Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Meble na wymiar - da się tanio?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Meble na wymiar - da się tanio?

    mebla na wymiar tanio hmmm chyba tylko jak ma się znajomego w branży bo tak jest cieżko, no trochę to kosztuje, bo trzeba się narobić no i nie jest z masowej produkcji. Ale moim zdaniem warto.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Meble na wymiar - da się tanio?

      Też zastanawiam się nad meblami na wymiar, ale niestety tanio to nie wychodzi. Coraz bardziej skłaniam się jednak ku tego typu meblom, w ogólnym rozrachunku cena podobna a są to już prawdziwe, drewniane meble.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Meble na wymiar - da się tanio?

        Meble na wymiar są niestety zazwyczaj droższe niż te kupowane gotowe w sklepie. W wielu przypadkach - jak np. w przypadku takich kanap rozkładanych - nie opłaca się ich robić na zamówienie. W sklepie meblowym dostaniesz po prostu to co trzeba. Tak samo jest w przypadku krzeseł - one na zamówienie kosztują majątek, a w sklepach są praktycznie identyczne gotowe. Także jeśli mówimy o meblach na wymiar to ja bym ewentualnie tylko w przypadku mebli kuchennych rozważała taką opcję.

        Skomentuj


          #49
          Odp: Meble na wymiar - da się tanio?

          Zgadzam się z wami że meble na wymiar są droższe ale są lepiej wykonane niż "marketowe". Dużym plusem jest fakt projektowania ich pod nasze potrzeby i wymiary naszej kuchni. Dzięki temu najskuteczniej wykorzystujemy miejsce w naszej często nie za dużej kuchni. Swoje meble zamawiałam w firmie i jestem bardzo szczęśliwa. Panowie doradzili i podpowiedzieli ze swojego doświadczenia jakich błędów nie popełniać. Meble wykonane ładnie i solidnie.

          Skomentuj


            #50
            Odp: Meble na wymiar - da się tanio?

            Według mnie wysokiej jakości meble zawsze będą swoje kosztowały, no ale to nie od dzisiaj wiadomo, że za jakość się płaci. Ja urządzając swoje mieszkanie w meble zaopatrywałam się i muszę przyznać, że jak na taką klasę mebli to ceny i tak są rewelacyjne. Jeśli ktoś jest z Poznania bądź okolic to myślę, że warto spojrzeć

            Skomentuj


              #51
              Odp: Meble na wymiar - da się tanio?

              Ja u siebie w domu zatrudniłam fachowca, który wykonał elegancko meble na wymiar do kuchni, a mam ją naprawdę małą. Wstawiliśmy także drzwi przesuwane, ponieważ poprzednio były zwykłe, do tego otwierane do wewnątrz kuchni i strasznie dużo miejsca zajmowały. Niestety nie mogę sobie przypomnieć nazwiska tego Pana, ale działa we Wrocławiu.

              Skomentuj


                #52
                Odp: Meble na wymiar - da się tanio?

                Firma WM Meble z Łodzi produkuje meble na wymiar. Sądzę, że to świetne rozwiązanie na przykład w przypadku małego mieszkania. Takie meble wcale nie muszą być drogie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Meble na wymiar - da się tanio?

                  Ja kupiłam w miarę tanie meble na wymiar. Ale musiałam sporo się naszukać.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Meble na wymiar - da się tanio?

                    Dla mnie to jest złe podejście tanio kupuje się meble segmentowe, jak chcesz robić na wymiar to lepiej zrobić dobrze. Można też pokombinować nie trzeba przecież całości mebli kupować od razu. Fajnie do takich składanek nadają się meble prowansalskie, które w kuchni przedstawiają się genialnie.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Meble na wymiar - da się tanio?

                      Cena jest uzależniona od tego co my chcemy mieć w tych meblach. Jeżeli maja to być mebelki ze wszystkimi mozliwymi udogodnieniami, to cena będzie wygórwana. Jednak jak znajdziemy dobry salon i będziemy mieli mniejsze wymagania, to da się tanio zrobić meble na wymiar. W serwisie MaxKuchnie mają duży wybór aranżacji oraz wyszukiwarkę salonów meblowych z całej Polski. Może tam sobie poszukajcie.
                      http://zdrowo.info.pl

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Meble na wymiar - da się tanio?

                        Ja miałam robioną kuchnię na wymiar a i tak koszt był o dobre 4 tyś większy niż gotowe meble, chociaż wcale nie wybrzydzaliśmy i braliśmy tanie materiały, a projekt nie był bardzo skomplikowany. Plus chyba z 8 tygodni czekaliśmy na meble w ogóle.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Meble na wymiar - da się tanio?

                          Oczywiście, że meble na wymiar są droższe, ale za to jak efektowne. Ja urządzałam kuchnię w tamtym roku i zapłaciłam około 4 tysięcy(kuchnia duża) ale nie jest to też inwestycja na tydzień, tylko na lata, wiec uważam, że jak najbardziej można zainwestować.
                          Jestem też zwolenniczką takiego podejścia, ze nie ma co kombinować na siłę. Gotowe meble też potrafią być ładne.

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Meble na wymiar - da się tanio?

                            Meble na wymiar są zazwyczaj znacznie droższe od gotowych, ale nie zawsze - czasami różnica w cenie jest niewielka. Sporo też zależy od jakości materiałów. myślę, że jeśli cena mebli na wymiar jest nieznacznie wyższa, to warto takie wybrać - łatwiej dopasować je do wnętrza, zwłaszcza w mniejszej kuchni. W Poznaniu poszukajcie w BlackArt - wykonują tam meble na wymiar, jakościowo nic im nie można zarzucić, z wyglądu też prezentują się nieźle.

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Meble na wymiar - da się tanio?

                              Zobacz sobie culinaeinbaukueche kuchnie pod wymiar, głównie na Niemcy, ale na PL też zrobią, jak będzie trzeba. Mają mega dobrą jakość, taką pod wymogi zachodnich sąsiadów, stąd myślę, że warto.

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Meble na wymiar - da się tanio?

                                wszystko się da, ja na przykład tanio kupiłam krzesła do jadalni są tak solidne i tak ładnie zrobione, że wszyscy pytają skąd takie się bierze, no więc ma sie swoje sposoby na wystrój i styl

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X