Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bóle kręgosłupa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Bóle kręgosłupa

    Na bóle kręgosłupa najlepszym pomysłem będzie skorzystanie z pomocy specjalisty.

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: ból kręgosłupa

      Napisane przez KatarzynkaM Pokaż wiadomość
      Ten krem rozgrzewa, jak sądzę? Na długo pomaga jaka jedna aplikacja?
      tak rozgrzewa i to bardzo mocno, mi się działanie utrzymuje przez kilka godzin, zawsze to nie musze brać tyle tabletek

      Skomentuj


        #78
        Odp: Bóle kręgosłupa

        Przez ten cały koronowirus niestety moje dolegliwości bólowe nasiliły się. Nie miałem odpowiedniej rehabilitacji. Jednak w sieci nalazłem bardzo fajny sklep ze sprzętem nie tylko do rehabilitacji ale również do masażu na sklep med-store.pl/pokaz-produkt/zestaw-klawikow-pro-10-szt-z-mosiadzu-etui-klawiki mosiężne. Ceny naprawdę są bardzo atrakcyjne. Dostawa również bardzo szybka. A wy co sądzicie o zmawianiu produktów przez sklep internetowy. Jak dla mnie jest to idealne rozwiązanie.
        Last edited by disne; 26-06-2020, 16:26. Powód: link

        Skomentuj


          #79
          Odp: Bóle kręgosłupa

          Na bóle kregosłupa polecam zdecydowanie uprawianie pilatesu, to był lek na wszytskie moje plecowe dolegliwości aa i jeszcze mata do akupresury

          Skomentuj


            #80
            Odp: Bóle kręgosłupa

            Delikatny fitness i profesjonalne lecznicze masaże myślę, że bardzo pomogą. Tez mam prace siedząca i walczyłam z bólem karku, poszłam na fitnes - wystarczy raz w tygodniu, często też robiłam ćwiczenia w domu i oczywiści rehabilitacja i masaże. Ulga jest ogromna

            Skomentuj


              #81
              Odp: Bóle kręgosłupa

              warto udać się do dobrego lekarza, z kręgosłupem nie ma zartów, ja polecam FMC To centrum rehabilitacji jest jedną z najlepiej wyposażonych placówek w kraju. Świadczą również usługi lecznicze i diagnostyczne z zakresu większości dziedzin medycyny. Pełen profesjonalizm i nowoczesne wyposażenie gabinetów. Ceny przystępne i szybkie terminy
              Last edited by disne; 25-07-2020, 01:20. Powód: link

              Skomentuj


                #82
                Odp: Bóle kręgosłupa

                polecam ćwiczenia wzmacniające na kręgosłup. w tym momencie polecam poćwiczyć jogę

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Bóle kręgosłupa

                  Bóle kręgosłupa mogą mieć naprawdę bardzo różne powody, więc ja polecam udać się do lekarza. Doraźnie możesz spróbować preparatów z DMSO, tutaj np są takie - https://ichemia.pl/pl/c/Produkty-DMSO/20 nie mniej leczyć się na własną rękę lepiej nie

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Bóle kręgosłupa

                    No z drugiej strony to jest jak najbardziej rozsądne by iść do lekarza, ale sama po sobie mówię, że joga mi bardzo pomogła.

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X