Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak szybko druga ciąża?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jak szybko druga ciąża?

    Mamy dwójki dzieci - jak szybko po porodzie zaszłyście w drugą ciążę? Znamy mamę, która już 2 miesiące po urodzeniu synka spodziewała się drugiego dziecka Czekałyście dłużej czy też się tak spieszyłyście?
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Jak szybko druga ciąża?

    o kurde 2 miesiące to bardzo szybko My w sumie jakoś 7-8 miesięcy po porodzie synka- zdecydowalismy się też dosć szybko, ale nie było tak prosto zajsć w ciąże jak by się chciało.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jak szybko druga ciąża?

      och to bardzo szybko 2 mies po to jednak za szybko U nas 2 lata różnicy I tak wystarczająco dla mnie ,nie planowaliśmy ale bardzo się cieszę że tak wyszło

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jak szybko druga ciąża?

        godne podziwu żeby tak szybko zaplanować, a gdzie okres połogu?
        my czekaliśmy kilka lat no i w końcu się udało

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jak szybko druga ciąża?

          okres połogu ale i psychicznie się nastawić też, jakoś do drugiej ciąży trzeba i psychicznie i fizycznie dojść do siebie Sama nie zdecydowałabym się na taki krok

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jak szybko druga ciąża?

            Napisane przez Redakcja_babyonline.pl Pokaż wiadomość
            Mamy dwójki dzieci - jak szybko po porodzie zaszłyście w drugą ciążę? Znamy mamę, która już 2 miesiące po urodzeniu synka spodziewała się drugiego dziecka Czekałyście dłużej czy też się tak spieszyłyście?
            O kurcze ale tempo Osobiście chciałabym żeby miedzy dziećmi była nie większa różnica wieku niż 3 lata ale wszystko zależy jak nam się ułoży finansowo żeby móc zapewnić dwójce to co potrzeba

            Skomentuj


              #7
              Odp: Jak szybko druga ciąża?

              ja w drugą ciążę zaszłam jak córka miała 4 miesiące Było łatwo pomimo PCOS i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa. Niestety teraz mamy pod górkę. Chcielibyśmy mieć trzecie dziecko ale ze względu na moją chorobę która znacznie się rozwineła jest to póki co niemożliwe. Lekarz zalecił picie inofemu i dietę. Mam nadzieję, ze to cos da bo zawsze chciałam mieć dużą rodzinę i dwójka dzieci to dla mnie za mało chociaż bardzo się cieszę że je mam.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Jak szybko druga ciąża?

                Ja zdecydowałam się na 2 dziecko jak pierwsze skończyło rok. Idealna różnica jak dla mnie. Teraz bawią się razem a młodsze dziecko doskonale się rozwija przy starszym - szybciej łapie

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Jak szybko druga ciąża?

                  Chyba zawsze tak jest ze młodsze dziecko jeśli ma rodzeństwo szybciej uczy się wielu rzeczy i trochę można powiedzieć że pod tym kontem ma łatwiej
                  U nas planujemy 2 dzidzie ale różnica będzie większa niż rok, ale mam nadzieję z enie będzie z tym problemu

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Jak szybko druga ciąża?

                    Ja też miałam w planach poważnią rozmowę z mężem nt drugiego dziecka a on mi w sobotę powiedział że u niego w pracy może byc różnie, że może ogłoszą upadłość i takie tam więc nawet tematu rozwijać nie będę bo wiem jaka będzie odpowiedź. Fakt że nawet gdyby to prejmie ich ktoś inny i raczej pracę będzie miał ale to jest bardziej skomplikowane nie będę rozwijać. Prawda jest taka że nawet gdybym teraz zaszła w ciążę to różnica będzie prawie 3 lata, nic chciałabym żby była większa ale jak widac że zawsze możemy sobie wszystko zaplanowac.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Jak szybko druga ciąża?

                      My przeżyliśmy 2 zmiany pracy podczas gdy tylko mąż pracował ;/ w tym jedna właśnie upadłość firmy;/ nie było łatwo, życie jest pełne niespodzianek i z tą upadłością czy zmianą pracy to nigdy nie wiadomo jak będzie.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Jak szybko druga ciąża?

                        Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
                        My przeżyliśmy 2 zmiany pracy podczas gdy tylko mąż pracował ;/ w tym jedna właśnie upadłość firmy;/ nie było łatwo, życie jest pełne niespodzianek i z tą upadłością czy zmianą pracy to nigdy nie wiadomo jak będzie.
                        teraz to w ogóle czasy nie pewne i nie wiadomo co i kiedy się spodziewać Mąż wyjeżdżał ale jak zrezygnąwał to się okazało że bardzo dobrze bo pracy później nie było dużo i nie zarobił by tyle

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Jak szybko druga ciąża?

                          nio dzis jest dobrze a jutro trach i cos sie dzieje, a z praca wgole jest masakra według moich obserwacji i ciezko cos fajnego znalesc jak sie nie ma znajomosci ;/

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Jak szybko druga ciąża?

                            Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                            nio dzis jest dobrze a jutro trach i cos sie dzieje, a z praca wgole jest masakra według moich obserwacji i ciezko cos fajnego znalesc jak sie nie ma znajomosci ;/
                            nie dość że w Polsce to i za granicą też się tak dzieje Chyba że ktoś za granicą już kilkanaści lat mieszka to lepiej bo pracę trzyma ale nigdy nie wiadomo co będzie

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Jak szybko druga ciąża?

                              Ja mam dzieciaczki w odstępie 3 lat.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X