Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wyciskarka czy sokowirówka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Wyciskarka czy sokowirówka?

    Napisane przez saul258 Pokaż wiadomość
    Zdecydowanie lepsza jest wyciskarka, ale wiadomo jest ona rownież droższa, dlatego wiele osób decyduje seię na sokowirówkę. Lepiej niech sok ma mniej witamin, niż ten ze sklepu który posiada dodatkowe ulepszacze smaku
    Niby tak ale po co takie pół środki. Lepiej pooszczędzać trochę dłużej i zamówić dużo lepszy sprzęt.

    Napisane przez cytryneczka Pokaż wiadomość
    rewelacyjnie;] <3 udało mi się już namówić połowe rodziny do swoich wyciskarek ;]
    No to powinni Ci jakiś dobry rabacik za to udostępnić. Sporo nowych klientów zyskali


    Napisane przez cytryneczka Pokaż wiadomość
    niby tak, ale sokowirówka też kosztuje, po co tracić kase?lepiej odłożyć , nawet przeczekać i kupić wyciskarke
    Może to będzie dobry pretekst, żeby przyjrzeć się budżetowi domowemi i ograniczyć niepotrzebne wydatki.

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Wyciskarka czy sokowirówka?

      Napisane przez saul258 Pokaż wiadomość
      Zdecydowanie lepsza jest wyciskarka, ale wiadomo jest ona rownież droższa, dlatego wiele osób decyduje seię na sokowirówkę. Lepiej niech sok ma mniej witamin, niż ten ze sklepu który posiada dodatkowe ulepszacze smaku

      powstaje pytanie czy poza iloscia cukru to czy soki z sokowirowki i kartonu czyms sie roznia pod wzgledem ilosci witamin,



      Napisane przez cytryneczka Pokaż wiadomość
      rewelacyjnie;] <3 udało mi się już namówić połowe rodziny do swoich wyciskarek ;]

      jakie wyciskarki sobie kupili ?

      Skomentuj


        #78
        Odp: Wyciskarka czy sokowirówka?

        wyciskarka podobno zdrowsza

        Skomentuj


          #79
          Odp: Wyciskarka czy sokowirówka?

          Zainwestuj w porządną sokowirówkę.
          Pozdrawiam

          Skomentuj


            #80
            Odp: Wyciskarka czy sokowirówka?

            Zdecydowanie wyciskarka BioChef https://www.ekosklepbio.pl/ Wyciskarka pozwala zachować z wyciskanych owoców i warzyw wszystkie witaminy i minerały, do tego można wycisnąć całe owoce, bez obierania i krojenia, a dzięki temu mamy w sokach więcej błonnika. Do tego smak soku z takiej wyciskarki jest o niebo lepszy od tych klarownych, gotowych soczków.

            Skomentuj


              #81
              Odp: Wyciskarka czy sokowirówka?

              Napisane przez cameo_88 Pokaż wiadomość
              Może to będzie dobry pretekst, żeby przyjrzeć się budżetowi domowemi i ograniczyć niepotrzebne wydatki.
              tak, wbrew pozorom na gotowe soki bardzo dużo wydajemy, nieświadomie, i gorzej zdrowotnie ze względu na dużo cukrów. 1l soku multiwitamina kosztuje srednio 5zł jk nie więcej , a jest zrobiony z odpadków owoców z toną cukru.. tutaj mamy swieze owoce i o niebo lepszy smak


              Napisane przez justynka_80 Pokaż wiadomość
              powstaje pytanie czy poza iloscia cukru to czy soki z sokowirowki i kartonu czyms sie roznia pod wzgledem ilosci witamin,
              myślę,że w kartonowych jest jeszcze dodatkowo sporo chemii.. konserwanty itp, z sokowirówki masz sok z min iloscią witamin ale jednak wiesz,że nie pływa tam żadne E .





              Napisane przez justynka_80 Pokaż wiadomość
              jakie wyciskarki sobie kupili ?
              takie jak moja. MUKE 2g

              Skomentuj


                #82
                Odp: Wyciskarka czy sokowirówka?

                Napisane przez cytryneczka Pokaż wiadomość
                tak, wbrew pozorom na gotowe soki bardzo dużo wydajemy, nieświadomie, i gorzej zdrowotnie ze względu na dużo cukrów. 1l soku multiwitamina kosztuje srednio 5zł jk nie więcej , a jest zrobiony z odpadków owoców z toną cukru.. tutaj mamy swieze owoce i o niebo lepszy smak
                Nie tyle z odpadków, co z rozcieńczonych koncentratów. Za w miarę dobry bio sok z butelki zapłaci się z 10zł nawet.

                Napisane przez cytryneczka Pokaż wiadomość
                myślę,że w kartonowych jest jeszcze dodatkowo sporo chemii.. konserwanty itp, z sokowirówki masz sok z min iloscią witamin ale jednak wiesz,że nie pływa tam żadne E .
                Jedyne co może być e, to witamina, jak się doda pestki słonecznika

                Napisane przez cytryneczka Pokaż wiadomość
                takie jak moja. MUKE 2g
                No i bardzo dobry wybór. Na pewno nie przepłacili.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Wyciskarka czy sokowirówka?

                  Napisane przez cameo_88 Pokaż wiadomość
                  Nie tyle z odpadków, co z rozcieńczonych koncentratów. Za w miarę dobry bio sok z butelki zapłaci się z 10zł nawet.
                  czytałam kiedyś artykuł,że te tannsz multi to robione są nawet z już takich niepierwszej świeżosci owocow. Dlatego osobiscie mam wstret do nich

                  Napisane przez cameo_88 Pokaż wiadomość
                  Jedyne co może być e, to witamina, jak się doda pestki słonecznika
                  chodziło mi o konserwanty,ulepszacze. Ale słonecznik też ma E ;]

                  Napisane przez cameo_88 Pokaż wiadomość
                  No i bardzo dobry wybór. Na pewno nie przepłacili.
                  o to chodziło,żeby cena była adekwatna jakosci

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Wyciskarka czy sokowirówka?

                    Napisane przez cytryneczka Pokaż wiadomość
                    czytałam kiedyś artykuł,że te tannsz multi to robione są nawet z już takich niepierwszej świeżosci owocow. Dlatego osobiscie mam wstret do nich
                    Ale to chyba nie reguła tylko jacyś nieuczciwi producenci.

                    Napisane przez cytryneczka Pokaż wiadomość
                    chodziło mi o konserwanty,ulepszacze. Ale słonecznik też ma E ;]
                    Tak, tak wiem o co chodziło Po prostu jedyne co może być w takim zdrowym soku oznaczone literą E to witamina. Próbowałyście kiedyś soku z pestkami dyni albo słonecznika?

                    Napisane przez cytryneczka Pokaż wiadomość
                    o to chodziło,żeby cena była adekwatna jakosci
                    Adekwatna ale też rozsądna i odpowiednia do sprzętu. Taka wyciskarka nie powinna kosztować tyle, co więcej niż przeciętny samochód

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Wyciskarka czy sokowirówka?

                      Napisane przez sabina-85 Pokaż wiadomość
                      Zainwestuj w porządną sokowirówkę.
                      Pozdrawiam
                      sokowirowka nic nie daje, tylko szatkuje owoce i wytrzasa z nich sok, ale i tak wiekszosc zostaje w owocach, i robi sok tylko z owoców, i tylko klarowny, juz warzyw szczegolnie lisciastych w niej nie zrobisz

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Wyciskarka czy sokowirówka?

                        Napisane przez cameo_88 Pokaż wiadomość
                        Ale to chyba nie reguła tylko jacyś nieuczciwi producenci.
                        oczywiście,że nie reguła . Ale coś tam czytałam i wydało mi się nawet możliwe

                        Napisane przez cameo_88 Pokaż wiadomość
                        Tak, tak wiem o co chodziło Po prostu jedyne co może być w takim zdrowym soku oznaczone literą E to witamina. Próbowałyście kiedyś soku z pestkami dyni albo słonecznika?
                        na sam koniec dorzucić-super;] albo płatkow owsianych, lub chia

                        Napisane przez cameo_88 Pokaż wiadomość
                        Adekwatna ale też rozsądna i odpowiednia do sprzętu. Taka wyciskarka nie powinna kosztować tyle, co więcej niż przeciętny samochód
                        chyba,że profesjonalne do restauracji, ale wydaje mi się,że muke nawet w restauracji dałoby rade

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Wyciskarka czy sokowirówka?

                          Napisane przez justynka_80 Pokaż wiadomość
                          sokowirowka nic nie daje, tylko szatkuje owoce i wytrzasa z nich sok, ale i tak wiekszosc zostaje w owocach, i robi sok tylko z owoców, i tylko klarowny, juz warzyw szczegolnie lisciastych w niej nie zrobisz
                          Można zrobić sok warzywny w sokowirówce ale nie będzie miał błonnika. Nie będziemy po nim syci.

                          Napisane przez cytryneczka Pokaż wiadomość
                          oczywiście,że nie reguła . Ale coś tam czytałam i wydało mi się nawet możliwe
                          No niestety takie rzeczy się zdarzają nagminnie. Najważniejszy jest pieniądz przecież.

                          Napisane przez cytryneczka Pokaż wiadomość
                          na sam koniec dorzucić-super;] albo płatkow owsianych, lub chia
                          O to też bardzo dobry pomysł. Kombinacji jest nieskończenie wiele..no chyba, że ktoś jest bardzo wybredny.

                          Napisane przez cytryneczka Pokaż wiadomość
                          chyba,że profesjonalne do restauracji, ale wydaje mi się,że muke nawet w restauracji dałoby rade
                          Myślę, że też by dało radę. Jedyne co może się tam zepsuć to silnik, a na niego jest przecież 10 lat gwarancji.

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Wyciskarka czy sokowirówka?

                            Napisane przez cameo_88 Pokaż wiadomość
                            Można zrobić sok warzywny w sokowirówce ale nie będzie miał błonnika. Nie będziemy po nim syci.
                            bedzie miał mało miąższu , przez co nie tylko błonikka tam mało


                            Napisane przez cameo_88 Pokaż wiadomość

                            O to też bardzo dobry pomysł. Kombinacji jest nieskończenie wiele..no chyba, że ktoś jest bardzo wybredny.
                            bardzo dobre i sycące

                            Napisane przez cameo_88 Pokaż wiadomość
                            Myślę, że też by dało radę. Jedyne co może się tam zepsuć to silnik, a na niego jest przecież 10 lat gwarancji.
                            zepsuć raczej się nie zepsuje, ma na pewno jakąs ograniczoną ilośc czasu pracy ale myslę,że jest wytrzymały , bardziej części, przy dużej intensywnosci szybciej by się zużyły, tj sito czy slimak

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Wyciskarka czy sokowirówka?

                              Napisane przez happypuppy
                              /hurom.co
                              to bardo drogie urzadzenie, nie wiem skada ta cena, bo nic za tym nie idzie w parze

                              Napisane przez happypuppy
                              Wyciskarka przede wszystkim jest też cichsza niż sokowirówka. No i w wyciskarce można śmiało zrobić sok na przykład z miękkich owoców, co w sokowirówce może się nie udać. .
                              to sie na pewno nie uda, bo sokowirowka tnie, a wyciskarka wyciska, z miekkich i twardych produktow tak samo dobrze

                              Napisane przez cameo_88 Pokaż wiadomość


                              Myślę, że też by dało radę. Jedyne co może się tam zepsuć to silnik, a na niego jest przecież 10 lat gwarancji.
                              gdyby silnik mial byc taki wadliwy to nikt nie dalby na niego tak dlugiej gwarancji, to wlasnie przeswiadczenie o jego bezawaryjnosci przejawia sie w dlugim czasie gwarancji

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Wyciskarka czy sokowirówka?

                                Napisane przez justynka_80 Pokaż wiadomość
                                to bardo drogie urzadzenie, nie wiem skada ta cena, bo nic za tym nie idzie w parze
                                tez bym chetnie zapytała tych co wystawili go do sprzedazy

                                Napisane przez justynka_80 Pokaż wiadomość
                                to sie na pewno nie uda, bo sokowirowka tnie, a wyciskarka wyciska, z miekkich i twardych produktow tak samo dobrze
                                bez wyjątku , z niczym nie ma problemu


                                Napisane przez justynka_80 Pokaż wiadomość
                                gdyby silnik mial byc taki wadliwy to nikt nie dalby na niego tak dlugiej gwarancji, to wlasnie przeswiadczenie o jego bezawaryjnosci przejawia sie w dlugim czasie gwarancji
                                chyba 10lat? jakoś tak ,bardzo długa

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X