Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

samodzielne jedzenie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    samodzielne jedzenie

    Kiedy maluch juz sam powinien potrafic poslugiwac sie lyzeczka?
  •    
       

    #2
    Odp: samodzielne jedzenie

    U mnie teraz mając dwa latka zaczął dosyć płynnie a tak to dawałam mu już próbować po skończonym roczku.
    Sałatka ryżowa- Najlepsza z owocami .

    Skomentuj


      #3
      Odp: samodzielne jedzenie

      Moje dzieci miały krzeselko do jedzenia i zabawy z pulpitem dość dużym przed pierwszymi urodzinami potrafiły siedziec dluzej w jednym miejscu i bawić się przy stoliku . Co raz coś tam podrzucalam w miseczce jabłko chrupki biszkopty tak je przyzwyczajają do miejsca w którym się je. Z biegiem czasu pod sunęłam lyzeczke i najpierw deserek coś łatwego do nabierania a potem już konkretne jedzenie i taki 1,5-2latek świetnie daje sobie radę oczywiście są pewne straty w ubraniu i otoczeniu ale od czegoś trzeba zacząć
      Last edited by koliberek71; 04-04-2013, 09:49.


      Skomentuj


        #4
        Odp: samodzielne jedzenie

        Moja córka ma rok i od jakiegoś czasu lubi aktywnie uczestniczyć w swoim jedzeniu. Jeśli chodzi o jedzenie widelczykiem i jedzenie kawałków jedzenie to idzie jej całkiem nieźle, natomiast jedzenie łyżką bardziej płynnych pokarmów idzie jeszcze trochę koślawo. Próbuje, natomiast zanim jedzenie trafi do buzi to sporo zostanie rozlane. Mimo to co jakiś czas daję jej tego próbować aby się z tym oswajała.

        Skomentuj


          #5
          Odp: samodzielne jedzenie

          Najpierw musi się oswoić z tym że je coś innego niż mleko i nie butelką. Wszystko od dziecka zależy bo każdo jest inne, ale tak po roku, może póltora dzieci już starają się jeść same ale nie zawsze im to wychodzi łyżeczką i wolą rękami

          Skomentuj

                 
          Working...
          X