Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Remont dziecięcego pokoju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Remont dziecięcego pokoju

    Piszę tu, bo to chyba najlepsze miejsce na ten wątek.

    Chcę dla mojego dziecka zrobić nowy pokoik, jakieś malowanie ścian, nowy dywan, a raczej wykładzina, łóżeczko... i trochę drobiazgów. Macie jakieś pomysły na dobre, mało śmierdzące farby i wykładziny, jakieś fajne kolorowe... Gdzie szukać?
  •    
       

    #2


    Ja pomalowalam pokoj dzieci farbami dulux. Ale polecam Ci wybranie sie do Castoramy, Praktikera albo Obi i Ci doradza. Nie uzywalam zadnych tapet tylko kolorowe naklejki - takie wielkie - zestaw kupuilam na allegro.
    pozdrawiam,
    D

    Skomentuj


      #3
      My właśnie jesteśmy w trakcie remontu pokoiku dla Małej
      Ściany już są śliczne...brzoskwiniowa tapetka, do tego zamawiamy na allegro właśnie taki komplet naklejek z Kubusiem PuchatkiemNakleimy nad łóżeczkiem na komodzie...caly pokoik można uatrakcyjnić takimi naklejkami, są naprawdę super rozwiązaniem...

      Na sufit wympatrzyłam na allegro gwiazdki świecące w ciemności

      Na podłogę panele i jakiś milusi dywanik

      Jeśli chodzi o wykładziny to świetny wybór jest w Komforcie


      Skomentuj


        #4
        Jakoś się udało, ostatecznie wybrałam farby Dulux, sporo ładnych kolorów i sprawdzone, tak mi polecili w sklepie. a prawie cała reszta w... Ikei. Jakoś najlepiej nam przypasowały te mebelki dla dzieci. I mają takie fajne kolorowe te chodniczki, łatwo je też wyprać.
        Nawet i w sypialni przez to trochę zmieniłam, odświeżyłam ściany, nowe chodniczki przy łóżku, narzuta i firanki.
        Jest fajnie i nie pogrążyliśmy się finansowo!

        Skomentuj


          #5
          Odp: Remont dziecięcego pokoju

          Moim zdaniem farby kolorowe należy kupować w Castoramie, bo wybór większy, a ceny korzystne. Można się zatrzymać, poczytać o farbie, sprawdzić jaki ma skład.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Remont dziecięcego pokoju

            Przed narodzinami bobasa, mąż wziął się za remont pokoju dziecięcego. Sam malował ściany, wymieniał podłogę- a do wywozu nieczystości i starych mebli wynajął firmę Pewex z Warszawy. Mąż spisał się- pokój wygląda rewelacyjnie.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Remont dziecięcego pokoju

              U mnie również w pokoiku syna będą panele i dywan. Sam sobie wybierał Spodobał mu się ten z wyścigówkami http://www.brw.com.pl/dywany/ Ostatnio lubi grać na tablecie w wyścigi to pewno dlatego ten dywanik jest taki ładny Jakiś naklejek na ścianę jeszcze musimy poszukać pasujących motywem do tego dywanu.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Remont dziecięcego pokoju

                Moja córcia zażyczyła sobie do pokoju łóżko piętrowe ze schodkami które będą jednocześnie szufladami, a pod łóżkiem ma byc dywanik na którym będzie siedziała i się bawiła. Na jednej ścianie ma być fototapeta z rybami a meble białe. Mała ma wszystko obmyślone tylko mama z tatą muszą sie głowić jak to wsyzstko ze sobą połączyć

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Remont dziecięcego pokoju

                  Przeprowadzamy remont pokoju naszego synka. Fachowiec poprosił mnie o zakup taśmy montażowej. Czy chodzi mu o to- http://budujmy.eu/product-pol-1429-P...m-x-1-5-m.html ? Nie chcę wyjść na głupka...

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Remont dziecięcego pokoju

                    [QUOTE=majka332;406549]Przeprowadzamy remont pokoju naszego synka. Fachowiec poprosił mnie o zakup taśmy montażowej. Czy chodzi mu o to- http://budujmy.eu/product-pol-1429-P...m-x-1-5-m.html ? Nie chcę wyjść na głupka...[/QUOTE

                    Tak to jest taśma montażowa, tylko teraz w zależności od tego do czego będzie jej używał musisz wybrać odpowiedznią szerokość. Ale to już w sklepie powinni Cię poinformować

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Remont dziecięcego pokoju

                      My również założyliśmy wykładzinę , jak mały zaczął raczkować. Kupiliśmy najtańszą w obi i po pół roku roku nie było żalu wyrzucić ją. Teraz mamy panele w pokoju i dywanik.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Remont dziecięcego pokoju

                        Ja bym na Twoim miejscu oddała to w ręce specjalistów. Oni wiedzą jak co zrobić i gdzie zamontować. Polecam Ci firmę http://tani-remont.warszawa.pl, wystarczy, że do nich zadzwonisz, oni Ci na pewno wszystko powiedzą.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Remont dziecięcego pokoju

                          Wiecie dziewczynki co jakiś czas temu kupiłam do pokoju mojej córki? Dwie naturalne skórki owcze. Położyłam je na podłodze i córka jest zachwycona. Jest to o wiele milsze oraz przyjemniejsze niż dywan.

                          Cena nie była taka wysoka, zerknijcie sobie na stronę:
                          http://www.skoryowcze.pl/

                          kupowałam tam te skóreczki oraz okresowo zdarzają się tam bardzo dobre promocje kiedy skórki są przecenione o prawie 80%.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Remont dziecięcego pokoju

                            Ciekawy pomysł z tymi skórkami Ja zastanawiam się dopiero nad wyborem ekipy remontowej i chyba zaufam tym fachowcom. Pokoik muszę skończyć przed grudniem

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Remont dziecięcego pokoju

                              Co do farb nie pomogę, mamy na ścianie tapetę. Ale jeśli chodzi o mebelki, to polecam drewniane. W dziecięcym pokoju sprawdzą się jak ulał. Dużo fajnych propozycji można znaleźć na http://visby.pl/ ,ceny też mają całkiem, całkiem.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X