Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lubicie czytać książki?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Napisane przez koniczynka Pokaż wiadomość
    Właśnie boję się tego że jak już maluszek będzie na świecie to z braku czasu książki pokryje kurz
    Koniczynka taki urok bycia mamą, no niestety musisz się
    przygotować na to, że życie obróci się o 360 stopni.
    Dziecko będzie całym Twoim światem i właśnie on będzie
    się obracał tylko i wyłącznie wokól noworodka.
    Ja urodziłam bedąc na ostatnim semestrze i myślałam sobie:
    eeee taki noworodek będzie większość dnia spał więc dam radę
    napisać pracę mgr. A tu lipa, mały spał po 20 min, kolki dawały
    nam się we znaki, noce nie przespane.
    Ja w połogu a tu nawet nie ma jak do toalety
    się wybrać. Dziecko non stop na cycku. Przez pierwsze 2 miesiące
    będzie ciężko. Oczywiście są dzieci które śpią i tylko budzą się
    na jedzonko i takiego Brzdąca Ci życzę
    Ale chce Ci również uświadomić, że może nie być kolorowo i
    książki pójdą w odstawkę, ja dopiero od miesiąca mam trochę czasu
    dla siebie, mój dzieć to z tych bardzo absorbujących

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Ja też uwielbiam czytać...od zawsze...aktualnie czytam "Pokutę" /I.McEwan/
      Czytam póki mogę, bo wiem, że przy maleńkim dziecku nie będę miała już tyle czasu...
      Ostatnio koleżanka poleciła mi "Zmierzch"Stephenie Meyer, podobno niesamowita, czyta się jednym tchem...Czytała może któraś z Was tą pozycję?


      Skomentuj


        #18
        Uwielbiam czytać, ale teraz mam na to mniej czasu. ale lubię pobuszować w Empiku, zawsze cos kupię.
        polecam "pod powiekami" Katarzyny Rygiel
        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

        Skomentuj


          #19
          Jaką książkę polecacie?

          Pytanie jak w temacie . Ostatnie 3 miesiące ciąży niestety beda dla mnie mało "ruchliwe" więc dobra lektura będzie wskazana? Macie takie które się czyta jednym tchem i trudno się od niej oderwać?

          Skomentuj


            #20
            jako polonista mogłabym Cię zanudzać opowieściami jak to mnie swojego czasu zachwycały dzieła nazwijmy to z kanonu literatury światowej hehe

            ale teraz jestem na etapie że wolę - potrzebuję odsapnąć od wielkiej literatury i pochłaniam wszystkie książki Marka Krajewskiego - REWELACJA

            aha! i ostatnie książki Marcina Świetlickiego - tzw. kryminał metafizyczny - nie sugeruj się tym terminem moja Droga

            a co lubisz i z jakiej dziedziny...

            Skomentuj


              #21
              W sumie wciągam wszystko, od horroru, fantasy, itp. po obyczajowe . A jak już nie ma nic innego to nawet poradniki ;P.

              Skomentuj


                #22
                „Świat Zofii” Josteina Gaardera.ja nie moglam sie oderwac.
                shannon

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Polecam Ci książki Nickolasa Sparksa-"Anioł Stróż" oraz drugą "Prawdziwy Cud" nie mogłam się oderwać.

                  Skomentuj


                    #24
                    sorki chodzilo mi o "Wybór Zofii" (William Styron)
                    shannon

                    Skomentuj


                      #25
                      Napisane przez Broszka6 Pokaż wiadomość
                      Polecam Ci książki Nickolasa Sparksa-"Anioł Stróż" oraz drugą "Prawdziwy Cud" nie mogłam się oderwać.
                      od wszystkich Jego ksiazek ciezko sie oderwac ostatnio pochlonelam "od pierwszego wejrzenia " -ale tej nie polecam wrazliwej ciezarnej, "noce w rodanthe" ,"jesienna milosc"

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Ja pasjami czyam książki Sandry Brown. Książki są świetne, udane połączenie romansu i sensacji, trzymają w napięciu do ostatniej strony, choć i tak wiadomo, że wszystko musi się dobrze skończyć. Teraz czytam "Lustrzane odbicie". Rewelacja!


                        Skomentuj


                          #27
                          Cień Wiatru - Carlos Ruiz Zafon bardzo intrygujaca, utzrymana w klimacie Dostojewskiego(czuc ze to idol autora), a teraz ciekawa jestem jego nowej ksiazki Gra anioła. trylko czqasu brak na czytanie.

                          Operacja dzien wskrzeszenia - A. Pilipiuka , fantazy , bardzo wciagajaca pozycja i z chumorem, tego samego autora Norweskie dzienniki, lub seria z Jakubem wendrowyczem , ogolnie polecam wszystko pilipiuka, nie jest to powazna literatura tylko humorystyczna.

                          z fantazy tez podoba mi sie tworczosc Kosakowskiej zwlaszcza jej debiut Obroncy królestwa(opowiadania) i Siewca wiatru.

                          ale niestety od ponad roku jestem zacofana i nie czytam prawie wcale musze sobie wkoncu wygospodarowac chociaz godzine tygodniowo...

                          Skomentuj


                            #28
                            polecam "kobra" taka gazetka jeśli lubisz takie klimaty
                            FROCH

                            Skomentuj


                              #29
                              jeszcze byla gazeta -tamiza
                              shannon

                              Skomentuj


                                #30
                                O ile już tytułów się nazbierało . Teraz tylko wypada lecieć do naszej miejskiej biblioteki i wypozyczac, a to czego nie bedzie szukac w necie .

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X