Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdzie na wakacje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Gdzie na wakacje

    Fajna sprawa. Ja myślę, że wcale nie trzeba wyjeżdżać jakoś bardzo daleko, by dobrze wypocząć. Najlepszym dla mnie przykładem są takie miejsca jak xxx gdzie można świetnie się zrelaksować z ukochaną osobą. Pomyślcie o tym.
    Last edited by disne; 15-07-2020, 20:35. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Gdzie na wakacje

      A może jakieś większe polskie miasto, np. Warszawa? Monitoruj tutaj pogodę xxx
      Last edited by disne; 15-07-2020, 20:35. Powód: link
      Wiesz dlaczego wszystkie historie miłosne dobrze się kończą? Bo kończą się zaraz po pierwszym pocałunku. Nie pokazują tego całego szajsu, który jest później. No wiesz... życia.

      Skomentuj


        #93
        Odp: Gdzie na wakacje

        Ja polecam wyjazd na Sycylię. Na promocji można kupić bardzo tanie bilety na samolot. Ceny są tam niskie. Widoki przepiękne. Polecam wycieczki na jakieś wyspy blisko Afryki np. Favignama. Największym plusem jest to, ze zawsze są tam wielkie upały i na pewno wypoczniesz
        odwiedź mój pamiętnik

        Skomentuj


          #94
          Odp: Gdzie na wakacje

          Jak Sycylia to oczywiście Palermoxxx a najbardziej charakterystycznymi zabytkami tego miasta są Katedra przy Corso Vittorio Emanuele oraz kościół San Giovanni degli Eremiti. Ciekawy jest również Ogród Botaniczny.
          Last edited by disne; 15-07-2020, 20:36. Powód: link

          Skomentuj


            #95
            Odp: Gdzie na wakacje

            Neapol jest śliczny
            Mama to szereg praw, niezłomnych „pójściów spać”, okropnych „proszę to włożyć”, Mama to szorowanie ostrym ręcznikiem, to godziny odmierzone, żywot przyjemny, życzliwy, słoneczny, ale bez niespodzianek i zanadto świątobliwy.

            Skomentuj


              #96
              Odp: Gdzie na wakacje

              My to lubimy egzotyczne wakacje. Na długi weekend majowy jedziemy na xx Dominikanę[x - już po raz 6 chyba .... Uwielbiamy ten kraj, wspaniałe plaże, wspaniali ludzie
              Last edited by disne; 15-07-2020, 20:36. Powód: link

              Skomentuj


                #97
                Odp: Gdzie na wakacje

                Marzy mi się Dominikana. Z chęcią bym tam poleciała na 2 tygodnie wypocząć.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Gdzie na wakacje

                  Jeśli chcesz wybrać się na Dominikanę to teraz w marcu jest ostatni czas na to aby wyjechać. Potem polecany jest listopad-grudzień. Latem nie polecam ponieważ jest tam pora deszczowa oraz huraganów.

                  Proponowałabym rozważyć wakacje w bliższym kierunku. Polecam szczególnie Lanzarote. Jest to wyspa należaca do Wysp Kanaryjskich. Świetne krajobrazy. Czujesz się czasami jak przeniesiona praktycznie do innego świata !
                  Najlepiej jest rezerwować sobie hotel w okolicach Arrecife:
                  xxx

                  z racji tego,ze jest tam wiele ciekawych miejsc wokół.
                  Last edited by disne; 15-07-2020, 20:37. Powód: link

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Gdzie na wakacje

                    Może mazury? ja uwielbiam tam odpoczywać. Dla mnie opcja lepsza nawet niż Bieszczady. jeżeli szukacie na mazurach tanich i sensownych noclegów, wbrew pozorom, tez jest w czym wybierać, polecam rzucić okiem choćby tutaj -> xxxMazury noclegi tanio
                    l[/URL]
                    Last edited by disne; 15-07-2020, 20:37. Powód: link

                    Skomentuj


                      Odp: Gdzie na wakacje

                      Kwestia indywidualnego gustu. Dla mnie góry zawsze są i będą niezastąpione.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Gdzie na wakacje

                        Moim zadniem cały czas bardzo dobrą opcja jest polskie morze. Tylko najlepiej nie wybierać się tam w samym szczycie, ale ogólnie polecam Np. Władysławowo - jedno z naszych miejsc nr 1, piękne i przyjemne, z bardzo dobrą bazą noclegową -xx]Władysławowox
                        Last edited by disne; 15-07-2020, 20:34. Powód: link

                        Skomentuj


                          Odp: Gdzie na wakacje

                          A ja w sumie bardzo dawno nie byłam na Mazurach. Myślę, że chętnie bym się wybrała na wycieczkę w tym roku.

                          Skomentuj


                            Odp: Gdzie na wakacje

                            My jednak wybierzemy w tym roku polskie morze. Myślałam o Kołobrzegu Piękne okolice, mnóstwo atrakcji i oczywiście blisko morze - to najważniejsze. Zastanawiam się konkretnie nad tym hotelem xxx , bo widziałam, że mają naprawdę dużo udogodnień dla dzieci, np. animacje, klub zabaw i aquacenter. Znacie ten hotel?
                            Last edited by disne; 15-07-2020, 20:34. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: Gdzie na wakacje

                              Jak szukacie fajnego a przede wszystkim bezpiecznego miejsca na wakacje z dziećmi to polecam Bajkowy Zakątek w Rusinowie. Wynajmijcie domek, cisza , spokój, polskie morze...a warunki super. Jak pamietam mają na swojej stronie nawet wizualizację to sobie podpatrzeć można co i jak xxx
                              Last edited by disne; 15-07-2020, 20:35. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: Gdzie na wakacje

                                Na narty wolę jechać zimą. W wakacje tylko ciepłe kraje.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X