Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

leczniczy rumianek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: leczniczy rumianek

    Tez mi się tak wydaje, ale kupiłam mydło rumiankowe i przemywam pupę Fabianka po każdym przewijaniu bo ma zaczerwieniona i zaczęło mu schodzić więc działa

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: leczniczy rumianek

      też bym chciała mieć piękny duży pełen zieleni ogród i ogrodowe problemy, z roślinkami, meblami ogrodowymi, oświetleniem, nawozami, ale na razie tylko mam balkonowy ogród, muszę jeszcze kilka lat poczekać na ten wymarzony

      Skomentuj


        #18
        Odp: leczniczy rumianek

        Tutaj http://greenwitch.pl/rumianek1/ są opisane dosyć szczegółowo właściwości rumianku. Przyznam szczerze, że jest ich naprawdę sporo. Uważam, że warto zastanowić się nad zasianiem rumianku w swoim ogródku, bo naprawdę warto. Można w ten sposób wiele zaoszczędzić i leczyć się naturalnym produktem.

        Skomentuj


          #19
          Odp: leczniczy rumianek

          ja często pije napar z rumianku bo lubię jego smak

          Skomentuj


            #20
            Odp: leczniczy rumianek

            Ja rumianek stosuję od czasu do czasu ale na pewno nie stosowałam bym go na dolegliwości związane z bólami brzucha czy biegunkami a już na pewno nie w przypadku dzieci. Wiadomo jak szybko potrafią się odwodnić a to już bardzo poważna sprawa i wymaga z reguły pomocy lekarza. Ja w takich sytuacjach korzystam ze Szpitala Medicover, w przeciwieństwie do naszej przychodni są czynni całą dobę 7 dni w tygodniu.

            Skomentuj


              #21
              Odp: leczniczy rumianek

              Nie przepadam za rumiankiem, ale melisę czy miętę piję bardzo chętnie. Rumianek tylko kiedy nie mam wyboru i muszę wypić w celach leczniczych, poza tym czasami robię sobie parówkę na twarz albo tonik właśnie z naparu z tej substancji.

              Skomentuj


                #22
                Odp: leczniczy rumianek

                lubię, ostatnio duzo piję, bo mi smakuje

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: leczniczy rumianek

                  Ja też uwielbiam rumianek, zaczęłam pić z niego napary od kiedy przeczytałam o jego właściwościach na tej stronie: www.szukamdiety.pl

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X