Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zioła na dobre trawienie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: zioła na dobre trawienie

    Po takich wizytach gdy żałądek nie jest przyzwyczajony do takiego jedzenia bywają spore problemy i wtedy zioła są zbawienne. Polecam rumianek, mięte, kminek, szałwie. Moze nie wszystko w smaku jest pyszne ale pomaga

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: zioła na dobre trawienie

      Ja mialam w przeszłości problemy z trawieniem. Wydaje mi się,że jest to dziedziczne bo moja mama miała zawsze podobnie jak ja. Jest za to o wiele lepiej od czasu jak zmienilam dietę i staram sie odżywiać lekko, jeść dużo warzyw i owoców. Oraz wyeliminowałam praktycznie groch i inne wzdymające produkty Nie piję równięż napojów gazowanych a alkohol jedynie od święta. Jesli macie gorszy dzień to polecam Amol. Naturalny ziołowy środek, mozecie sobie o nim poczytać:
      http://www.amol.pl/lek-na-wzdecia-niestrawnosc.html

      Często działanie ma lepsze niż leki a przynajmniej nie wywołuje skutków ubocznych.

      Skomentuj


        #63
        Odp: zioła na dobre trawienie

        Ostatnio męczyły mnie straszne wzdęcia. Wyeliminowałam z diety cebulę i smażone potrawy. Wieczorem popijam sobie ziółka i czuję się o wiele, wiele lepiej


        Skomentuj


          #64
          Odp: zioła na dobre trawienie

          Napisane przez blawatkowa15 Pokaż wiadomość
          Ostatnio męczyły mnie straszne wzdęcia. Wyeliminowałam z diety cebulę i smażone potrawy. Wieczorem popijam sobie ziółka i czuję się o wiele, wiele lepiej
          Bo często picie samych ziółek nie wystarcza, warto przyjrzeć się swojej diecie i tam zacząć wprowadzać zmiany. I oczywiście dużo ruchu.

          Skomentuj


            #65
            Odp: zioła na dobre trawienie

            W ciąży nie ryzykowałabym stosowania takich nowości polecam naturalne siemię lniane pomaga na trawienie i przyśpiesza przemianę materii, a zarazem dostarcza nam cennych składników ja w ciąży stosowałam i po prostu działało rewelacyjnie

            Skomentuj


              #66
              Odp: zioła na dobre trawienie

              ZIoła mozna spokojnie pić jak jest się w ciązy. Sama unikałam leków ale zioła piłam bo nawet doradzil mi to moj ginekolog. Miałam w ciąży bardoz duże wzdęcia, problemy z jelitami. Zresztą od zawsze je mam tylko w ciązy się nasiliły. Nie chciałam brać leków i przyjmowałam siemię lniane z błonnikiem. Praca jelit się po tym reguluje tak wiec można w naturalny sposób pozbyć się tego typu problemów.

              Teraz codzienine z rana piję Fibra Vitale - jest to mieszanka ziól z błonnikiem ( babka jajkowata plus siemię lniane). Dzialanie lepsze niż same siemię no i łatwiej jest mi to wypić. Samych ziarenek siemienia lnianego nie lubię. Pomaga mi to lepiej niz jakiekolwiek leki.

              Skomentuj


                #67
                Odp: zioła na dobre trawienie

                Ale wszystkich ziół nie można pić w ciąży- tego jestem pewna. Pamiętam jak na jednej z etykiet przeczytałam, że kobiety w ciąży nie mogą. Tylko nie pamiętam co to było.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: zioła na dobre trawienie

                  Lubię zioła i dobre herbaty. Lubię próbować nowych smaków. Najczęściej szukam ich na http://www.graymoka.pl/ Teraz próbuję białej herbaty.

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: zioła na dobre trawienie

                    Na przemianę materii- ja polecam siemię lniane- mi bardzo pomagało

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: zioła na dobre trawienie

                      Ja na pewno z własnego doświadczenia polecam rumianek, który bardzo pomógł mi, jak miałam problemy z żołądkiem

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: zioła na dobre trawienie

                        Doskonale na trawienie pomaga mięta.

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: zioła na dobre trawienie

                          też piłam sporo ziół żeby poprawić trawienie, nie powiem pomagały, ale hemoroidów przez zaparcia i tak się nabawiłam :/ mówią, że hemoroidy po porodzie są dość częstą przypadłością, ale miałam nadzieję, że mnie ominą. Dostałam od lekarza maść http://www.ruskorex.pl/, przeszło. Teraz planuję drugą ciążę i mam nadzieję, że problem nie powróci.

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: zioła na dobre trawienie

                            Pamiętajcie, że nie wszystkie zioła są dobre dla zdrowia, wiele ciekawych porad można zaleźć w sieci np tutaj http://www.info-uroda.pl/ ja czytałam kilka poradników i mam mieszane uczucia.

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: zioła na dobre trawienie

                              zioła to dobre rozwiązanie, ale błonnik witalny przyjmowany z napojami działa jeszcze lepiej.

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: zioła na dobre trawienie

                                ja po ziołach paradoksalnie miałam jeszcze większe wzdęcia musiałam zastosować dicoper 10g zeby sie uregulowało,teraz juz nie stosuje ziół za to pije znacznie większe ilości wody niegazowanej

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X