Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czas wolny

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Czas wolny

    Mamy zwyczaj z kumplami chodzić na bilard, super sprawa.
    Z rodziną w wolnym czasie to różnie. Z żoną lubimy rowerami jeździć, żeby się trochę rozruszać

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Czas wolny

      A ja chodzę na siłownię, jak się udaje to razem z mężem, poza tym czytam książki i oglądam sporo filmów.

      Skomentuj


        Odp: Czas wolny

        Muszę przyznać, że ostatnio odkąd pojawiło się u nas drugie dziecko tego czasu praktycznie nie mam, ledwo co udaje mi się oglądać mój ulubiony serial, ale emitują go raz na tydzień więc dużo nie wymagam W każdym razie znajomy polecił mi stronę z filmami xxxxxxxx i od kilku dni szukam 2h dla siebie żeby obejrzeć komedię Mamy2mamy, mam nadzieję że w końcu mi się uda
        Last edited by disne; 19-06-2020, 23:43. Powód: link
        (...) jeśli ciało ludzkie podziurawić kulami, traci ono całą swą tajemniczość.

        Skomentuj


          Odp: Czas wolny

          Czas wolny nieodłącznie kojarzy mi się z moim ogrodem, w którym jak tylko pogoda pozwala przebywam bardzo dużo. Tzn. bardzo dużo w nim pracuję ,pielęgnuję ... ale to lubię ,choć są prace za którymi nie przepadam - xxxxxxxxxx i przycinanie krzewów i drzewek to nie jest zajęcie dla mnie... tylko dla męża,
          Last edited by disne; 19-06-2020, 23:44. Powód: link

          Skomentuj


            Odp: Czas wolny

            Czasami czytam książki, ostatnio interesuję się tematyką II wojny światowej.

            Skomentuj


              Odp: Czas wolny

              Jeśli czas wolny to tylko z przyjaciółmi u mnie w domu Nie obędzie się oczywiście bez dobrego jedzenia i napojów. Niedługo będę organizować taką małą imprezę i muszę zadbać o posiłki. Myślałam o tej restauracji xxxxxxxx . Oferują specjalne zestawy imprezowe. Smakowite pizze różnego rodzaju i do tego napoje. Nic, tylko zamawiać!
              Last edited by disne; 19-06-2020, 23:44. Powód: link

              Skomentuj


                Odp: Czas wolny

                Znam kilka osób, które w czasie wolnym zajmują się obstawieniem meczy -https://betonline.net.pl. Według mnie, zeby tak się bawić to trzeba mieć bardzo dużo rozwagi, jednak emocje podobną są nie do opisania

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Czas wolny

                  W czasie wolnym oglądamy z mężem filmy na YouTube lub CDA Premium

                  Ostatnio oglądałam komedię Facet na miarę i film Pieprz się... (czy jakoś tak) - mogę szczerze polecić

                  Skomentuj


                    Odp: Czas wolny

                    Ja swój czas wolny spędzam żeglując razem z męzem. Uwielbiam ten sport, ale niestety jest on bardzo drogi i co jakiś czas trzeba kupowac nowy sprzęt. Teraz na szczeście udało mi się go znaleźć tutaj xxxxx w okazyjnej cenie, ale bywało z tym wcześniej różnie.
                    Last edited by disne; 19-06-2020, 23:44.

                    Skomentuj


                      Odp: Czas wolny

                      Teraz to głównie w ogrodowej wannie z hydromasażem siedzimy Najlepszy sposób spędzania wolnego czasu Wannę mamy z xxxxxxxx Mają różne modele, na rózną ilość osób, my mamy taką mniejszą ale strasznie nas cieszy.
                      Last edited by disne; 19-06-2020, 23:44. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Czas wolny

                        W tym momencie mam ochotę na jakąś nową książkę, jakieś pomysły?

                        Skomentuj


                          Odp: Czas wolny

                          Ja chce w tym roku wyjechać w wolnym czasie gdzieś za granicę. Myślałem nad wyjazdem samodzielnie ale po sprawdzeniu oferty obozów młodzieżowych xxxxxx stwierdziłem że to lepsza opcja. Szeroki wachlarz zajęć jaki oferują jest bardzo ciekawy i wydajje mi się że będę się w stanie wiele nauczyć
                          Last edited by disne; 19-06-2020, 23:43. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: Czas wolny

                            Ja wolny czas uwielbiam spędzać w kuchni - wtedy piekę, gotuję, przygotowuję sałatki i przekąski dla męża i znajomych, którzy lubią od czasu do czasu wpaść do nas na wieczorny seans filmowy. Poza tym lubię aktywnie spędzać czas - spacery, bieganie, pływanie, jazda na rowerze albo na rolkach

                            Skomentuj


                              Odp: Czas wolny

                              ostatnio nie ma wolnego czasu. Czasami gra w przeszłości xxxxxxxx. Ale potem poszedłem do world of tanks. Moja żona się pokłóciła. Nie wiem, co robić
                              Last edited by disne; 19-06-2020, 23:43. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: Czas wolny

                                Możecie z żonką wybrać się na fajny dancing. Ciekawe imprezy z super ludźmi możesz mieć w xxxxxxxxxx , mają przepyszne jedzenie, a na weekendy super zabawę. Według mnie to fajny sposób na spędzenie wolnego czasu. Nie raz spotkałam się własnie z takim prezentem walentynkowym
                                Last edited by disne; 19-06-2020, 23:43. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X