Wróć   Forum Babyonline.pl > Babyonline.pl - sprawy serwisu > Archiwum > Bazar informacji
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Co nowego na forum? Zasady na forum.

Kalendarz szczepień dla dzieci od 0 do 18 lat.
Szczepionki chronią dziecko przed wieloma groźnymi chorobami. Eksperci mówią, które szczepienia obowiązkowe i zalecane są najważniejsze.

Konkurs na BRZUSZEK MIESIĄCA!
DODAJ zdjęcie swojego brzuszka w ciąży i WYGRAJ zestaw pościeli dla maluszka!

Porady ekspertów Babyonline.pl
Zapraszamy do zadawania pytań :)

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody!
Zmieniamy się dla Was, zajrzyj po szczegóły.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 14-07-2017, 14:53
kasiaki123 kasiaki123 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kasiaki123.polki.pl

Domyślnie Odp: polecam odchudzanie z Vitalią

popieram, bez zmiany trybu zycia nie ma sensu sięgać po suplement bo nic nam on nie da. Tez się skusiłam i zamówiłam http://www.slimclick.pl/amlan_forte_odchudzanie.html. Mam je nie długo bo trzy tygodnie, ale czuję się lepiej
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-08-2017, 18:31
arletkawis1987 arletkawis1987 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
arletkawis1987.polki.pl

Przydatną opcją podczas odchudzania jest umiejętność utrzymania dobrej zbilansowanej diety. Moim zdaniem eksperymentowanie z tabletkami czy środkami na odchudzanie może nie być dobrym kierunek. Wystarczyć powinna sama natura i odrobina ruchu. Oczywiście potrzebny jest też upór i samozaparcie w dążeniu do celu. Jeśli nie wiemy jak się zabrać za kwestię żywienia warto pokusić się o konsultację u specjalisty. Dobry dietetyk rozpisze program żywienia w oparciu o produkty, które zaleci spożywać. Przydatnym narzędziem jest program do rozpisania jadłospisu. W tym temacie pomocne może być https://kcalmar.com/dietetyk/, który przyda się nie tylko amatorom zdrowego stylu życia, ale też profesjonalistom.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-10-2017, 18:34
marysiu marysiu jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
marysiu.polki.pl

Zgadzam się, że dobra dieta to podstawa. Znajoma prowadzi w Warszawie gabinet http://www.livediet24.com i też u niej przechodzę terapię odchudzającą, także z wzięciem pod uwagę zbicia cholesterolu. Sam próbowałem działać, ale to bez sensu, bo nie miałem motywacji do pracy. W tym też pomaga dobry dietetyk.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania