Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

    Cześć Mamusie i Tatusie!
    Mam do Was wielką prośbę o pomoc. Szukam fajnego miejsca na wypad z moim małym Franusiem i jestem załamana.
    Zamarzyło mi się nasze polskie morze, a ponieważ mąż w tym roku bardziej ugodowy to kuję żelazo póki gorące.
    Obdzwoniłam już kilka agroturystyk i ośrodków, ale albo dużo liczą za małego (30zł uważam za przesadę) a przed chwilą usłyszałam od jednej Pani "z małym dzieckiem nie przyjmujemy bo takie małe są problematyczne i głośne a musimy dbać o komfort i dobrą opinię" phi!!
    Ręce mi opadły...
    Licząc więc na mamacafową solidarność i Wasze doświadczenia błagam o pomoc. Może Macie jakieś swoje miejsca, w które jeździcie z dziećmi i czujecie się tam świetnie! Chciałabym, żeby było w miarę blisko plaży a miejscowość nie gra roli!
  •    
       

    #2
    Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

    Na komentarz ,które Ci wystawiono odpowiedziałabym ,,Jednak nie dba Pani o klientów, bo odradzę wszystkimi znajomymi takiego kurortu".


    W Pogorzelicy byłam kilka lat temu na Obozie Harcerskim. Bardzo ciekawa miejscowość.
    Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:56. Powód: link

    Skomentuj


      #3
      Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

      Polecam Tobie Ustkę My mamy blisko - do Ustki , zawsze jeździliśmy z dzieckiem tylko na cały dzień - bez noclegu , ale naprawdę warto tam pojechać- jak dla mnie jest przepięknie Znalazłam w internecie że są w miarę tanie wolne pokoje! udanego wypoczynku! pozdrawiam
      Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:57. Powód: link

      Skomentuj


        #4
        Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

        My od zaawsze jeździliśmy do Darłówka, a ostatnio byliśmy u znajomego (otworzył willę w ubiełym roku) w Bobolinie koło Dąbek. Kwestia na czym Ci zależy - my stawiamy na spokój, dlatego stronimy od wszelkich Kołobrzegów, itp. Najważniejsze dla nas jest móc wypocząć, widzieć naturę, a nie tysiące budek z chińskimi wyrobami i użerać się z dzieckiem, że kolejnej zabawki już mu nie kupię na tejże ulicy Kolejna sprawa - miła atmosfera w miejscu, gdzie będziemy nocować, podwórko z możliwością zrobienia sobie grilla i miejsce do zabawy dla szkrabów I jak dotąd to wszystko udało nam się mieć Tak więc polecam te miejscowości.

        A tam byliśmy - tylko nie wiem, czy wystarczą Wam "tylko" pokoje, czy raczej chodzi o jakieś apartamenty to w tej kwestii nie pomogę, bo to już nie nasz przedział cenowy
        Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:57. Powód: link

        Skomentuj


          #5
          Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

          haha kochane jesteście!!
          Na apartamenty to nas raczej nie stać, więc "tylko pokoje" to dla nas odpowiednia opcja!
          Już przeglądam to co mi wrzuciłyście.
          Mam na oku jeszcze coś w Dźwirzynie i w Ustroniu Morskim.
          Zależy nam na spokoju oczywiście i wymarzonych spacerach po plaży z wyczekanym szkrabem
          W poniedziałek ostatecznie będę dzwonić i ewentualnie rezerwować

          Skomentuj


            #6
            Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

            jak z dzieckiem to tylko Darłówko spokojna okolica i nie jest zbyt drogo noclegi 38 zł w górę może za 35 cos znajdziesz

            Skomentuj


              #7
              Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

              A w Darłówku jeździliśmy tam - bardzo blisko do morza i bardzo fajne miejsce
              Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:58. Powód: link

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                Krystyna noclegi Ustka.
                Tam byłam tego lata z rodziną i jestem zadowolona-cisza ,spokój i do plaży przez sosnowy las 500m.Cudownie Pani Krysia oprócz 2 domków ma sutenery wyremontowane(apartament -wręcz) super.Polecam gorąco. 35-40 za osobe dorosłą a za naszą małą Ole nie liczyła wogóle.
                Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:58. Powód: link


                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                  Hej
                  Chciałam Wam bardzo podziękować za pomoc i wszystkie namiary Mam zapisane. Niestety znaleźć wczasy nad morzem wcale nie jest tak łatwo jak widać bo albo miejsc brak, albo ceny kosmiczne
                  W końcu zarezerwowałam pokój w Dźwirzynie w pensjonacie Muszelka. Na zdjęciach wygląda fajnie, Pani bardzo miła. Pojedziemy zobaczymy. Jak wrócę to napiszę Wam czy warto się tam wybrać czy nie

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                    Do dyspozycji cały samodzielny apartament. Tanio, bo 25 zł/os, a miejsca do zabawy mnóstwo, duże podwórko, gospodarze bardzo mili. W pobliżu przepiękne plaże - w Dębinie z klifowym wybrzeżem, w rowach i Ustce tłok - ale co kto lubi, ja wolę Dębinę lub Poddąbie. Nie ma tam budek z lodami, goframi wieć dzieci jedzą to co im przygotuję i wezmę ze sobą. To były moje najlepsze wakacje.
                    Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:59. Powód: link

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                      Nie znam żadnego adresu internetowego, ale polecam Wisełkę. Miejscowość 12 km od Międzyzdrojów, wokół Woliński Park Narodowy, jezioro i morze w jednym

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                        Ja polecam te dwa miejscalechresortspa.pl

                        lub jantar-morze.pl

                        oba miejsca sprawdzone i nie mam zastrzezen
                        Last edited by gagatka; 21-07-2020, 12:00. Powód: link

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                          Drewniane domki "Słoneczko" w Dźwirzynie :-)
                          Kalendarz ciąży

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                            Ja na wakacje z malymi dziecmi szczerze polecam Karwie, plaze sa duze, czyste, miasteczko ciche i spokojne, bez szalejacej mlodziezy, glownie same rodziny z dziecmi

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                              a ja polecam maleńką miejscowośc na Mierzei Wislanej JUNOSZYNO. Jest połozona 5 km od Stegny, a ceny sa bardzo konkurencyjne.
                              Last edited by gagatka; 21-07-2020, 12:00. Powód: link

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X