Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kłucie w dole brzucha

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Kłucie w dole brzucha

    Jestem w ciąży. Od kilku tygodni czuję takie dziwne kłucia w dole brzucha. Bardzo nisko i takie jakby podobne do kolki. Trwają kilka sekund, bez jakiejkolwiek regularności. Są dość bolesne. Czy któraś z Was ma lub miała może kiedyś podobnie? Martwie sie tym
  •    
       

    #2
    ja miałam coś podobnego tydzień przed porodem. lekarz kazał się nie przejmować, ale nie wiem czy wcześniej to normalne.

    Skomentuj


      #3
      Na szczęście wszystko już OK. Teraz prawie mi się to już nie zdarza. Dostałam też od mojego gina rozkurczowo nospę.

      Skomentuj


        #4
        Też miewam coś takiego, moja ginekolog też przepisała mi no-spę.
        Takie bóle się zdarzają, ale dobrze wiedzieć, że nic złego się z maluszkiem nie dzieje...


        Skomentuj


          #5
          Wczoraj wieczorem dostałam jakiś bolesnych skurczy ,brzuch zrobił się twardy i nie wiedziałam co robić!Na szczęście przeszło po zażyciu No-spy,którą przepisał mi lekarz.Nie wiem czy to już się nie powtórzy,zresztą chyba za wcześnie na takie bolesne skurcze(23 tydz.ciąży).Miałyście dziewczyny coś takiego?
          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



          Skomentuj


            #6
            co do tych kluc tez tak mam od dluzszego czasu a teraz dwa tygodnie przed terminem robia sie coraz bardziej bolesne
            Olunia 6 styczen 2009

            Skomentuj


              #7
              :ja tez miałam takie kłucia w 24 tygodniu, też brałam nospę przez kilka dni i przeszło, potem miałam w juz około 30 tygodnia lekkie skurcze tzw. stawianie się macicy, podobno takie ćwiczenia przed porodem, zawsze mnie łapały w nocy, pod koniec ciązy to jechałam chyba 3 razy do szpitala z fałszywym alarmem, ale wtedy nospy już nie dostawałam, tylko musiałam dużo odpoczywać, ale u mnie wynikało to też z tego, że mój synek do końca był odwócony pupą w dół

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                ja też mam te kłucia ale lekarz powiedział ze to normalne ale przy tym brzuszek mi nie twardnieje i nic na to nie dostałam żadnej no spy ani innych leków

                Skomentuj


                  #9
                  u mnie te klucia sa coraz mocniejsze,szczegolnie jak siadam
                  Olunia 6 styczen 2009

                  Skomentuj


                    #10
                    Napisane przez abi1988 Pokaż wiadomość
                    u mnie te klucia sa coraz mocniejsze,szczegolnie jak siadam
                    A w którym jesteś tygodniu ciąży?
                    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Kłucie w dole brzucha

                      ja bym na twoim miejscu poszła do lekarza chociażby po to byś się uspokoiła , szkoda nerwów, ja latałam bez przerwy do lekarza ale za to byłam spokojna.

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X