Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

nie chce piersi :(

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    nie chce piersi :(

    Mój Synek kilka dni temu skończył 8 miesięcy.Do tej pory udawało mi się Go karmić piersią dwa razy dziennie - rano i przed snem, i chciałam Go karmić najdłużej jak to będzie możliwe.Niestety dwa dni temu odmówił wieczorem jedzenia cyca Nie wiem jak jest tego przyczyna, czy wyszło to tak naturalnie...czy z innego powodu. Jeśli naturalnie to pewnie wiele z Was drogie Mamy powie, że szczęściara ze mnie.
    Synkowi wychodzą ząbki - może to jest powód dla którego nie chce cyca?Ale inne posiłki (je wszytko łyżeczką) raczej je tak jak wcześniej.I smoka też lubi ciągnąć. Te dwa dni temu kiedy Synek nie chciał cyca zdarzyła się jeszcze jedna rzecz, która nie wiem, może wpłynęła na to, że Kuba nie chce mleka z piersi.Jak podawałam Mu pierś to boleśnie mnie ugryzł swoimi nowymi ząbkami i ja głośno krzyknęłam tak, że Synek się przestraszył i aż zaczął płakać ....może dlatego teraz nie chce jeść...
  •    
       

    #2
    jezeli chcesz dalej karmic, mimo ze dziec nie chce to dalej przystawiaj ,bo fakt moze to byc przez zabki, ssanie powoduje bol, jak przestanie go tak bolec sam moze sie dopraszac o powrot do cycka,
    ale moze warto rozawazyc rezygnacje, bez awantur o cyca, tylko odciagaj mleko i rob na nim kaszki czy dawaj z kubeczka do picia.moze warto to wykozystac?

    moj G tez jak zabkuje i jest zawsze kilka dni kiedy je cyca tylko troche.

    Skomentuj


      #3
      Zgadzam się z Pieczulką ale... Synek może już sam zaczyna rezygnować z piersi, są dzieci które same kończą ssanie a są co trzeba je siłą odzwyczaić. Mój synek sam zaczął rezygnować w 8 m i za nic nie chciał cyca jeszcze karmiłam go do 10m i koniec musiałam podać mu mleko z butelki. Córeczkę karmiłam do 19m ale to ja musiałam zrezygnować także każde dziecko jest inne. Ciesz się że synek wszystko je łyżeczką. Mleko dajesz butelką czy kubkiem? Aha moja córcia też ugryzła mnie parę razy i też krzyknełam z bólu aż się przestraszyła i zaczeła płakać ale się uspokajała i ssała dalej


      Skomentuj


        #4
        powinnas sie cieszyc ze i tak tak dlugo ciagnal. Moj brzdac sam odstawil w na przelomie 5-6 miesiaca.
        Jakub 19.05.2008

        Skomentuj


          #5
          Zastanawiam się czy skoro mój Szkrab nie będzie już jadł piersi to powinnam Mu podawać mleko modyfikowane?Pierś zwykle jadł rano jak tylko się obudził i wieczorem tuż przed spaniem.Poza tym Kuba je już 5 posiłków dziennie: na śniadanie i przed kąpielą kaszki, na II śniadanie i na podwieczorek je owoce albo kisielek, albo budyń na mleku modyfikowanym, a na obiadek je zupę z warzywami, mięsem i żółtkiem, a dwa razy w tygodniu rybę.Czy ewentualnie w miejsce karmienia piersią powinnam Mu podać mleko modyfikowane?

          Skomentuj


            #6
            Ellajaja się w sumie cieszę, że odstawienie od piersi (jeśli tak rzeczywiście jest) przebiegło bez problemu...Tylko czuję taki troszkę...smutek i żal.Wiem, wiem, taka jest kolej rzeczy i kiedyś musiało to nastąpić...

            Skomentuj


              #7
              Ja to samo przeżywałam.Możesz spróbować mu mleko modyfikowane ale raczej z kubka niekapka.


              Skomentuj

                     
              Working...
              X