Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pomysł na prezent urodzinowy dla

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Pomysł na prezent urodzinowy dla

    Ja teraz stoję przed znakiem zapytania, związanym z tym, że za miesiąc urodziny ma 6 latek (będzie miał 6 lat) i nie mam pojęcia co mogę mu kupić

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Pomysł na prezent urodzinowy dla

      To może po prostu nie kupuj? Aktualnie każdy z nas już od dziecka zbiera rzeczy, a w końcu robi się ich dużo za dużo, ale ciężko się ich pozbyć. Może lepiej będzie po prostu poświęcić dziecku czas, zabrać na dobre lody albo wynająć fotobudkę na przyjęcie urodzinowe? Uważam, że dobre wspomnienia i pozytywne emocje są dużo wartościowsze od typowych prezentów i możemy je osiągnąć bez gromadzenia rzeczy. Na stronie http://fotobox4you.pl jest ciekawa propozycja fotobudek. Do tego tort i fajna muzyka i dziecko będzie zachwycone!

      Skomentuj


        #48
        Odp: Pomysł na prezent urodzinowy dla

        Dzięki za podpowiedzi. Skusiłam się jednak na plakat zdrapkę. Blogerka kurnikowo właśnie ją nie dawno zachwalała i wyszedł fajny prezent

        Skomentuj


          #49
          Prezent na chrzest

          Witajcie! Mam pytanko do Was. Niedługo moja chrześnica ma chrzciny i nie bardzo wiem co kupić. Co kupujecie ? Doradźcie mi, chciałabym aby prezent był dla niej pamiątką po latach tak by miała co wspominać . Myślicie że taki jakiś łańcuszek choćby srebrny i do tego jakiś medalik byłby odpowiedni czy to lepiej na komunie? Bo wstępnie patrzyłam na kilku stronach i spodobał mi się łądny łańcuszek na. Taki delikatny ale w końcu to dla maleństwa. Wiadomo w przyszłości bedzie to nosić pewnie ale nie chcialabym nic ordynarnego. Ale sama nie jestem przekonana doradźcie mi prosze...

          Skomentuj


            #50
            Prezent

            Widzę że stawiasz na dosyć praktyczny prezent. Ale no dokładnie zależy co się komu podoba. U mnie mama ma urodziny za miesiąc i tez myślę nad prezentem ale chyba bardziej bym się ukierunkowała na jakąś biżuterie. Koleżanka pokazywała mi ostatnio na http://ankabizuteria.pl/6-kolczyki piękne naszyjniki z różnymi kamieniami. Wiem że mojej mamie by się coś takiego spodobało. Nie wiem tylko jeszcze który wybrać... Kupował ktoś może mamie biżuterię i pomógł mi ułatwić wybór czegoś odpowiedniego?

            Skomentuj


              #51
              Odp: Prezent

              A jaki gust ma Twoja mama? Bo od tego trzeba zacząć i dopiero wtedy wybrać coś co jej się spodoba, a druga kwestia to budżet jaki posiadasz na ten cel, podaj go bo to ułatwi poszukiwania

              Skomentuj


                #52
                Odp: Pomysł na prezent urodzinowy dla

                Może zestaw klocków Lego będzie dobrym pomysłem na prezent dla dziecka w tym wieku, co o tym sądzisz? To też ciekawa opcja bo nauczy każde dziecko kreatywnego i logicznego myślenia.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Pomysł na prezent urodzinowy dla

                  Postawiłabym na drona, który od kilku lat jest bardzo modnym gadżetem. Powiem Wam, że jeszcze rok temu trochę nie rozumiałam tego szału panującego w okół dronów, ale kupiłam mężowi drona z tej oferty https://megadron.pl/dji-spark/ i mąż któregoś razu pozwolił mi nim polatać i od tego czasu sporo się zmieniło w moim podejściu, bo to faktycznie świetna zabawa.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Pomysł na prezent urodzinowy dla

                    Ja ostatnio podarowałam dziesięciolatce coś zupełnie innego o czym powiedziała mi koleżanka z pracy Był to taki zestaw:
                    To zestaw hodowlany żywych gatunków wodnych z rodziny skorupiaków, będących w stanie hibernacji pod postacią jajeczek, które wybudza się poprzez kontakt z wodą. W zestawie jest specjalnie przeznaczone do hodowli akwarium w kształcie asteroidy z podświetleniem led które wygląda po prostu kosmicznie Zadaniem dziecka jest regularnie karmienie i dbanie o smoki, w zamian może obserwować jak rosną, a po upływie kilku miesięcy cała ich rodzina znacznie się powiększa Obdarowana jest zachwycona
                    Last edited by disne; 09-06-2020, 00:46. Powód: reklama

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Pomysł na prezent urodzinowy dla

                      U nas najlepiej sprawdziło się wybieranie prezentów, po kilku nie do końca udanych próbach. Dzieci same przeglądają oferty typu Pojazdy-uzytkowe i dokonują urodzinowych zakupów. Na Boże Narodzenie wygląda to nieco inaczej.
                      Last edited by disne; 09-06-2020, 00:47. Powód: reklama

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Pomysł na prezent urodzinowy dla

                        Napisane przez ewelka21 Pokaż wiadomość
                        Chrześnica mojego męża 28 lutego kończy 10 lat. Jaki prezent byłby odpowiedni dla dziewczynki w jej wieku? Myślałam o lalce Monster High bo chyba ostatnio są na topie?Jakie są Wasze pomysły?
                        Lalka jest okej, ale dziewczynka jest już duża może interesuje się modą a nie lalkami?
                        Są fajne czapki z napisami na niezleziolko.net, modne i miałaby czym szpanować przed koleżankami.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Pomysł na prezent urodzinowy dla

                          hej,
                          na pewno jak każdy 10cio latek lubi grać na komputerze, jeśli chcesz mu sprawić przyjemność polecam fajną i bezpieczną grę, masz propozycje dobrych gier dla dzieci
                          Last edited by disne; 09-06-2020, 00:48. Powód: reklama

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Pomysł na prezent urodzinowy dla

                            A może podejdźcie do tematu w bardziej kreatywny sposób? Ja natrafiłem ostatnio na sklep online z różnymi gadżetami wykupionymi ze stocków magazynowych. Sądzę, że to najlepsze miejsce, jeśli szukacie czegoś wyjątkowego. Najlepiej sami sprawdźcie i napiszcie, co na ten temat sądzicie.
                            Last edited by disne; 09-06-2020, 00:48. Powód: reklama

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Prezent

                              Dla młodszej siostry mam taka czapkę https://www.skleplayla.pl/pl/p/Czapk...a-pomponami/84 Uważam, ze jest ładna, zabawna a przy tym naprawdę ciepła. To sklep online z modą, znajdziecie tu m.in. fajne czapy z modnymi teraz dużymi pomponami.

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Prezent

                                Kochani, a ja mam inny problem. Potrzebują klocków, obojętnie czy Lego, Duplo czy Megabloks, żeby spodobały się 6-letniemu chłopcu (synkowi z pierwszego związku mojego faceta). Bardzo mi zależy, żeby zdobyć serce małego , bo wiadomo, że dobry kontakt z dzieckiem partnera jest mega ważny. W gazetce Lidla https://www.kupino.pl/gazetka/lidl-katalog-20 widzę mnóstwo klocków, ale jak mam wybrać te najfajniejsze? Ktoś pomoże? Z góry dzięki za wszystkie podpowiedzi, również te dotyczące relacji z dziećmi z poprzednich związków.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X