Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lubicie czytać książki?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Lubicie czytać książki?

    Lubicie czytać książki? Pytanie może i banalne, ale w obecnych czasach większość preferuje raczej powiedzmy "obraz"...
  •    
       

    #2
    Ja lubię to i to. Na czytanie nie zawsze mam czas, ale jak mnie coś bardzo wciągnie, to potrafię wozić książkę ze sobą i w każdej wolnej minucie doczytywać

    Skomentuj


      #3
      UWIELBIAM czytać książki...Na prawdę byłam wręcz stuknięta na tym punkcie...Mówię w czasie przeszłym, bo od kiedy urodził się mój synek przeczytałam raptem kilka książek, zwyczajnie brak czasu...Szkoda troszkę, bo zawsze olałam książki od ich ekranizacji...


      Olaf ur. 08.05.2007 o 14:31 4.255kg, 56cm

      Różności do postów
      GALERIA OLAFKA

      Skomentuj


        #4
        Ja lubię i książki według mnie są najczęściej lepsze, niż ich ekranizacje. Czyli zgadzam się z Jasmin

        Skomentuj


          #5
          ja uwielbiam książki, nie potrafiłabym obejść się bez nich, wolę je od najlepszego filmu,

          Skomentuj


            #6
            To się zebrało trochę miłośniczek książek. Teraz większość ludzi to jednak woli filmy. Mniej czasu pewnie zbiera obejrzenie filmu, niż przeczytanie jakieś grubszej książki. Wszystko zależy też od tego ile kto ma czasu. Teraz to wszyscy jacyś tacy zabiegani wszędzie...

            Skomentuj


              #7
              Jasmin dokładnie (i znów bezpośrednio do Ciebie )
              Przed urodzeniem dziecka, potrafiłam pochłonąć 600 str książkę
              w 3 dni. Mąż mi zawsze powtarzał, że mi nie opłaca się kupować
              książki bo nie potrafię się nią delektować. Hmm..... delektować??
              Ale o co chodzi Jak mam przerwać czytanie jeśli za kilka
              stron wyjaśni się ważny wątek

              A lubię czytać przede wszystkim kryminały. Chociaż wszystkim się
              zadowolę (oprócz science fiction) Chociaż Harrego Potera i
              Władcy pierścienia przeczytałam i muszę stwierdzić, że mi się
              podobało.
              A Wy w czym się lubujecie ?

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                No właśnie Collen, o czym mówi Twój mąż, mając na myśli 'delektowanie się lekturą', mam czytać każdą stronę po 2 razy? Nieraz przesiedziałam do 4 rano nad książką, bo MUSIAŁAM się dowiedzieć jak wątek się skończy...Teraz to nie możliwe, bo wiadomo kiedyś odpocząć i się wyspać trzeba. A czytanie przy dziecku jest niemożliwością, bo: te książki nie mają obrazków, mamusia nie czyta na głos, w ogóle trzeba troszkę powyrywać tych stronek

                Moim konikiem jest literatura historyczna i historyczno-fabularna. Uwielbiam kiedy fabuła książki jest umiejscowiona w konkretnych, rzeczywistych czasach, kiedy czas fabuły jest poparty rzeczywistymi faktami historycznymi.
                Ja co prawda nie czytałam 'Harrego Pottera', ale Sapkowskiego i owszem i to nie 'Wiedźmina' z czego autor jest znany, ale historię o Reynevanie (zbiór 3 książek). Poza tym czytać lubię wszystko, w zależności co się akurat nawinie (w Anglii nie mogę niestety wypożyczać polskich książek).

                Ostatnio przeczytałam 'Kwiat Śniegu i sekretny wachlarz'...Książka ogółem opowiadająca o zwyczajach panujących wśród kobiet w Chinach przed rewolucją.

                Olaf ur. 08.05.2007 o 14:31 4.255kg, 56cm

                Różności do postów
                GALERIA OLAFKA

                Skomentuj


                  #9
                  Jasmin "Kwiat Śniegu i sekretny wachlarz" czytałam. Nawet
                  mam tę ksiażkę, bo lubię mieć swoje na półeczce.
                  Fajna.
                  Noo właśnie taki typ literatury tez lubię. Niemalże biograficzny.
                  Jeśli mogę polecić to najlepsza z tego rodzaju książka to
                  "Żywcem spalona"

                  Skomentuj


                    #10


                    Ja uwielbiam. ostatnio czytalam trwa spiewa a teraz czytam Stambul Pamuka
                    pozdrawiam,
                    D

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      lubię czytać szczególnie w pochmurne i szare dni....dobra książka, gorąca herbatka i kocyk to jest to co może poprawić jesienny humor

                      Skomentuj


                        #12
                        Witam,uwielbiam czytac książki,czytam w wannie, przed spaniem i w wolnych,dłuższych chwilach.Lubię urozmaicenie,więc sięgam po powieści jak i dokumenty,Książka musi byc dobra i mnie wciągnąc,a wtedy potrafię do niej wrócic i na nowo przeżywac wszystko od początku.Tak miałam z Białą Masajką-przeczytałam wszystkie 3 części 3 razy i nie wykluczam,że nie zrobię tego po raz wtóry.Aktualnie czytam Daleko,Jeszcze Dalej-Olgierda Budrewicza.Gorąco polecam.

                        Skomentuj


                          #13
                          kiedyś czytałam sporo, ale po urodzeniu dziecka, jakby czasu zabrakło. Ale teraz znów mam sporo wolnego czasu więc wrócę do książek.Ale od czego zacznę jeszcze nie wiem o dopiero dziś mąż pójdzie do biblioteki coś mi wypożyczyć.

                          Skomentuj


                            #14
                            Swego czasu uwielbiałam wprost czytać, teraz w sumie też bardzo lubię ale jestem mega wybredna. Mogę Wam polecić świetną książkę, autora Santa Montefiore " Spotkamy się pod drzewem ombu". Wprost REWELACJA!
                            czytałam tą książkę chyba ze 3 razy i za każdym razem beczałam. Jest w niej wszystko: romanse, zagadki itp. POLECAM!!!



                            Skomentuj


                              #15
                              Napisane przez justyna.sanko Pokaż wiadomość
                              kiedyś czytałam sporo, ale po urodzeniu dziecka, jakby czasu zabrakło. Ale teraz znów mam sporo wolnego czasu więc wrócę do książek.Ale od czego zacznę jeszcze nie wiem o dopiero dziś mąż pójdzie do biblioteki coś mi wypożyczyć.
                              Właśnie boję się tego że jak już maluszek będzie na świecie to z braku czasu książki pokryje kurz

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X