Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Proszę o pomoc! Mleko z piersi w butelce...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Proszę o pomoc! Mleko z piersi w butelce...

    Witam serdecznie!
    Karmię piersią, mam bardzo dużo pokarmu i synuś przybiera ślicznie na wadze. Ale mam pytanie, bo chciałabym raz za czasu odciągnąć pokarm, żeby wyjść z mężem do kina, albo wyskoczyć na 4 godzinki gdzieś i nie musieć się martwić o karmienie, ale niestety nie wiem ile w ml syn powinien wypijać za 1 razem. I nie wiem ile mleka odciągnąć, żebym była pewna, że to wystarczy i że osoba co zostanie z Mikołajkiem nie będzie musiała po mnie dzwonić, żebym przyjechała dokarmić go. Bo teraz pije z przerwami co ok 3 godziny...ale niestety nie wiem ile tego wypija.Obecnie ma skończone 8 tygodni.
    Bardzo proszę o poradę.
    Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.
    Attached Files
  •    
       

    #2
    Odp: Proszę o pomoc! Mleko z piersi w butelce...

    Tabelki mówią, że ok 150ml, ale tak naprawdę to zalęzy od Twojego dziecka i Twojego mleka (jaką ilością się najada) Musisz ściągnąć na próbę +/- taką ilość i nakarmić synka z butelki i wtedy zobaczysz czy mu to wystarcza.
    A poza tym pozostaje pytanie czy uda Ci się tyle pokarmu ściągnąć i czy mały będzie chciał pić z butelki... Bo ja np. miałam z tym problem. Mała piła prosto z cyca aż jej się uszy trzęsły a ja nie umiałam kilku ml ściągnąć.. choć robiłam wszystko wedle instrukcji

    Skomentuj


      #3
      Odp: Proszę o pomoc! Mleko z piersi w butelce...

      ja sciagalam pelna butelke 250 ml plus pelna mala jak wychodzilam na uczelnie(zaczelam jak maly mial ok 1,5 mies)zawsze wystarczalo. ale ze mnie lecialo jak z krowy ale zawsze sie balam ze a noz bede dluzej niz planowalam.na raz zjadal mala nie cala(ale czasem 1,5 malej butli) wszystko zalezalo od dlugosci wyjscia i zostawialam tak zeby bylo troche na zas, czesto zdazylo sie ze zjadal tylko raz a ja zdazylam wrocic jak mama grzala kolejna porcje (ok4-5h mnie nie bylo)
      odemnie z butli jadl niechetnie ale od innych jadl chetnie.
      wrazie czego kup nieduze opakowanie mleka modyfikowanego(ja mialam 3 probki i ich nigdy nie otworzylam.

      a i pamietaj ze dzieci czuja ze wychodzimy i zawsze w tedy sa zupelnie inne niz normalnie wiecmoze nie chciec sie pozadnie najesc przed twoim wyjsciem.wiec sie nie stresuj to u naszych szkrabow normalne, a nawet jak sie skonczy twoje mleko to mozna "zabijac glod" woda do twojego przyjscia raz na "ruski rok" nie zaszkodzi .
      milej zabawy
      Last edited by pieczulka; 18-08-2010, 09:40.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Proszę o pomoc! Mleko z piersi w butelce...

        Dziękuję bardzo dziewczyny
        Próbowałam 2 razy, odciągnęłam po 150 ml, ale mały wypił za 1 razem 40 ml a za drugim 30....a potem cycuś...bo już nie chciał butelki, narazie będziemy próbować raz dziennie podawać mu z butelki, żeby sie powoli przyzwyczajał... I narazie też nie mam problemów z samym mleczkiem i odciąganiem, bo tak jak Pieczulka, leci ze mnie jak z krowy, co nie ukrywam, jest dosyć męczące...

        Skomentuj


          #5
          Odp: Proszę o pomoc! Mleko z piersi w butelce...

          i niech tatus daje butle! a ty wyjdz w tym czasie na spacer niech nie czuje ze jestes w poblizu

          Skomentuj

                 
          Working...
          X