Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Witaminy dla ciężarnych

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Witaminy dla ciężarnych

    Kwas foliowy można brać non stop, odkąd tylko zaczyna się wiek rozrodczy. Potrzebuje go każda komórka naszego ciała więc i dla naszego zdrowia warto...

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Witaminy dla ciężarnych

      Ja używałam femibion natal plus 1 oraz od 13 tygodnia femibion natal plus 2.

      Skomentuj


        Odp: Witaminy dla ciężarnych

        Kwas foliowy to na pewno podstawa dla każdej kobiety, a reszta zależy od waszego stanu zdrowia i wskazań lekarza. Jeśli jednak np. chcecie pobudzić owulację i poprawić jakość komórek jajowych bo planujecie ciążę, albo chcecie wyregulować owulację po stosowanej antykoncepcji, to warto sięgać po produkty które zawierają odpowiednio dużą dawkę mio inozytolu np. - http://www.inofem.pl/ ma go aż 4000 mg (przy stosowaniu 2x dziennie) , jest to np. bardzo pomocne w leczeniu PCOS, no i dodatkowo ma też kwas foliowy, więc nie musicie go osobno brać

        Skomentuj


          Odp: Witaminy dla ciężarnych

          Myślę, że nie ma jakiejś reguły. Warto zachować umiar nawet jeśli chodzi o jedzenie witamin.

          Skomentuj


            Odp: Witaminy dla ciężarnych

            Kwas foliowy to tak ale Ja mam wrażenie że teraz strasznie nadużywa się witamin bo łatwiej bo szybciej zamiast dbać o odpowiednią dietę MI pierwszą ciąże lekarz kazał przyjmować witaminy dla ciężarnych chociaż wyniki były dobre nie miałam żadnych problemów więc w drugiej ciąży z witaminami przystopowałam

            Skomentuj


              Odp: Witaminy dla ciężarnych

              A mi moja ginekolog zlecila zazywac kwas foliowy z dodatkowymi witaminami i mowila, ze wazne zeby byl w nich jod. Zreszta przyjmowalam te witaminy przed ciaza i teraz rowniez karmiac piersia.

              Skomentuj


                Odp: Witaminy dla ciężarnych

                Ja akurat stosuję pregnę plus. Lekarz mnie uświadomił, że niektóre elementy takie jak foliany trudno dostarczyć jedynie z diety. Ponoć niski poziom folianów może się przyczynić do rozwoju wad cewy nerwowej u rozwijającego się płodu dlatego trzeba pamiętać by uzupełnić te niedobory. U mnie na szczęście ciąża przebiegła bez problemowo i nawet nastrój mi się dobry utrzymywał :P

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Witaminy dla ciężarnych

                  witamin w ciąży nigdy za wiele brałam femibion i prenalen. z tych dwóch polecam femibion - łatwiej się połyka, bo powlekane tabletki. prenalen zalatuje rybą niestety

                  Skomentuj


                    Odp: Witaminy dla ciężarnych

                    Ja brałam tylko kwas foliowy, a w późniejszym okresie także żelazo. I tyle. Resztę strałam się załatwić dietą. POłożna też mówiła, że od suplementacji witaminami potem większe dzieci się rodzą.

                    Skomentuj


                      Odp: Witaminy dla ciężarnych

                      jakos ostatnio wszystko co norweskie źle mi sie kojarzy. czytalam o lososiu norweskim i tranie. Trucizna! Dlatego wole inwestowac w polskie produkty.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Witaminy dla ciężarnych

                        z przyjmowaniem jakichkolwiek leków należy strasznie uważać będąc w ciąży nawet przy braniu witamin i najlepiej konsultować to z lekarzem. A jak już chcemy zażywać witaminy to poczytajcie ten artykuł http://biowitalni.pl/blog/ekologiczn...wybrac-41.html wyjaśni wam wszystko co można a czego nie można zażywać będąc w ciąży.

                        Skomentuj


                          Odp: Witaminy dla ciężarnych

                          Przede wszystkim kwas foliowy o witamina D. O kwasie foliowym wie prawie każda kobieta, która stara się o dziecko a także, która jest już w ciąży. Nie do końca wiem dlaczego, ale nadal mało kobiet zdaje sobie sprawę z tego, że powinny zażywać również witaminę D i to nie tylko będąc w ciąży, ale także przez całe swoje życie, bo należy ona do witamin, których głównym źródłem nie sa produkty spożywcze. Polecam Wam vitrumd3, bo biorę od prawie roku. Tutaj http://www.vitrumd3.pl/ możecie sobie poczytać o samym suplemencie jak i o objawach niedoboru i ich skutkach.

                          Skomentuj


                            Odp: Witaminy dla ciężarnych

                            Ja będąc w ciąży, a nawet już w trakcie starania się o dziecko zaczęłam brać kwas foliowy. Gdy ciąża została potwierdzona przeszłam na Folik Mama, polecił mi go ginekolog. Zawiera on niezbędne składniki zarówno dla mamy jak i dziecka

                            Skomentuj


                              Odp: Witaminy dla ciężarnych

                              Przed ciążą miałam anemię i wysoką niedoczynność tarczycy. Przed ciążą brałam Folik, ale na pierwszej wizycie ginekolog powiedział, że Folik Mama 1 będzie lepszy. Kolejne badania (robione co miesiąc) były już w normie, bez niedokrwistości.

                              Skomentuj


                                Odp: Witaminy dla ciężarnych

                                kiedy zaczęłyście brać kwas foliowy? jak długo przed staraniami warto brać? czy coś oprócz kwasu foliowego brałyscie? Mam problemy z tarczycą i się zastanawam czy powinnam też jakoś jod brać pod tym kątem, już po poprzedniej ciaży mi się tarczyca rozregulowała :/ torhce się tego obawia przy drugiej

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X