Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kosmetyki Ziaja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Kosmetyki Ziaja

    Co myślicie o kosmetykach z tej firmy

    ja polecam Ziaja med, krem zmniejszający nadreaktywnosć na dzień oraz krem do rąk z mleka koziego.
  •    
       

    #2
    Odp: Kosmetyki Ziaja

    chodzi Ci o kosmetyki dla dziecka czy ogolnie

    dla dziecka z Ziajki uzywam: krem do twarzy od pierwszych dni zycia koszt ok;4zl i plyn do kapieli po 12 m-acu,po ktorym woda robi sie niebieska,kosztuje ok,12 zl,


    a dla ja lubie : Rebuild odbudowa skory- ukierunkowane ujedrnianie uda,posladki, biodra brzuch- koszt ok,15 zeta
    FROCH

    Skomentuj


      #3
      Odp: Kosmetyki Ziaja

      To ja się podepnę pod pytanie koniczynki.
      Ostatnio będąc w sklepie zerknęłam na kosmetyki, ale nie tylko dla dzieci, dla siebie też.
      Cena niewygórowana np takiego płynu do higieny intymnej (używa ktoś?),
      albo żelu dla dzieci do mycia zębów (kupiłam synowi)
      Co myślicie o tych kosmetykach ??
      Ja wiem, że czasami cena nie idzie w parze z jakością, no ale co tu ukrywać, bardzo często tak jest.
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        #4
        Odp: Kosmetyki Ziaja

        Dla małej używam Ziajki na odparzenia - jak dla mnie - rewelacja (często, jak sama mam problem z odparzeniami, a niestety często mi się zdarza - też używam). Ostatnio kupiłam też płyn do kąpieli kolorowy z pianką - fajna zabawa . Poza tym dla siebie kupuję krem do twarzy opuncja figowa i z ogórkiem mleczko do twarzy. A na brodawki - Ziajkę z lanoliną. A wczasie ciąży i teraz - krem na rozstępy.
        Pozdrawiam
        Daria





        Skomentuj


          #5
          Odp: Kosmetyki Ziaja

          Ja osobiscie lubie kosmetyki tej firmy sa tanie ,a przedewszystkim nie podrazniaja . Uzywam mleczko do demakijazu , tonik ,krem .Dzieci maja plyn do kąpania , ostatnio miały paste do zebów.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Kosmetyki Ziaja

            ja tez bardzo lubie ta firme zarowno dla mnie jak i dla dziecka tylko jakos ostatnio nie moge nigdzie dostac kremu na odparzenia nie wiem dlaczego




            Changes in my life you will see in time
            changes in my life you always in my mind
            changes in my life you always by my side....

            Skomentuj


              #7
              Odp: Kosmetyki Ziaja

              Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
              Cena niewygórowana np takiego płynu do higieny intymnej (używa ktoś?)
              ja uzywalam - uwazam, ze jest calkiem dobry

              uzywam tez plynu do demakijazu Ziaja /jest taki dwufazowy i "zwykly" - obydwa sa dobre/
              dostalam niedawno plyn do kapieli o zapachu pomaranczy - pachnie oblednie! tak swiatecznie

              no i dla dziecka mam krem ziajka - jest super

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Kosmetyki Ziaja

                dla dziecka miałam krem i był ok, dla siebie płyn do higieny intymnej, do demakijazu, peeling ogórkowy i tonik, jak za tą cenę, to są to dobre kosmetyki

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Kosmetyki Ziaja

                  a ja uwielbiam krem do rąk Ziajka z koziego mleka - cudownie pachnie i bardzo szybko się wchłania nie pozostawia tłustych śladów - cena ok 8 zł.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Kosmetyki Ziaja

                    Ja wygrałam jakiś czas na babyonline 10 szt z Ziai. W tym żel do ząbków- ale moi chłopcy są jeszcze na niego za mali.
                    jeśli chodzi o krem na odpażenia, to jak dla mnie jest za wodnity. Użyłam kilka razy i zostawiałm-jakoś nie potrafię się do niego przekonać. Krem do buźki i szampon w miarę ok. Ja po prostu od początku przyzwyczaiłam siedo innej firmy, wiec teraz trudno mi sie przestawić na coś innego. Ale używam, póki mam

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Kosmetyki Ziaja

                      Wg mnie krem na odparzenia rzeczywiście jest za bardzo wodnisty. Ale pozostałe kosmetyki dobre jakościowo i zachęcają ceną.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Kosmetyki Ziaja

                        Ja polecam krem do twarzy masło kakaowe oraz kozie mleko, dobre są też szampony i odżywki plantica, lubie tez mydło pod prysznic blubel bo obłednie pachnie i świetnie sie pieni, oraz płyn micelarny do demakijażu skóry wrażliwej i dla osób używajacych szkieł kontaktowych.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Kosmetyki Ziaja

                          krem do rak tek firmy stosuje do dzis

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Kosmetyki Ziaja

                            Od kilku lat używam niemal wyłączni Ziaji, więc już teraz (27 tc) kupiłam kosmetyki ziajkowe dla maluszka.
                            Na własnej skórze przetestowałam już całą masę ich różnych kosmetyków i jak dla mnie są super. Zwłaszcza, że ceny są takie niskie! Zakochałam się np. w kremie do rąk z olejkiem arganowym i maśle kakaowym do ciała. Teraz mam min płyn do higieny intymnej z serii Mamma Mia dla kobiet w ciąży i poporodzie. Rewelacyjny - bardzo delikatny i ładnie pachnie.
                            Przetestowałam szampony, odżywki, balsamy do ciała, kremy do rąk, płyny do demakijażu, rebuild,...
                            Mam nadzieję, że dzidzia będzie też zadowolona

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Kosmetyki Ziaja

                              Ja używam kosmetyki Ziaja od kilku lat Moim ulubieńcem jest mleczko do ciała do skóry suchej z olejkiem avokado albo kozie mleko. Uwielbiam je. Bardzo fajnie nawilżają ciało! No i praktyczny dozownik.Nie cierpię kosmetyków w tubkach ;P



                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X