Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent dla 3-latki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Prezent dla 3-latki

    Również polecam, mamy podobny tor kulkowy i syn uwielbia taką zabawę :-)

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Prezent dla 3-latki

      Napisane przez Bebito_pl Pokaż wiadomość
      A może kupić coś z czym dziecko mogłoby poszaleć na podwórku. Myślę tu np o rowerku trójkołowym. Taki rowerek, przeznaczony dla dzieci powyżej drugiego roku życia. Myślę, że sprawi on wiele frajdy i radości dziecku i jak rodzicom.
      Trójkołowy dla 3 latki? Chyba już za duża Raczej rowerek biegowy - na pewno jeszcze długo na nim pojeździ (nawet 2 lata), a do tego wspiera rozwój zmysłu równowagi, koordynacji, orientacji przestrzennej, rozwija obie półkule (potem to ważne na lekcjach matematyki )

      Ja teraz córeczce kupiłam na Zająca rowerek biegowy Chicco-śliczny, różowy BYło duuużo radości (u mnie zając przychodzi w Wielki Czwartek). Ma 3 lata, a to już jej 3 rowerek biegowy. Pierwszy, taki malutki i raczej "po domu" dostała jak miała ok. 1,5 roku. Przed 2 urodzinami drugi rowerek, jednak mocno go wyeksploatowała i nie był chyba zbyt dobrej firmy.
      A teraz ten Chicco Widziałam, że pojawiły się one w sklepach Tesco w fajnej cenie - ale chyba nie różowe

      Skomentuj


        #33
        Odp: Prezent dla 3-latki

        Dla 3-latki bardzo dobrym pomysłem jest właśnie rowerek biegowy. dzieci go uwielbiają. Jak córeczka lubi czytać to książeczki też sa fajnym pomysłem. Na pewno ma juz swojego ulubionego bohatera.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Prezent dla 3-latki

          Ciastolina faktycznie m,oże być hitem. My również kupiiśmy takiej dziewczynce kucyki zdaje się , że Pony.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Prezent dla 3-latki

            Te kucyki to teraz też jest hit wśród dzieci. Dziewczynki uwielbiają się nimi bawić, Są fajne ksiażeczki, gdzie można samemu projektować jak ma być ubrany taki kucyk. Zabawa na wiele dni.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Prezent dla 3-latki

              Wrzucam zdjęcie naszego Mała śmiga jak szalona, muszę koniecznie zamówić kask, bo nie jeździ już po polnych dróżkach, tylko wychodzimy tak na dalsze spacery po chodniku i drogach rowerowych!
              Znacie jakieś dobre firmy?
              Attached Files

              Skomentuj


                #37
                Odp: Prezent dla 3-latki

                myslę że warto skusić się na hulajnogę lub rowerek

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Prezent dla 3-latki

                  Myślę, że to zależy od upodobań dziecka. Jedne dzieci układały by w kółko klocki (tak jak mój franio), drugie wolą pojeździć na hulajnodze. Każde dziecko jest inne i woli co innego


                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Prezent dla 3-latki

                    Twierdzą oczywiście, że gra dla każdego bez względu na wiek, ale zakładam, że ma ona sens dopiero od? 3 lat? Wcześniej, później? Szukamy czegoś edukacyjnego dla córki, która za tydzień idzie do przedszkola. Foto z http://www.hepin.pl/product-pol-4779...x-137-cm-.html

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Prezent dla 3-latki

                      Rowerek biegowy to bardzo fajny pomysł na prezent dla 3 latki,uważam że świetnie się sprawdzi,szczególnie teraz latem kiedy to jest pogoda i można spędzić czas aktywnie z dzieckiem na świeżym powietrzu.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Prezent dla 3-latki

                        moja co prawda 2,5 latka, ale kocha ciastolinę, i to bardzo, może siedzieć , wycinać, mieszać kolory, jest to chyba jedyna zabawa która potrafi ją zająć na dłużej niż 10 minut A jest teraz taki wybór, księżniczek, kucyków, że myślę że spokojnie coś na prezent można wybrać.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Prezent dla 3-latki

                          Zależy od upodobań dziecka, od tego czy jest bardzo ruchliwe czy raczej spokojniejsza. Moja córcia gdy miała 3 latka to bardzo lubiła spokojne zabawy. Przyklejanie, kolorowanie przesypywanie i układanie to jej ulubione zajęcia

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Prezent dla 3-latki

                            Ciastolina to bardzo fajny prezent. Fajnie może rozwijać kreatywność dziecka właśnie. Moim zdaniem spokojnie możesz pomyśleć o takim prezencie dla dziecka w wieku od 2 do nawet 4 lat. No i nie jest to drogie więc nie trzeba od razu opróżniać swojego portfela aż do zera
                            Śmierć nie jest przeciwieństwem życia, a jego częścią impregnacja

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Prezent dla 3-latki

                              Mój 3latek aktualnie jest zafascynowany tablicami, nauką, sprawdzaniem obecności, ogólnie zabawą w przedszkole Zamówiłam mu zatem tablicę https://fokastara.pl/zabawki-edukacyjne.html do tego kredy i zabawa jest super. Do tego strona oferuje jeszcze 5% rabatu przy piewszym zamówieniu także się opłaca

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Prezent dla 3-latki

                                Myślę, że warto zerknąć sobie tutaj listymikolaja.pl. Można tam zamówić wideo czy list od Mikołaja. Jest to wspaniały dodatek do świątecznych prezentów. Poza tym niewiele to kosztuje. Dla mnie rewelacja!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X