła roczek. Pozdrawiam wszystkie Mamy!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Hej Tami to tak jak moja - też z 19 października 2007

                        Skomentuj


                          #87
                          Moja córeczka jest z 7 sierpnia 2007. Jest najwspanialsza, chociaż potrafi zaleźć za skórę. Nie zamieniłabym na inną ja za żadne skarby

                          Skomentuj


                            #88
                            witam wszystkie Mamusie synków z 2007roku
                            mój Julianek ma rok i 8 miesięcy urodził się 15.02.07, zaczyna już coś mówić, naśladuje słowa i można już troszkę z nim podyskutować, bardzo dużo rozumie, zaczął chodzić jak miał rok i 2 tygodnie, przeszedł etap: skakania, pełzania, raczkowania...
                            Julianek to cały nasz świat!
                            Julek 15.o2.2oo7r



                            Skomentuj


                              #89
                              Kochane maluszki 2007

                              Witam, jestem mamą Oli, urodzonej 18 września 2007, miło mi spotkać tutaj rówieśniczki mojego maleństwa.
                              Buziaki dla wszystkich maluszków.

                              Skomentuj


                                #90
                                witam .moja antonina-shannon urodzila sie 26 sierpnia 2007
                                shannon

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X