Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciąża a denstysta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Ciąża a denstysta

    hehe nie ma za co )) Tu zawsze znajdzie się ktoś kto wesprze Cię dobrym słowem i pomoże jak tylko będzie mógł. Pozdrawiam serdecznie!

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Ciąża a denstysta

      dobry lekarz z Poznania to on - http://www.newdentclinic.pl/alaa-eljamal
      nie wiem czy kojarzycie gościa, my za nim zmieniliśmy klinikę, bo po prostu był najlepszym fachowcem z jakim mieliśmy do czynienia - a swoją drogą znaczenie miało też to, w tym newdent nie płaci się za przegląd i kontrole - płacimy tylko kiedy mamy np. leczonego zęba.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Ciąża a denstysta

        leczyłam bez problemu i otrzymywałam znieczulenie specjalne dla ciężarnych. Komplikacji z tego powodu nie miałam żadnych. Ale zależy jak kto uważa gdyz każdy ma swoje zdanie i sam wybiera opcję

        Skomentuj


          #34
          Odp: Ciąża a denstysta

          wybierając szpital brałam wyłącznie pod uwagę ten w którym pracuje mój lekarz prowadzący pomimo, że miałam do niego 80 km. Wolałam pokonac taką trasę i mieć pewność że jestem pod opieką fachowca

          Skomentuj


            #35
            Odp: Ciąża a denstysta

            raczej teraz jest wszystko nakierowane także jest na ciężarne także myslę ze nie ma kłopotu

            Skomentuj


              #36
              Odp: Ciąża a denstysta

              Ja już będąc w ciąży leczyłam zęby, w liczbie aż 4, bo trochę to zaniedbałam, potem po porodzie znowu, bo niestety ciąża bardzo mi je zniszczyła.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Ciąża a denstysta

                U mnie nie było takiej potrzebo, bo za czym zaczęliśmy starania o maluszka chodziłam do stomatologa. Polecam, bo potem jak jest sie w ciazy to nie każdy stomatolog chce podjąć się leczenia.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Ciąża a denstysta

                  Całe szczęście moje zęby nie potrzebują jakichś częstych wizyt u stomatologa mam takie mocne zęby że chodzę raz na 5 lat i to tylko na kontrolę bo wszystko jest ok. To jest na prawdę na poważnie Uwarunkowania genetyczne moja mama na 57 lat jest po przebytej chemioterapii a zęby ma piękne i moce...

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Ciąża a denstysta

                    ja zęby mam mocne, ale profilaktyczne wizyty w trakcie ciąży odbyć trzeba było. No i na jednej z nich okazało się, że trzeba jakiegoś zęba zrobić. Mówi się trudno. Ząb zrobiony. Dziecko zdrowe. Tylko podczas przyjmowania do szpitala wspomniałam, że byłam w odwiedzinach u stomatologa.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Ciąża a denstysta

                      W ciąży regularnie odwiedzałam dentystę i dzięki temu nie miałam żadnych problemów z uzębieniem Trzeba w ciąży chodzić na kontrolę bo zęby wbrew pozorom są bardzo ważne, a próchnica może mieć poważne konsekwencje dla dzidziusia.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Ciąża a denstysta

                        Oczywiście że możesz chodzić do st6omatologa, tylko musisz go uprzedzić o ciąży, aby nie podał ci nieodpowiedniego leku. Polecam tego stomatologa w Krakowie, chodziłam tam w trakcie ciąży. http://zadbajousmiech.org/

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Ciąża a denstysta

                          Na stany zapalne w jamie ustnej można stosować płukanie środkiem glimbax. Działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. A ostatnio na stronie http://glimbax.pl/dla-pacjenta/jak-p...ie-opryszczki/ dowiedziałam się, że można też stosować go na opryszczkę.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Ciąża a denstysta

                            Jak najbardziej do dentysty można chodzić, choć chyba nie można w ciąży wykonywać wszystkich zabiegów.

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X