Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nie lubi jeżdzic!!! Pomocy!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Nie lubi jeżdzic!!! Pomocy!!

    Witajcie. Moj synus ma teraz 4 mies ale od poczatku nie lubil jezdzic wozkiem ani autem gdy tylko gdzies mamy jechac on krzyczy niemilosiernie, probowalam juz chyba wszystkiego od lzejszego ubierania po rozne zabawki juz nie wiem co mam robic nasze spacery to porazka pomozcie!!!
  •    
       

    #2
    Odp: Nie lubi jeżdzic!!! Pomocy!!

    hmmm dziwna sprawa ;/ mój w sumie w domu w nosidełku nie wysiedzi, wózka nie używam
    w aucie jak nie jedziemy też marudzi ale tak to nie płacze.. czasami to do niego dużo mówię...
    może czegoś sie wystraszył i źle kojarzy wózek?
    może jest mu nie dobrze??? jest coś dla takich dzieci w aptekach może kup i zobaczysz

    Skomentuj


      #3
      Odp: Nie lubi jeżdzic!!! Pomocy!!

      Ja miałam z synem podobny problem, ale tylko w wózku. Po jakichś dwóch miesiącach stresów podczas spacerów zorientowaliśmy się z mężem, że Młody po prostu boi się, kiedy budka jest postawiona- kiedy była złożona wszystko było ok no i nasz Mały musiał coś ściskać w łapkach- pieluszkę flanelową, kocyk- tak jakby potrzebował podczas jazdy czegoś się trzymaźć
      Jeśli chodzi o jazdę samochodem- zawsze zasypiał jak tylko odpalaliśmy silnik, więc tutaj nie pomogę. Nie mam pomysłu czego taki maluch może się wtedy bać....


      Skomentuj


        #4
        Odp: Nie lubi jeżdzic!!! Pomocy!!

        A jakie zapachy lubi? Bo może po prostu wystarczy kupić jakiś tego rodzaju zapach do wnętrza auta, aby się przekonał

        Skomentuj


          #5
          Odp: Nie lubi jeżdzic!!! Pomocy!!

          ;d;d;d;d;d

          Skomentuj

                 
          Working...
          X