Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Krótsza szyjka macicy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Krótsza szyjka macicy

    Podczas drugiej ciąży szyjka zaczęła mi się skracać na miesiąc przed porodem. Musiałam leżeć 3 dni w szpitalu przed samymi Świętami Bożego Narodzenia. Na szczęście szyjka trochę odpoczęła i urodziłam o czasie


    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Krótsza szyjka macicy

      trzeba na prawde bardzo uważać na siebie i nie przemęczać się. Ja jestem osobą której ciężko w miejscu usiedzieć także w ciągłym ruchu byłam. Nie mam pojecia jak bym wylezała tak jak niektóre mamy muszą dla własnego i dziecka bezpieczeństwa

      Skomentuj


        #18
        Odp: Krótsza szyjka macicy

        Mi też było ciężko wyleżeć, zwłaszcza, że miałam w domu bardzo energicznego synka, który nie potrafi usiedzieć w miejscu. Wszędzie Go pełno... Lekarz zabronił mi Go nosić, ale różnie z tym bywało. Nie raz musiałam Go choć na chwilę unieść. Zalecenia zaleceniami, ale nie zawsze realizacja ich jest możliwa... Na szczęście urodziłam o czasie


        Skomentuj


          #19
          Odp: Krótsza szyjka macicy

          W pierwszej ciąży dość szybko zaczęła się skracać, musiałam dużo leżeć i odpoczywać. Jakbym musiała to i rok bym leżała, byle z dzieckiem było wszystko dobrze.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Krótsza szyjka macicy

            Skracająca szyjka macicy jest częstym zjawiskiem pod koniec ciąży, kiedy występuje wcześniej to należy dużo odpoczywać. Mojego męża siostra całą ciąże musiała leżeć.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Krótsza szyjka macicy

              Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
              Skracająca szyjka macicy jest częstym zjawiskiem pod koniec ciąży, kiedy występuje wcześniej to należy dużo odpoczywać. Mojego męża siostra całą ciąże musiała leżeć.
              Wczoraj byliśmy własnie u znajomych i mama ma 1,5 miesiąca do porodu, ale właśnie szyjka za szybko zaczęła się skracać i ma leżeć, aby wytrzymać chociaż do 38 tygodnia.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Krótsza szyjka macicy

                To bardzo ważne dla maluszka - każdy dzień w brzuszku mamy umacnia dziecko Dlatego przy skracającej się szyjce najlepiej leżec i odpoczywać Mama jest w stanie to zrobić dla dobra dziecka, choć wiadomo, że to nie łatwe

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Krótsza szyjka macicy

                  W drugiej ciąży szyjka zaczęła mi się skracać i trafiłam na kilka dni na obserwację do szpitala. Na szczęście szyjka trochę odpoczęła i urodziłam synka w terminie


                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Krótsza szyjka macicy

                    Napisane przez blawatkowa15 Pokaż wiadomość
                    W drugiej ciąży szyjka zaczęła mi się skracać i trafiłam na kilka dni na obserwację do szpitala. Na szczęście szyjka trochę odpoczęła i urodziłam synka w terminie
                    Odpoczynek w tym przypadku jest wskazany i jak widać wszystko może się dobrze skończyć i urodzimy dziecko w terminie Odpoczynek przy takich wypadkach jest najlepszym lekarstwem na przedłużenie wyczekiwania na pojawienie się dzieciątka

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Krótsza szyjka macicy

                      często właśnie się zdarza że przy znacznie skracającej się szyjce macicy kładą do szpitala na obserwację. To prawda trzeba dużo leżeć i wypoczywać, unikać długiego chodzenia

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X