Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Modny maluch"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Konkurs "Modny maluch"

    Napisane przez koliberek71 Pokaż wiadomość
    Nie brałam udziału w konkursie ale czytałam niektore posty.....kazdy jest podobny do drugiego,smiac mi sie chce bo dla wiekszosci mam ceny tych ubranek są nieosiagalne ,ale wszystkie kupuja i ubieraja dzieciatka....
    Gratuluje wygranych!!!!!!!!!!!!!
    Tak, jak napisała poprzedniczka ceny Coccodrillo są naprawdę w porządku, zwłaszcza, gdy porówna się je do innych marek o porównywalnej jakości. Oprócz tego istnieje coś takiego, jak sezonowe obniżki. Już parę razy zdarzyło mi się kupić coś Coccodrillo za niewielkie pieniądze. Tak więc żałuję, że nie wygrałam bonu, gratuluję wygranych, a niektórym życzę nieco powściągliwości w ocenianiu innych

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Konkurs "Modny maluch"

      Owszem na wyprzedazach....ale litosci -getry i sweterek za 79zl dla 2-latka?
      Tez lubie jak moje dzieci fajnie i modnie wygladaja ale nie za taka kase.
      Mam prawo wyrazic opinie, dlaczego mam byc powsciagliwa, nie zmienia to faktu-zreszta nie tylko ja to zauwazylam ze niektóre mamy kopiowały inne.
      Dziewczyny które wygrały-czapki z głów-naprawde napisały na temat i oryginalnie.Gratuluje!
      Last edited by koliberek71; 16-12-2011, 18:19.


      Skomentuj


        Odp: Konkurs "Modny maluch"

        Kurcze ja tam większość ciuchów kupuję na wyprzedażach przecenach promocjach itd. albo jadę do Factory czy Fashion Hausu i tam w Outletach jest dużo taniej. Ostatnio była w Reserved niezła promocja 2 rzecz - 50% a trzecia za 1 zł oj obkupiłam się heheh


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          Odp: Konkurs "Modny maluch"

          Olke i Grzenia ubieram w C&A i jest duzo taniej a moja Monia w New Yorkerze, ale to wszystko pikuś po nowym roku i tak te najmniejsze bedą najdrozsze vat idzie w gore na 25%.W Pepko są tez naprawde dobre ubranka naszych Polskich firm.Polecam-ja tam nie mam nic do coccodrillo lubie ten sklep, ale ceny są straszne, naprawde dla matki z zasiłkiem 63 na dziecko jest duzo za duzo do płacenia.Byłam i kupiłam tam komplecik na prezent dla dzidziusia-śpioszki ,2 kaftaniki i skarpetki zapłaciłam 112zł.Ładne ale zadrogie jak dla mnie-ale tyle ze ładnie opakowane.


          Skomentuj


            Odp: Konkurs "Modny maluch"

            ja polecam e-tygryski.pl Ubranka śliczne, modne i ceny niskie baaardzooo, ponieważ jest to tzw. outlet

            Skomentuj


              Odp: Konkurs "Modny maluch"

              A ja natomiast uwielbiam ubierać Synka w Next. Są świetne jakościowo i zawsze poszukiwane przez inne mamy. Bardzo duży wybór na stronie internetowej Halens. Zawsze modne i nie oklepane te ciuszki

              Skomentuj


                Odp: Konkurs "Modny maluch"

                No ale ceny NEXTa są czasem zabójcze
                choć nie ukrywam że czasem jak na jakiś ciuszek zachoruję to mimo że bluzeczka 90 zł kosztuje to się skuszę


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                       
                Working...
                X