Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

wody do oczyszczania nosa u niemowlaka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: wody do oczyszczania nosa u niemowlaka?

    Ja polecam wodę morska bardzo dobrze czyści nosek Ja codziennie wieczorem psiaka małej do noska po razie i nie ma nic a nic Kataru

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: wody do oczyszczania nosa u niemowlaka?

      My również stosujemy najzwyklejszą sól fizjologiczną i aspirator do odciągania. Początkowo zamiast aspiratora próbowaliśmy gruszkę, bo tak nam na szkole rodzenia radzili, ale.... to nie był dobry pomysł i kupiliśmy Fridę

      Skomentuj


        #18
        Odp: wody do oczyszczania nosa u niemowlaka?

        Napisane przez aguska889 Pokaż wiadomość
        My również stosujemy najzwyklejszą sól fizjologiczną i aspirator do odciągania. Początkowo zamiast aspiratora próbowaliśmy gruszkę, bo tak nam na szkole rodzenia radzili, ale.... to nie był dobry pomysł i kupiliśmy Fridę
        Mi znów odradzali gruszkę, wystarczyło pokazać mi co się w niej znajduje, po rozcięciu na dwie części
        Dlatego zakupiłam aspirator Frida, jak na załączonym obrazku, wcześniej.

        Skomentuj


          #19
          Odp: wody do oczyszczania nosa u niemowlaka?

          Nam mówili, że dla noska noworodka aspirator będzie miał za dużą końcówkę, stąd kupiliśmy tą nieszczęsną gruszkę... Nie wiadomo jak głęboko można ją wsadzić no i zasysa też nie najmocniej. Jak kupiliśmy Fridę okazało się, że ta końcówka wcale nie była taka wielka

          Skomentuj


            #20
            Odp: wody do oczyszczania nosa u niemowlaka?

            u nas gruszka wogole sie nie sprawdzila - katarek plus woda morska zdaly egzamin na pięć plus

            Skomentuj


              #21
              Odp: wody do oczyszczania nosa u niemowlaka?

              Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
              u nas gruszka wogole sie nie sprawdzila - katarek plus woda morska zdaly egzamin na pięć plus
              ja gruszką nie potrafiłam operować Lepszy spray do noska szybciej i lepiej

              Skomentuj


                #22
                Odp: wody do oczyszczania nosa u niemowlaka?

                Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                ja gruszką nie potrafiłam operować Lepszy spray do noska szybciej i lepiej
                I nic oprócz sprayu? Ja za to używam gruszki na codzień i katarku przy katarze a fridy nigdy nie miałam nawet w ręku bo jakoś mi się to wysysanie nie podoba bleee

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: wody do oczyszczania nosa u niemowlaka?

                  Ja mam fridę i muszę przyznać, że przy większym katarze się nie sprawdza. Teraz planuję zakup katarka, tak na zaś

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: wody do oczyszczania nosa u niemowlaka?

                    Napisane przez majowa_mama Pokaż wiadomość
                    Ja mam fridę i muszę przyznać, że przy większym katarze się nie sprawdza. Teraz planuję zakup katarka, tak na zaś
                    Pomijając fakt samego obrzydliwego jak dla mnie sposobu czyszczenia nią nocka to nigdy się nie zaraziłaś od dziecka? Znajome używające jej niejednokrotnie twierdziły że pomimo filtra zarazki zaraz przechodzą na nie:/

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: wody do oczyszczania nosa u niemowlaka?

                      Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                      I nic oprócz sprayu? Ja za to używam gruszki na codzień i katarku przy katarze a fridy nigdy nie miałam nawet w ręku bo jakoś mi się to wysysanie nie podoba bleee
                      Frida może i wygląda niezbyt efektownie jak i samo "Wysysanie" ale nie jest to nic niehigienicznego, chodzi w końcu o udrożnienie noska maluchowi a niestety nie zawsze gruszka się w tym sprawdza.
                      Jak dla mnie super sprzęt, pomocny również przy katarze, kiedy maluch nie potrafi jeszcze sam wydmuchać dobrze noska.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: wody do oczyszczania nosa u niemowlaka?

                        Ja używam tylko gruszki do oczyszczania nosa bo dzieciaki nic innego nie dają włożyć. Używam zwykłą sól fizjologiczną i sprawdza sie bardzo dobrze. Gdy dzieci były malutkie to nie maiałam problemu ze za mocno psiknę do nosa. Otwierałam ampułkę i po jednej- dwie kropelki do każdej dziurki.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: wody do oczyszczania nosa u niemowlaka?

                          My używamy soli fizjologicznej i póki co nam to wystarcza, gruszka też dobrze się sprawdziła. Aspirator jakoś mnie napawa przerażeniem, ale zobaczymy jak to będzie jak nam się przypląta duży katar, może zmienię zdanie..

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: wody do oczyszczania nosa u niemowlaka?

                            Ja kupowałam Sterimar baby z polecenia lekarza i jest w porządku według mnie , duże opakowanie i wygodne w aplikacji a potem aspiratorek i nosek czysty do tego kropelki 0,01 dla maluszka i super jest nosek

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: wody do oczyszczania nosa u niemowlaka?

                              Generalnie używamy soli fizjologicznej, ale sprawdzaliśmy też wodę morską z baby cap w spray, i mogę ją polecić, dobrze i łato się aplikuje, a to najważniejsze.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: wody do oczyszczania nosa u niemowlaka?

                                Ja sobie chwalę Quixx soft, ale można go używać dopiero po 6. miesiącu życia. Dobry jest jeszcze Disnemar, zwykła sól fizjologiczna też nie jest zła


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X