Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Fajne pomysły na TANI remont mieszkania!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Fajne pomysły na TANI remont mieszkania!

    Napisane przez nojaka Pokaż wiadomość
    Jak ja bym chciała się już urządzać SWÓJ dom, ale się nie zapowiada. Jeśli chodzi o tanie dodatki - ja uwielbiam buszować po lumpeksach i targach staroci. Potem odnawiam, przerabiam, zmieniam i mam coś pięknego, taniego i przede wszystkim oryginalnego we wnętrzu.
    mam dokladnie to samo czasem potrafie zrobic cos z niczego;p uwielbiam robic takie design w domu

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Fajne pomysły na TANI remont mieszkania!

      Po prostu starajcie się rozsądnie szukać wyposażenia. To np. sklep z wyposażeniem łazienek - http://e-inclusive.pl/ gdzie zamawialiśmy wszystko nawet za pół ceny marketowej. Wszystkiego trzeba szukać i odradzam pochopne kupowanie...

      Skomentuj


        #18
        Odp: Fajne pomysły na TANI remont mieszkania!

        Nie żebym od razu namawiała, ale podoba mi się coś takiego http://www.homebook.pl/happy-barok Nie chcę zatrudniać profesjonalnego projektanta wnętrz, a sama się boję, bo efekty mogą być różne przy moich umiejętnościach Poczekam więc, jak ktoś tak urządzi i opowie, co i jak.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Fajne pomysły na TANI remont mieszkania!

          Mieszkam w bloku i mam strasznie małą sypialnie więc zrobiłam łóżko na antresoli i powiem że na prawdę super rozwiązanie dużo miejsca jest pod spodem komódki 2 tam mam i biurko Na małej przestrzeni trzeba pokombinować ; )




          Dbasz o swoje i zdrowie bliskich ? ciśnienie krwi zajrzyj !
          Last edited by Denis02; 24-09-2013, 22:57.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Fajne pomysły na TANI remont mieszkania!

            Super ta tapetka. Jak ostatnio zasugerowałam mężowi zielony kolor do dużego pokoju to mało mnie zjadł. Nie wiem dlaczego ten kolor tak na niego działa a już nie mogę patrzeć na ten żółty.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Fajne pomysły na TANI remont mieszkania!

              Kochane za pomocą jednego elementu można praktycznie odmienić całe wnętrze Bardzo fajnym rozwiązaniem jest zresztą takie operowanie dodatkami aby sprawić, że nasze pokoje nabiorą całkowicie innego klimatu.
              Polecam na przykład zawieszenie jednego z takich lukster: http://www.brw.com.pl/lustra/ w centralnym miejscu naszego mieszkania.
              To jest na przykład przepiękne:

              Skomentuj


                #22
                Odp: Fajne pomysły na TANI remont mieszkania!

                Kwestia tego, jaki to będzie projekt, zobaczcie - http://www.projektujemy.meble.pl/ W sieci macie całą masę gotowców - można dobrać odpowiednie materiały, kolorystykę, układ... Tak naprawdę ostateczne koszty zależą od wielu kwestii, ale to przecież my o tym decydujemy.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Fajne pomysły na TANI remont mieszkania!

                  Przecież można zachować propozycje do wymiarów podanych w sieci, prawda? Zazwyczaj kuchnie mają proporcjonalne wymiary, są bardzo podobne. Czasami kwadraty, czasami prostokąty - ale w zasadzie zawsze bardzo podobne. Przecież to jest realizowane w oparciu o zbliżone projekty.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Fajne pomysły na TANI remont mieszkania!

                    Przecież w zasadzie wszystkiego znajdziesz miniaturki. Są sprzedawane mini wersje umywalek, wc, wanien i całego innego wyposażenia. Tylko szuflady i szafki powinny być cały czas dużo - tutaj miniaturki nie mają sensu. Ale pozostałe elementy kupisz bez problemów.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Fajne pomysły na TANI remont mieszkania!

                      No widzisz. To są czasy w których wszystko się da, trzeba tylko sensownie ogarnąć temat. Tani remont mieszkania nie jest prosty do zrobienia, bo wiadomo - sklepy i ludzie kantują, ale jeśli ogarniacie temat i potraficie szukać, to bankowo dacie sobie radę.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Fajne pomysły na TANI remont mieszkania!

                        Remont remontem, ale warto też zadbać o szczegóły. Tzn o zmianę firanek, żaluzji, donic nawet. donice[/url] muszą pasować do całej aranżacji. Przecież nie dasz byle jakiej donicy do nowoczesnego wnętrza. Lepiej jest zainwestować w ładne donice, żaluzje czy rolety. Każdy szczegół powinien być dopracowany. Takie jest moje zdanie
                        Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 22-04-2014, 19:34.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Fajne pomysły na TANI remont mieszkania!

                          Długo szukałam dobrej firmy, która będzie miała w swoim asortymencie odpowiadające mi rolety. Znajomy mi polecił tę firmę, bo wcześniej miał okazję już z nimi współpracować i cieszę się, że mu zaufałam - to był strzał w dziesiątkę. Nie podoba mi się byle co, dlatego cieszę się, że w końcu trafiłam na coś wartego mojej uwagi.
                          Mineło już trochę od czasu zakupu rolet do domu i spisują się rewelacyjnie! Taką firmę warto polecać link dla zainteresowanych: http://www.meblark.com/produkty/rolety

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Fajne pomysły na TANI remont mieszkania!

                            Mój mąż ma kilka takich sugestii co do taniego remontu
                            Bo sam lubi tak dłubać ha ha
                            Np. Często szuka mebli takich co już ktoś oddał, wyrzucił, bo się znudziło czy zniszczyło, mąż uwielbia takie stare rzeczy odnawiać, malować, rzeźbić w nich, wychodzi naprawdę tanio, a efekt jest niesamowity.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Fajne pomysły na TANI remont mieszkania!

                              A ja wolę czasem coś odłożyć w czasie i zrobić drożej i porządnie niż np gorsza farbą, gorszymi materiałami. Wole raz a porządnie, i szukam tej taniości robiąc zakupy na remont, porównując ceny, ekipy, i sprawdzając czy czasem sami tego nie damy rady zrobić

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Fajne pomysły na TANI remont mieszkania!

                                Często pomagają też "znajomości", gdzie taki znajomy sprzedawca zrobi jakiś większy opust na materiał, poda kontakt do kogoś dobrego lub coś w tym stylu.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X