Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czas wolny

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Czas wolny

    Nie ma co oceniać czyichś pasji. Niech każdy spędza czas tak, jak ma na to ochotę. W ten sposób będziecie w stanie naprawdę dobrze się bawić. Ja ostatnio sporo czasu spędzać grając w xxxxx i bardzo mnie to relaksuje. Mogę śmiało polecić Wam dokładnie to samo.
    Last edited by disne; 19-06-2020, 22:46. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Czas wolny

      A może któraś z Was dziewczyny chciałaby sobie dorobić? Na portalu jest całkowicie darmwa rejestracja dla kobiet a można zarbić np jako hostessa na spotkaniach wyjazdowych czy biznesowych. Twój profil będzie widoczny tylko dla osób, które zaakceptujesz i wyłącznie wtedy, kiedy będzie czas i ochota na spotkanie.

      Skomentuj


        #93
        Odp: Czas wolny

        w czasie wolnym opoczywam i wylaczam telefon znikam z ksiazka lub na spacerze z aparatem

        Skomentuj


          #94
          Odp: Czas wolny

          My czesto chodzimy na rolki. Tutaj xxxxxxxxx czytam własnie sobie o ochraniaczach, bo stary sprzet na core jest juz maly i trzeba kupic nowy. Bezpieczenstwo przede wszystkim.
          Last edited by disne; 19-06-2020, 22:49. Powód: link

          Skomentuj


            #95
            Odp: Czas wolny

            W wolnej chwili najbardziej lubię wyjść na spacer albo na basen, usiąść z książką albo obejrzeć dobry film. Gdy mam więcej czasu - wtedy wyjeżdżam z narzeczonym na jakieś małe wycieczki - zwiedzanie lokalnych atrakcji też może być ciekawe i nie trzeba brać urlopu

            Skomentuj


              #96
              Odp: Czas wolny

              W wolnym czasie oddaje się przyjemności jaką jest dla mnie sport, ale wiecie tak porządnie się zmeczyć i zostawić mysli gdzieś daleko... Dlatego też zastanawiam się nad zakupem maseczki antysmogowej xxxxxxxx Znacznie poprawiłoby to komfort mojego biegania w jesienne wiczory, kiedy to ludzie zacznaja palić w piecach, niestety smród jest nie do opisania...
              Last edited by disne; 19-06-2020, 22:50. Powód: link

              Skomentuj


                #97
                Odp: Czas wolny

                latem to na pewno windsurfing. kajtsurfing xxxxxxxto świetny pomysł by spędzić czas i się zwyczajnie cieszyć wolnością. Fale, wiatr. Niesamowita zabawa
                Last edited by disne; 19-06-2020, 22:51. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Czas wolny

                  To zależy od dnia i nastroju.
                  Jeśli po pracy mam siłę, lubię sobie pójść na siłownię albo na basen.
                  Jeśli wracam zmęczona, nie katuję się treningiem. Wolę poczytać albo obejrzeć film. No i od kiedy mam internet światłowodowy zdecydowanie więcej gram na kompie. Jeśli lubicie grać, to najlepsza opcja. Tutaj można sobie doczytać więcej na ten temat: xxxxxxxxx
                  Last edited by disne; 19-06-2020, 22:51. Powód: link

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Czas wolny

                    Ja niestety nie mam za wiele wolnego czasu,
                    ale moja mama owszem i wiecie co robi?
                    Dzierga na drutach
                    Robi nam szaliki, czapki,
                    kamizelki, papucie mnóstwo różności Kupuje materiały tutaj xxxxxxxx i tworzy, powiem Wam że sprzedała już kilka swoich ręcznych robótek. Fajna rzecz, relaksująca głęboko podobno.
                    Last edited by disne; 19-06-2020, 22:51. Powód: link

                    Skomentuj


                      Odp: Czas wolny

                      Ja w wolnej chwili przeglądam internet, niedawno kupiłam ciekawe płaszcze zimowe dla kobiet w sklepie: xxxxxxxxxx
                      Last edited by disne; 19-06-2020, 22:52. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Czas wolny

                        Ja w każdej wolnej chwili staram się wyrwać gdzieś z domu, uwielbiam zwiedzać Często bywam np w Gdańsku - to jedno z moich ulubionych miejsc w naszym pięknym kraju. Podoba mi się to, że tam zawsze jest co robic. Gdy jest pogoda to wiadomo plaża i starówka, gdy pada - jakieś muzea, centra handlowe itd. Podczas planowania takiej podrózy do Gdańska bardzo przydatny jest też ten serwis xxxxxxxxxx. Serio nie ma czasu a tym bardziej wymówek na nudę
                        Last edited by disne; 19-06-2020, 22:45.

                        Skomentuj


                          Odp: Czas wolny

                          Ja ostatnio mam sporo czasu wolnego i zastanawiam się jak go wykorzystać, weszłam na ten wątek by się zainspirować, może odnaleźć jakieś pasjonujące hobby :P zastanawiam się też czy nie wybrać się na szkolenie,
                          takie dla spokojności ducha i emocji,
                          jakby ktoś był zainteresowany zostawiam xxxxxx.
                          Last edited by disne; 19-06-2020, 22:45. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: Czas wolny

                            w wolnym czasie albo dobry film, albo dobra książka w ciszy dzięki temu pełen relaks mnie ogarnia

                            Skomentuj


                              Odp: Czas wolny

                              ja spędzam swój czas wolny zazwyczaj na świeżym powietrzu

                              Skomentuj


                                Odp: Czas wolny

                                Zawsze mnie zastanawia jak można mieć za dużo wolnego czasu, przecież ciągle jest tyle pięknych rzeczy do zrobienia w życiu, tego czasu właśnie ciągle brakuje a wy trąbicie że wam go dużo... Oo ?
                                Kaszaki – czym jest i jak leczyć?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X