Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pomysły na wieczór panieński

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Pomysły na wieczór panieński

    A ja bym wymyślił coś swojego niż zgapiał znowu z tych setek pomysłów .

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Pomysły na wieczór panieński

      Niezłe te pomysły na wieczory panieńskie i kawalerskie dajecie. Ja osobiście wybieram się na kawalerski do Prawi - polecam - rewelacyjna miejscówka i nie daleko z Polski !

      Skomentuj


        #48
        Odp: Pomysły na wieczór panieński

        Słuchajcie idę za miesiąc na wieczór panieński do znajomej i zastanawiam się co teraz kupuje się na prezent dla przyszłej panny młodej?
        Chciałabym coś zabawnego i coś z czego skorzysta
        Myślałam żeby kupić jej jakieś fajne kinga.com.pl , perfum no i co jeszcze? Z góry dzieki za podpowiedzi :*
        Last edited by disne; 10-07-2020, 09:36. Powód: link

        Skomentuj


          #49
          Odp: Pomysły na wieczór panieński

          Ja byłam świadkową i organizowałam wieczór panieński. Nakupiłam przez internet różne gadżety. Jakieś szarfy, różki, a nawet gre na wieczór panieński! Wszystko to kupiłam na sofia.sklep , zadzwoniłam do nich z pytaniem czy mogą jeszcze mi coś zaproponować i pani doradziła mi słomki peniski. Zabawe zaczełyśmy w domu, a kiedy już byłyśmy rozgrzane to ruszyłyśmy do klubu gdzie zarezerwowałam lożę VIP. Świetnie się bawiłyśmy!
          Last edited by disne; 10-07-2020, 09:35. Powód: link

          Skomentuj


            #50
            Odp: Pomysły na wieczór panieński

            A ja chciałam tylko zauważyć, że pomysły powinny być dopasowane do osobowości przyszłej panny młodej. Jakby mi koleżanki odstawiły niektóre z przedstawionych tu propozycji, to by mnie chyba zeżarły dyskomfort i stres.
            Całkiem interesujący pomysł, o którym ostatnio słyszałam, choć też nie dla każdego, to zafundowanie skoku ze spadochronem. To dopiero może być niezapomniane przeżycie.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Pomysły na wieczór panieński

              Przyjaciółka była ostatnio w New Orleans w Warszawie na panieńskim i też bardzo sobie chwaliła. Twierdzi, że było super więc podrzucam taki pomysł.

              Skomentuj


                #52
                Odp: Pomysły na wieczór panieński

                Najważniejsze to wziąć pod uwagę upodobania głównej zainteresowanej. Raczej odpada zamawianie striptizera jeśli dziewczyny nie bawią takie rzeczy.
                Poza tym wieczór panieński może obyć się bez clubbingu. Równie dobrze można bawić się na wyjazdowym plenerze czy nawet w domu.
                Ciekawe atrakcje można wymyślić na każdy rodzaj wieczoru.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Pomysły na wieczór panieński

                  fajne dekoracje na wieczór panieński. Można z powodzeniem taką imprezę zrobić w domu czy w ogrodzie. Wszystko zależy od naszego budżetu, możliwości oraz upodobań.
                  Last edited by gagatka; 10-07-2020, 09:37. Powód: link

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Pomysły na wieczór panieński

                    Napisane przez jmalinowska Pokaż wiadomość
                    Hej,
                    Szukam pomysłów na wieczór panieński. Jedna z naszych koleżanek która twierdziła, że nigdy nie wyjdzie za mąż - uległa
                    Dawno nie byłam na czymś podobny - jak się dziś spędza wieczory panieńskie ?
                    Pierwsza cześć to mogą być gry i zabawy, im śmieszniejsze tym lepiej, a później wyjście na miasto i zadania dla przyszłej panny młodej.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Pomysły na wieczór panieński

                      Może pobyt w SPA? Ja się na to zdecydowałam organizując panieńskie dla przyjaciółki.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Pomysły na wieczór panieński

                        Napisane przez smerfetkaaa8 Pokaż wiadomość
                        Może pobyt w SPA? Ja się na to zdecydowałam organizując panieńskie dla przyjaciółki.
                        Wszystko zależy jacy goście będą zaproszeni i jakie tak naprawdę mają środki, aby to wszystko zorganizować na odpowiednim poziomie. Najlepsze zabawy w gruncie rzeczy są organizowane samemu wynajęcie sali zamówienia jakiś atrakcji

                        Możliwości jest naprawdę dużo, wszystko zależy od inwencji organizatorki no i oczywiście możliwości reszty osób, które będą ;-)
                        Last edited by gagatka; 10-07-2020, 09:37. Powód: link

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Pomysły na wieczór panieński

                          Z moich doświadczeń wynika, że panny młode nie chcą takich atrakcji... To dość ryzykowny pomysł.

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Pomysły na wieczór panieński

                            wynajmijcie jak na przykład robicie panieński w domku nad jeziorem fotobudkę, dziewczyny to świetna zabawa naprawdę i rewelacyjna pamiątka z tego dnia, P Zabawa w takiej fotobudce jest przednia, śmiech, akcesoria do zdjęć, dla mnie super sprawa.
                            Last edited by gagatka; 10-07-2020, 09:38. Powód: link

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Pomysły na wieczór panieński

                              Świetnym pomysłem będzie spotkanie na przykład tutaj xxx . Z pewnością lokal zapewni uczestniczkom doskonałą zabawę i niezapomniane wrażenia. Powiedziałabym, że miejsce jest do tego stworzone. Ma taki specyficzny klimat i oferuje sporą ilość różnorodnych alkoholowych koktajli. Wszystkie dziewczyny będą zadowolone ze spędzonego czasu w takim klimacie.
                              Last edited by disne; 10-07-2020, 09:39. Powód: link

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Pomysły na wieczór panieński

                                Ostatnio byłam na wieczorze panieńskim u przyjaciółki w Kamionce Wielkiej. Zorganizowałyśmy jej tam imprezę w domu weselnym Acapulco z masą atrakcji- w tym puszczanie lampionów Świetna zabawa, wspaniałe miejsce z dobrym jedzeniem i genialnie zorganizowana impreza przez obsługę domu weselnego.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X