Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

początki ciąży i brak objawów

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    początki ciąży i brak objawów

    Witam, moja ciąża została potwierdzona testem ciążowym zrobionym tydzień po terminie miesiączki. Poszłam od razu do ginekologa, ale kazał mi wrócić na badanie za tygodnie (idę pojutrze), bo powiedział, że jeszcze za wsześnie za diagnozę. Tymczasem okresu nie mam, ale nie mam też żadnych innych objawów ciąży - nic mnie nie boli, piersi ani brzuch, nie mam mdłości, czuję się normalnie, dobrze. Boję się, że tak dobre samopoczucie może być jednak złym objawem? Czy to prawda, że hormonów ciążowych może być za mało?
  •    
       

    #2
    Odp: 7 tydzień i ciąży i żadnych objawów

    Ja miałam podobnie, żadnych objawów ciążowych w początkowym etapie, później lekkie pobolewanie brzucha i nabrzmiałe piersi. Test pokazał 2 kreski, szybciutko do lekarza, który niby coś widział ale nie mógł potwierdzić że to ciąża bo było za wcześnie, kazał przyjść za 2 tygodnie. Nie każda kobieta ma tak że czuje się źle i pół ranka spędza w WC wymiotując

    Skomentuj


      #3
      Odp: 7 tydzień i ciąży i żadnych objawów

      No to trochę mnie pocieszyłaś, chociaż chyba wolałabym już wisieć na toalecie ale myślałam, że przynajmniej jakiś ból brzucha, piersi, cokolwiek, słyszałam, że brak objawów może być zapowiedzią poronienia

      Skomentuj


        #4
        Odp: 7 tydzień i ciąży i żadnych objawów

        u mnie objawy typowo ciążowe pojawiły się około 9 tyg, ciąży więc atrakcje dopiero Cię czekają - ciesz się tym, że tak znosisz początki ciąży - z czasem objawów będzie coraz więcej

        Skomentuj


          #5
          Odp: 7 tydzień i ciąży i żadnych objawów

          olaa w pełni Cię rozumiem, bo byłam w identycznej sytuacji, chciałabym Ci powiedzieć, żebyś nie panikowała ale wiem że się nie da wizyta u lekarza już nie długo więc wszystko się wyjaśni. Daj znać co się okazało, ale życzę Ci żeby wszystko było po Twojej myśli.

          Skomentuj


            #6
            Odp: 7 tydzień i ciąży i żadnych objawów

            Spokojnie na objawy przyjdzie czas i to już niebawem. Wiele kobiet w tym wieku ciążowym nie zdaje sobie czasem sprawy, z tego, że są w ciąży . Ultrasonograficzne potwierdzenie obecności pęcherzyka płodowego można już stwierdzić w 5-6 tyg ciąży, natomiast uwidocznienie akcji serca (w usg) od 6-7 tyg .Lekarz słusznie wskazał termin a wizyta już tuż tuż, więc proszę się nie denerwować

            Pozdrawiam
            Anna Winiarczyk
            Położna

            Skomentuj


              #7
              Odp: 7 tydzień i ciąży i żadnych objawów

              a ja mam pytanie z innej beczki - czy po cesarce jest problem z karmieniem piersią i jak mogę temu zapobiec? Grozi mi cesarka ale chciałabym karmić naturalnie a większość znajomych po tym zabiegu nie mogło karmić?

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: 7 tydzień i ciąży i żadnych objawów

                macdzia laktacja w przypadku CC rusza troszku później z tego co slyszałam, walcz o to by jak najprędzej po wykonanym CC przystawiono Ci maluszka - na leżąco wówczas połóżna powinna Ci pomóc, wiem ze cieżko jest po CC - bo blizna, bo boli - zorientuj sie czy tam gdzie rodzisz jest doradca laktacyjny on pomoze - pokaże jak karmić by oszczędzać ranę (tam gdzie rodziłam położne i doradcy bardzo pomagali - koleżanka obok była po CC właśnie i doradca pokazywał co i jak), a po CC można karmić - mam znajome co są po CC i karmiły tylko wymaga to czasu cierpliwości i wytrwałości - ważne by przystawiać Malucha często i w całym tym bólu po CC pamiętać o tym by karmić malucha

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: 7 tydzień i ciąży i żadnych objawów

                  olaa27 chyba masz dziś wizytę nie zapomnij dać znać

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: 7 tydzień i ciąży i żadnych objawów

                    Ciąża potwierdzona!!! musiałam ochłonąć wszystko jest w porządku, ale objawów wciąż nie mam

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: 7 tydzień i ciąży i żadnych objawów

                      Super olaa27!! Gratulacje!!
                      Ciesz się ze nie masz objawów, myślę że dzięki temu będziesz mogła się bardziej ciążą cieszyć a nie wisieć na sedesie ja objawów nie miałam i nie narzekam!!

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: 7 tydzień i ciąży i żadnych objawów

                        Dziękuję szczerze to czułabym się lepiej psychicznie i tak bardziej w ciąży, jakbym miałą objawy

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: 7 tydzień i ciąży i żadnych objawów

                          Olaa jeśli lekarz po usg twierdzi że wszystko jest ok to nic tylko się cieszyć. Sama też ani razu nie wymiotowała,nie czułam się senna, dosłownie kilka razy miałam zgagę ale za to kręgosłup nadganiał za wszystko inne :/

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: 7 tydzień i ciąży i żadnych objawów

                            To tylko się cieszyć należy

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: 7 tydzień i ciąży i żadnych objawów

                              Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                              Olaa jeśli lekarz po usg twierdzi że wszystko jest ok to nic tylko się cieszyć. Sama też ani razu nie wymiotowała,nie czułam się senna, dosłownie kilka razy miałam zgagę ale za to kręgosłup nadganiał za wszystko inne :/
                              mnie mdłości długo trzymały, ale też na szczęscie nie wymiotowałam - zgada męczyła mnie strasznie, mi dokuczala strasznie rwa kulszowa ;/

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X