Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Karmienie butelka mlekiem matki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Karmienie butelka mlekiem matki

    Dzien doby, prosze o porade. moja coka 4 marca skonczy 3 miesiaca. karmie j tylko swoim mlekiem ale z butelki. je mniej wiecej co 3 godziny ale jej porcja wynosi 180ml. czy powinnam sie martwic?? za chwile chce przejsc na modyfikowane i martwie sie ze tez bedzie tyle tego mleka jesc
  •    
       

    #2
    Odp: Karmienie butelka mlekiem matki

    Ja bym sie nimartwila ale mysle ze dla Twojego spokoju ducha przy wizycie kontrolnej zapytaj o to lekarza. Mysle ze kazde dziecko jest inne jezeli wypija tylko tyle widocznie mu to wystarcza. Moim zdaniem nie ma sie o co martwic ale na wszelki wielki spytaj specjaliste

    Skomentuj


      #3
      Odp: Karmienie butelka mlekiem matki

      Ja początkowo miałam również duży problem z karmieniem dziecka, mała nie umiała ciągnąć a ja miałam dużo pokarmu i również musiałam ściągać pokarm i karmić ja butelką, jadła też około 150 - 160 jeszcze trochę i zaczniesz wprowadzać inne jedzonko więc nie ma obaw

      Skomentuj


        #4
        Odp: Karmienie butelka mlekiem matki

        Mlekiem matki przekarmić się nie da. A jak przyrosty? Ile dobowo zjada? Gdzieś czytałam, że niemowlę powinno zjadać 120-150ml mleka na kilogram ciała/dobę. Mieści się w tym?

        Skomentuj


          #5
          Odp: Karmienie butelka mlekiem matki

          My też się na początku trochę martwiliśmy-tak było u nas
          Jednak z czasem po powolnym wprowadzaniu kolejnych produktów do diety-wszytko się unormowało.Trzeba trochę czasu

          Skomentuj


            #6
            Odp: Karmienie butelka mlekiem matki

            Ja od początku miałam synka głodomorka, jak mi synka po porodzie przynieśli do karmienia to wysiał przy cycu z godzinę praktycznie ciągle dudlą, od razu jk przyszłam ze szpitala do domu to zaczęłam odciąganie mleka laktatorem. Najlepszy według mnie to elektyczny z Medeli Mini Electric, tak na marginesie ;p synek jak miał tydzień jadł już po 120 ml, a jak skończył 4 miesiące jadł po 270 ml zagęszczonego mleka, które zagęszczałam mu specjalną substancją zagęszczającą Bebilon Nutriton(synek miał problemy z ulewaniem). Więc uważam, że 3 miesięczne dziecko, które je po 180 ml mleka to jest to całkowicie w normnie Pozdrawiam

            Skomentuj


              #7
              Odp: Karmienie butelka mlekiem matki

              ja karmiłam z butelki swoim mlekiem i dobrze miz tym 1 miesiac jadł z cycka i odrzucił a potem przez ponad 6 miesięcy ściągałam lakatorem zwykłym za 30 zł. Masakra ale jakoś szło, poczatkowo było ciezko ale potem i po 330 ściągałam i 380 ml

              Skomentuj

                     
              Working...
              X