Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sposób na "boczki"...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    no właśnie... kawa

    a proteinowa to nie znam... a te koktajle skąd bierzesz moja Droga
    a błonnik naturalnie w żywności czy w tabsach?

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      ślepa jestem, oki już widzę że w tabletach

      Skomentuj


        #33
        Sikorniku ja już tych koktajli nie piję i pić nie zamierzam Piłam je kiedyś i tableki też właśnie herbalife.
        Ale błonnik w tabletkach można kupić w aptece, mnie chyba by też się
        przydał bo problemy z pójściem do kibelka mam.
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          #34
          to dokładnie tree jak wygląda Twoja dieta???

          co jesz lub czego nie jadasz...

          Skomentuj


            #35
            Mogę jeść:
            -chude mięsa: drób (z wyjątkiem kaszki i gęsi), wołowina( chude kawałki),
            królika
            -owoce morza
            -wszystkie ryby
            - nabiał chudy
            - jajka
            -podroby
            -napoje wspomagające, czyli kawa, herbata, ale przede wszystkim woda.
            No i przyprawy, sól, musztarda, ogórki korniszone w małych ilościach.

            i to jest pierwszy etap który trwa od 2-7 dni i potem jest etap drugi. Nie czytałam nic na ten temat jeszcze, ale wiem, że dodajemy warzywa.
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              #36
              Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
              Tak tak Herbalife... ja też dużo schudłam pijąc koktajle, herbatki i zażywając błonnik w tabletkach.
              Szkoda tylko, że jak przestałam to wszystko wpychać w siebie, kilogramy
              wróciły tak szybko jak zniknęły, a nawet w nadmiarze.
              a sama stosowalas dietę czy ktoś cię prowadził. mózg człowieka jest tak skonstruowany ze jak przez np pół roku bedziesz utrzymywać wagę to on zakoduje sobie twoja wagę i będzie ja potem utrzymywał. dlatego więc jak już zrzuciło się te wymarzone kilogramy przechodzi się na okres utrzymywania wagi zeby nie bylo efektu jojo nie jest powiedziane ze trzeba stosowac ja do konca zycia. niektorzy robia to juz z przyzwyczajenia.

              Skomentuj


                #37
                Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                no właśnie... kawa

                a proteinowa to nie znam... a te koktajle skąd bierzesz moja Droga
                a błonnik naturalnie w żywności czy w tabsach?
                jezeli jestes zainteresowana kupnem koktajli to mogę ci je załatwić. nie mozna ich kupic w sklepie ani w aptece tylko u dystrybutora.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Ja dostałam od lekarza tabletki które nazywają się LINDAXA15 dziś wziełam drugą i muszę wam powiedzieć że działają rewelacyjnie.Zero łaknienia tylko wody trzeba duzo pić bo się bardzo chce.Suszy potwornie.Mam nadzieje ze przy pomocy tych tabletek uda mi sie schudnać bo jak nie to ja juz niewiem..wszystkiego próbowałam i nic nie daje efektów ;(

                  Skomentuj


                    #39
                    Czarna24 mam pytanie, też pochodzę z raciborza i interesuje mnie o jakim centrum odchudzania mówisz
                    wiem,że jest coś nowego na Drzymały
                    żadko bywam w PL więc nie jestem w temacie
                    3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

                    Skomentuj


                      #40
                      Napisane przez szamana Pokaż wiadomość
                      Czarna24 mam pytanie, też pochodzę z raciborza i interesuje mnie o jakim centrum odchudzania mówisz
                      wiem,że jest coś nowego na Drzymały
                      rzadko bywam w PL więc nie jestem w temacie
                      ja akurat pracuję na Mickiewicza

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        a co myślicie o tym:

                        http://www.odchudzanienazawolanie.pl/

                        http://www.3minutoweodchudzanie.pl/i...m_campaign=aob

                        wg mnie to totalna ściema i wyciągacz kasy. Nie próbowałam, ale tak myślę. Też bym chętnie zrzuciła kilka kilogramów ale jestem "uzależniona" od słodyczy. Macie jakiś sposób żeby nie mieć na nie ochoty?


                        Krzysiu: 05.12.2005 10:15 3170g 52cm

                        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...3daisy;page:-1

                        Jacek: 15.02.2008 22:45 3790g 56cm

                        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...aisy23;page:-1

                        Ania i Jarek:

                        Skomentuj


                          #42
                          moja przyjaciółka potrafiła zjeść po 2 snickersy na śniadanie, obiad i kolację
                          nie jest grubaskiem (laska szczupła) ale skoczył jej cukier za bardzo...
                          wiem że łykała przez 3 miechy chrom w tabsach i jadła słodkiego faktycznie mniej, a potem przerzuciła sie na LINEĘ

                          Skomentuj


                            #43
                            chrom przetestowałam kiedyś na własnej skórze i rzeczywiście bardzo redukuje "głód na słodycze"(najlepszy chrom plus z olimpu chyba), dobry jest też błonnik do rozpuszczania, ale działa zupełnie inaczej bo tylko poprostu strasznie napycha żołądek i sie odechciewa objadania
                            3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

                            Skomentuj


                              #44
                              po porodzie nie jest łatwo, a w trakcie tym bardziej. miałam ciągle straszą ochotę na słodycze!!! no i wiadomo sporo mi przybyło kilogramów. oprócz ruchu (nawet spacery coś dają) polecam dobrysalon kosmetyczny w Warszawie, w którym popracują nad Twoim ciałem po porodzie zaczęłam chodzić na endermologię i od razu zmniejszył się cellulit. można też skorzystać z innych zabiegów upiększających np. na mnie śiwetnie działają masaże relaksacyjne z olejkami zapachowymi - wtedy nawet płacz mojego dziecka ni ejest w stanie wyprowadzić mnie zrównowagi

                              Skomentuj


                                #45
                                a oto cytat znaleziony dziś na jednym z portali :

                                "Jedz grejpfruty. Okazuje się, że już sam zapach tych owoców pomaga opanować apetyt na słodycze. Kiedy masz ochotę na coś słodkiego, skrop sobie nadgarstek kilkoma kroplami naturalnego soku grejpfruta i przez chwilę delektuj się zapachem. A na pół godziny przed planowanym posiłkiem zjedz pół grejpfruta. To sprawdzona metoda, by stracić na wadze ok. półtora kilograma tygodniowo."

                                warto się chyba nad tym zastanowić
                                3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X