Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

pampersy szkodzą?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: pampersy szkodzą?

    J Ika - znam podobny przypadek tyle że odparzające pampersy zostaly zastąpione przez bambino z polomarketu.
    I całkowicie popieram, ze najważniejsze jest zainteresowanie rodziców. Kazdą przypadlosć można zwalczyć miłością i troską o brzdąca
    Łagodna perswazja jest potężniejsza od brutalnej siły

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: pampersy szkodzą?

      to nie do końca chodzi tylko o podrażnienia od pampersów - przede wszystkim przyczyniają się do rozmnażania bakterii a co za tym idzie infekcje ukł moczowego (bardziej chorują dziewczynki ze wzgl na budowę ukł moczowego ale chłopcy też)
      moje dziecko często chorowało - inf skończyły się jak zaczęła używać nocnika bo niestety nie mogłam się przemóc na tetry - nie miałabym warunków ich suszyć zimą
      także jednorazówki choż wygodne faktycznie nie do końca są zdrowe, ale nie każdy ma warunki i czas na bawienie się z tetrą







      Skomentuj


        Odp: pampersy szkodzą?

        Może i tak ale nie kazde dziecko na to choruje,może trzeba było częściej je zmieniać?

        Skomentuj


          Odp: pampersy szkodzą?

          Napisane przez podolec Pokaż wiadomość
          Może i tak ale nie kazde dziecko na to choruje,może trzeba było częściej je zmieniać?
          nie no racja że nie każde - a częste zmienianie? no to po dwóch sikach już by trzeba było zmieniać (ja i tak generalnie często zmieniałam) - to wtedy chyba taniej by było z wielorazówkami.
          Wszystko rozchodzi się o podatność dziecka na łapanie bakterii - jednym wsio rybka i nic nie szkodzi a drugie będzie ciągle łapać i już.
          Ale w sezonie letnim po domu polecam wielorazówki (bo przecież są to nie tylko typowe tetry) po to właśnie by dać pupci "odpocząć"
          ja generalnie już mam etap pieluch w głowy - korzystamy tylko z nocnika (lub wc ewent.) nawet w nocy i problem inf pęcherza się skończył.







          Skomentuj


            Odp: pampersy szkodzą?

            Tak czy inaczej za nic na świecie nie przekonam się już do tetrowych pieluszek,swoje przeszliśmy i wiem że to nie służy mojemu dziecku.


            Pozdrawiam www.amko.com.pl

            Skomentuj


              Odp: pampersy szkodzą?

              Napisane przez misio100 Pokaż wiadomość
              moja teściowa namawia mnie do używania pieluszek tetrowych. Mąż się z nią zgadza, tłumacząc, że to dla zdrowia dziecka. Czy to prawda, że pampersy mogą mieć szkodliwy wpływ na zdrowie mojego dziecka?
              teściowa mówi, mąż się z mamunią zgadza, a urobiona po łokcie będziesz Ty. Daj spokój dziewczyno! W czym te pampersy mają szkodzić? Jak ktoś zakłada rano i zdejmuje dzieciakowi wieczorem i po kupie ku oszczędności to się zgadza - dupa odparzona na bank. Ale tetrę musisz zmieniać co siku! Jak sobie wyobrażasz spacer czy wyjście do znajomych choćby??? Z toną tetry na plecach? A obsikane gdzie, jak? W kieszeń? I co - tetra i nylonowe ceraciane gacie. Pampers to wygoda dla Ciebie i przede wszystkim wygoda dla dzieciaka. Rób tak żeby ułatwiać sobie i tak trudne zadanie opiekowania się dzieckiem. Czas spędzony na praniu i prasowaniu szmat i babraniu się w kupach poświęć na zabawę z dzieciakiem, czytanie, spacer...

              Skomentuj


                Odp: pampersy szkodzą?

                A ja słyszałam, że kiedy niemowlę jest malutkie, to dobrze mu najpierw sprawiać pieluchy tetrowe, a potem spokojnie już można pampersy.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: pampersy szkodzą?

                  A moim zdaniem ilu rodziców,tyle opinii. W sumie to najlepiej byłoby się w tej sprawie doradzić lekarza pediatry,jego zdanie powinno być tutaj istotne.

                  Pozdrawiam www.amko.com.pl

                  Skomentuj


                    Odp: pampersy szkodzą?

                    Ostatnim hitem są pieluszki do prania Wyglądają jak pampersy, ale można je prać fajne połączenie pampersa z tetrą!
                    Przebieg ciąży
                    Kalendarz ciąży

                    Skomentuj


                      Odp: pampersy szkodzą?

                      Osobiście uważam ,że Pampersy mogą szkodzić źle dobrane do skóry dziecka. Kiedy rodzic dobiera źle pieluszki nie patrząc na skazy na skórze dziecka to oczywiście są szkodliwe. Mogę tutaj nawiązać do pampersów Sleep&Play ,które bardzo dużą ilość dzieci uczulają ,bo są rumiankowe.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: pampersy szkodzą?

                        Ja nie widzę niczego złego w pampersach.Co prawda zdarzają sie uczulenia ale zawsze można zmienić pampersy na inne i po kłopocie.




                        Skomentuj


                          Odp: pampersy szkodzą?

                          u nas nie szkodziły, ale co prawda to prawda: używaliśmy wymiennie pampersow i pieluszek tetrowych,
                          tak mnie więcej 1 dzień pampersy, 1 dzień tetra (kwestie oszczednościowe)

                          Skomentuj


                            Odp: pampersy szkodzą?

                            W dzisiejszych czasach mamy są wygodne i stawiają na praktyczne rozwiązania, dlatego wolimy pampersy;-)))

                            Skomentuj


                              Odp: pampersy szkodzą?

                              Kurcze... szczerze powiedziawszy nigdy nie myślałam o tym, ze pampersy moga szkodzić, co wiećej słuchając opowieści mojej mamy zawsze uważałam je za błogosławieństwoMojemu dziecku nigdy sie nic przy ich uzywaniu nie stało - wystarczy regularnie zmieniać pieluchę i smarować pupę kremem i problem z głowy - nie bardzo wiem w jaki sposób mogłyby szkodzić... Kiedyś słuszałam, ze sa rakotwórcze, ale to chyba, tak jak "wszytko" w dziesiejszych czasach:P

                              Skomentuj


                                Odp: pampersy szkodzą?

                                Szanowne Panie, jestem studentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, bardzo proszę o wypełnienie ankiety dotyczącej edukacji przedporodowej w Polsce.
                                Ankieta jest w pełni anonimowa i posłuży pracy badawczej na w.w. temat.
                                z góry dziękuję.
                                http://moje-ankiety.pl/respond-34882.html

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X