Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wiosenne jedzonko

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wiosenne jedzonko

    ....czyli co z wiosennych darów natury lubią wasze dzieci

    czy dajecie im kiełki, rzodkiewkę np. w białym serku, sałatę, szczypiorek (znienawidzony w naszej rodzince) lub inne z roślinek wiosennych. Czy wy sami lubicie te rzeczy? jak często je jecie

    My wcinamy sałatę, ogórki, pomidory teraz pojawiła się rzodkiewka więc czasami też jemy ale nie każdego dnia. Lubimy sałaty grackie lub greckopodobne

    #2
    Odp: Wiosenne jedzonko

    my lubimy tez wszystkie sałatki , ale jeszcze czekam na troszke nizsze ceny z salatkowaniem,
    a tak to pomidory czy ogorki na chlebek(mlody ogorki w kazdej postaci uwielbia ale najlepiej smakuje mu zabrany z chleba)
    rzodkiewka do chrupania(mlodemu puki co nie zasmakowala)
    twarozek ze szczypiorkiem tym sie wszyscy zajadamy(ale to nie wazna pora roku bo szczypior mozna caly czas dostac, a i troche samo rosnie na oknie) czy jajecznica ze szczypiorkiem

    a i z utenknieniem czekam na mloda marchewke do chrupania
    Last edited by pieczulka; 27-04-2010, 14:22.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Wiosenne jedzonko

      Moja Nikola jeszcze jest za mała i nie jada jeszcze sałatek,ale ja uwielbiam sałatki.A za tydzień bede juz miała swoją w folii.W tym roku prawie wszystkie warzywa bede miała swoje.Pierwszy raz mam ogródek warzywny i zobaczymy co mi tam wyrośnie



      Skomentuj

             
      Working...
      X