Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Firmowe imprezy integracyjne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Firmowe imprezy integracyjne

    Napisane przez tex77 Pokaż wiadomość
    Imprezy integracyjne są spoko. Zbliżają ludzi w firmie
    No pewnie, że są super Zawsze mozna się bliżej poznać. Jak narazie najlepsza impreza firmowa na jakiej byłam odbyła sie w Hotelu Coloseum . Najpierw była kolacja, a później mieliśmy wynajętą kręgielnię i otwarty rachunek w barze Świetnie się bawiłam.
    Last edited by gagatka; 23-09-2020, 12:42. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Firmowe imprezy integracyjne

      Macie tutaj w zasadzie wszystko Kort, plażę, saunę, basen i mnóstwo atrakcji dodatkowych - za małą kasę. Integracja nie musi wiele kosztować, a przede wszystkim chodzi o zrobienia pozytywnego wrażenia na pracownikach. Zrobiliście je?
      Last edited by gagatka; 23-09-2020, 12:43. Powód: link

      Skomentuj


        #33
        Odp: Firmowe imprezy integracyjne

        Jeśli szukacie dobrego miejsca na imprezę integracyjną z możliwością wypadu do stolicy, to wiele osób na forach poleca xx Przeglądałam stronkę i mi najbardziej podoba się ciekawy pałacowy wystrój. Od lat organizują imprezy integracyjne i różnego rodzaju eventy, więc na pewno mają w tym doświadczenie.
        Last edited by gagatka; 23-09-2020, 12:43. Powód: link

        Skomentuj


          #34
          Odp: Firmowe imprezy integracyjne

          Od stolicy to raczej ludzie uciekają

          Skomentuj


            #35
            Odp: Firmowe imprezy integracyjne

            Mam wrażenie, że ludzie nie tylko uciekają od stolicy, ale i w ogóle z kraju Ale nie ma co się dziwić. Porównując np propozycje imprezy integracyjnej w 1szym lepszym barze a oferty starannie przez kogoś przygotowane (dla przykładu strona xxx organizuje wyjazdy grupowe, w tym właśnie integracyjne na narty i snowboard w Alpy, moim zdaniem BARDZO interesująca alternatywa) tak, aby każdy uczestnik integracji odnalazł w niej coś dla siebie i zapamiętał to doświadczenie jako jedno z tych pozytywnych - wybór wydaje się być dość oczywisty. Wiadomą sprawą jest, że obie opcje znacząco mogą różnić się ceną, jednak w wielu przypadkach ( np. wyżej wspomniana) firmy oferują zniżki dla grup, także w ostatecznym rozrachunku koszty mogą okazać się małym minusem w porównaniu z całym wachlarzem atrakcji jakie nas czekają

            Skomentuj


              #36
              Odp: Firmowe imprezy integracyjne

              Imprezy firmowe zawsze są super, przynajmniej w mojej firmy odkąd szefowa wprowadziła tą tradycję z imprezkami znacznie się rozluzniła atmosfera w firmie i poznaliśmy się bliżej z ekipą z naszego działu. Juz z koncem wrzesnia szykuje się kolejna impreza, szefowa chce catering z Lublina xxx bo impreze organizujemy zawsze u nas w biurze-mamy salę konferencyjną, także miejsca jest dość.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Firmowe imprezy integracyjne

                Jest to ciekawe rozwiązanie, zwłaszcza jeśli odbywa się w ciekawym miejscu. xxx
                Last edited by gagatka; 23-09-2020, 12:45. Powód: reklama

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Firmowe imprezy integracyjne

                  Ja zawsze przy organizacji tego typu imprez firmowych stawiam na dobry catering. Teraz będę u nas w firmie organizować wigilię pracowniczą i na pewno skorzystam z oferty Catering Arts. Oni znają się na rzeczy i podają bardzo dobre jedzenie.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Firmowe imprezy integracyjne

                    Jest tyle możliwości do wykorzystania, że pewnie każdy znajdzie dla siebie i swojej firmy coś idealnego, trzeba to tylko dopasować, a często istnieje możliwość elastycznego wyboru, jak w przypadku xxx które sprawiają, że każda taka impreza może być kompletnie inna od poprzedniej.
                    Last edited by gagatka; 23-09-2020, 12:45. Powód: reklama

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Firmowe imprezy integracyjne

                      Tutaj w zielonapolana xxx Niewielkie koszty, a jednak macie tam w zasadzie wszystko, w przeróżnych klimatach. Chłopskie jadło, kulig z ogniskiem, pieczenie prosiaka, sauna, impreza przebierana, ogrom atrakcji. A dla ludzi mieszkających w mieście - kwestia taka, jakie macie oczekiwania...
                      Last edited by gagatka; 23-09-2020, 12:46. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Firmowe imprezy integracyjne

                        Fajnym pomysłem przy organizacji takiej imprezy firmowej jest wynajem firmy, która zapewni jakieś ciekawe atrakcje np. foto budke, barmana lub stół z przekąskami, jeśli będziecie organizować taką imprezę w okolicach Krakowa to mam namiar na świetną firmę, specjalny cennik dla firm, korzystne warunki i świetne atrakcje.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Firmowe imprezy integracyjne

                          Ja taki temat powierzam zawsze organizatorowi. Sporo problemów potrafi odciążyć taka osoba.
                          Nad wszystkimi dobrymi postanowieniami unosi się jakieś fatum: wszystkie bez wyjątku zbyt późno bywają powzięte.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Firmowe imprezy integracyjne

                            Mnie czeka organizacja takiej imprezy. Nie wiem jak sobie poradzę, ale muszę, bo szef nie ma komu tego zlecić i dlatego wybrał mnie. Mam już zorganizowane prawie wszystkie atrakcje, ale nie mam jeszcze zarezerwowanego noclegu. Myśle o wynajmie pokoju w motelu xxx
                            Last edited by gagatka; 23-09-2020, 12:37. Powód: reklama

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Firmowe imprezy integracyjne

                              xxx
                              Zielona Polana jest po prostu cudowna i to pod każdym względem. Można tam sobie zapewnić wszelkie atrakcje, jakie tylko przyjdą wam na myśl, nawet loty balonem.
                              A ogólnie sama impreza w góralskich klimatach to zdecydowanie wyjątkowy klimat ;-)
                              Last edited by gagatka; 23-09-2020, 12:37. Powód: reklama

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Firmowe imprezy integracyjne

                                Jeśli chodzi organizację imprez integracyjnych, to polecam Bissole. Profesjonalna firma, która dopina wszystko na ostatni guzik xxx
                                Last edited by gagatka; 23-09-2020, 12:38. Powód: reklama

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X