Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Hej!

    Pączki pycha!

    Justyna- Trzymaj się dzielnie w tym trudniejszym czasie i nie daj sobie nic wmówić, bo jesteś wspaniałą mamą, a teściowie jak będą chcieć zawsze znajdą coś do czepienia się. Ja też zdaniem źle wychowuje Olę, a do tego beznadziejna ze mnie gospodyni itd....Olać to, bo inaczej wpadnie się w błędne koło negacji własnej osoby. A z buntem sie solidaryzuje, Ola też jest od dłuższego czasu nie do opanowania. Wciąż ryk i histeria i łobuzowanie-eterycznej grzecznej dziewczynki to ja nie mam, ale w końci im prezejdzie tylko trzeba skąd kupić zapasy cierpliwości.
    z kupowaniem na "zaś" bardzo dobry pomysł gdy są przeceny

    Beata-mam nadzieję, że jutro Kubuś nie będzie rozczarowany i niesamowite jak dużego już masz synka. dziękuję za przepis, pyszne pączki

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      witam,
      Beata, Patrycja czyli moje dziecię nie odbiega od normy,
      ehh to tylko dziecko - oni uważają, że ona B. nie pamięta i cała sytuacja jest normą dla niej i się nie odbija na niej i powinna być ułożona jak w zegarku jak wcześniej, a Zosia wszystko pamięta, cały czas jest między nami mowa o B. bo na dole nie można mówić o B. - mam takie wrażenie, też wg nich oni tylko mają prawo przezywać to wszystko - a tak nie jest, ale to temat rzeka więc lepiej nie rozwijać tego tematu, Zośka jak jest sam na sam ze mną to jest do rany przyłóż, grzeczna - gorzej jak są osoby trzecie bo zaczyna się popisywanie jej - ja tak to widzę
      ja chciałabym spokoju trochę - bo wszystko źle dosłownie wszystko co robię jest źle i już niekiedy mi się nie chce nic dosłownie, mam szycie i stoi bo brakuje sił,
      ehh żebym wiedziała, że jakimś cudem uda nam się wybudować ten dom i uda się tam pomieszkać w spokoju, zamkniętym na cztery spusty to by jakoś człowiek miał więcej może siły, ale mam wątpliwości niekiedy...
      my wstajemy z łózka i idziemy robić śniadanie - potem zobaczymy choć lista do zrobienia długa

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Witam
        Patrycja cieszę się że smakowały Nie mogę się doczekać kiedy u siebie zacznę piec więcej Dzieci dostawały od siebie lizaki I Kuba dostał 5 także zadowolony
        Justyna dzieci są bardzo mądre i to że są małe to nic Swoje widzą i wiedzą i emocje dorosłych też odczuwają
        Kuba wczoraj zrobił swoją pierwszą książkę pt Kubuś Puchatek która składa się z 10 stron ( z samych rysunków) On tak zawsze lubi majsterkować a tu mnie zaskoczył z książką Dziś jeszcze jedziemy z Laurą na bilans 4 latka spóźniony

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Beata Kuba zapewne szczęśliwy, jak po bilansie? Macie wyznaczony termin przeprowadzki już?
          To tylko i aż dziecko ale moim treścią się nie przetłumaczył i ja chyba już nie próbuje.
          Ostatnio mówiłam Wam że szylam laleczka na chrzciny oto ona zdjęcie w załączniku.
          My byłyśmy dziś na długim spacerze w kierunku cmentarza nic innego nam nie zostało i korzystaliśmy ze słońca.
          Ja zamierzam wziąść się za szycie choć trochę bo w sobotę spotkanie z koleżankami z liceum i małym Szymkiem. Coś pasuje mu podarować w prezencie.
          Attached Files

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Justyna Laleczka jest CUDOWNA ! Śliczna naprawdę ależ masz talent do tego Po bilasie wszystko w porządku wszystko w normie A przeprowadzka Na Wielkanocne Święta na pewno Teraz jak ładna pogoda będzie tzn cieplej aby było to weźmie się za malowanie ścian i teraz jeszcze płytki na łazienkę są na promocji i się zastanawiamy czy by teraz nie wziąć ale tak czy inaczej Święta już na swoim będą

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              To już tak blisko super, jeszcze parę chwil i będziecie na swoim.
              Fajnie ze lala się podoba dziś w miarę możliwości czasowych szyty będzie chłopczyk ciekawe co z tego wyjdzie.

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                hejj

                Justyna- mega profesjonalna praca żadna amatorszczyzna- urzekła mnie lala swym pięknem i subtelną delikatnością-dla chrzczonego maluszka idealny podarek Cały czas kibicuję Ci, by wszystko się rozwinęło i by zamówienia spływały strumieniem
                Z własnymi czterema ścianami musisz wierzyć że się uda-trzymam za Was mocno kciuki! I tego spokoju życzę z całego serca

                Beata-Kubuś bardzo kreatywny-duma rozpiera jak się widzi rozwijające się swe dziecko lizaki-fajny pomysł na walentynki. czyli dwa miesiące tylko odliczania na przeprowadzkę super!

                Wczoraj zestresowałam się trochę bo dopadły mnie skurcze, ale fałszywy alarm.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Witam
                  Sama tak się cieszę i doczekać nie mogę
                  Patrycja o to już sygnały ostrzegawcze to kiedy wyznaczony termin jest dokładnie ?

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Witam.
                    My dziś korzystaltsmy ponownie z slonca.
                    Rano porządki wietrzenue pokoi łącznie z odkurzaniem za meblami.
                    Potem mylysmy auto bo wolalo o pomstę do nieba.
                    Beatate święta przyszłe będą dla Was wyjątkowe.
                    Patrycja za ile maluch powinien się pojawić. Fajnie ze się lala podoba ma jeszcze niedociagniecia ale każda kolejna będzie może ciut lepsza. A w nocy powstał Filcowy chłopczyk.
                    Attached Files

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Rzeczywiście piękna.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Justyna śliczny uroczy chłopczyk ! Cudowny !
                        Lecę po dzieciaki bo dziś nie wyrobiona jest z niczym ...

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          madureczka, Beata dzięki wielkie,
                          U nas pada deszcz z śniegiem a było tak ładnie na polu.
                          Ja byłam w Krakowie dziś, teraz dokonczylam chłopczyka filcowego i taka jest ostateczna jego wersja to będzie prezent dla Szymonka. I w nocy powstal oto taki misiu z serduszkiem moj osobisty do auta bo kazdy na tylko nie nasze autko. Dziś w planach też nocne szycie. Może się uda.
                          Attached Files

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            hej

                            Justynka-koniecznie zrób sobie swoją stronę na fb z swoimi pracami-naprawdę to już pełen profesjonalizm Misio boski

                            Beata-ten luty jakieś ma krótkie dni, też mi brakuje wciąż czasu

                            A Jasiek będzie ze mną już za kilka dni-w pon stawiam się w szpitalu i we wtorek, ewentualnie środa cc

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Jako młoda matka często przez moje ręce przelatują książki, gazety o bobasach tak jak filmy w necie
                              odwiedź mój pamiętnik

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Witam,
                                Patrycja jak Ola i jej czekanie na brata?
                                To już już tak blisko na to spotkanie.
                                odnośnie strony na fb to ja działalności jako takiej nie mogę założyć a nie wiem czy na takim nielegalny oficjalnym można tak by nie mieć problemów.
                                My wczoraj byłyśmy z Zosia na spotkaniu z moimi koleżankami z liceum. Zosia oczarowana Szymonem.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X