Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Czesc dziewczynykurcze caly dzien nas nie bylo niedawno weszlismy do domu.dzien byl tak cieply zw szkoda bylo nie isc.Iwcia tak strasznie sie ciesze ze pwcherzyki urosly!kurcze jaka super wiadomosc.Bagnes ja tez tak mysle ze trzeba byczyc sie ile sie da bo za jakis czas bedzie sie z wspominac te czasy spokoju))))czyli co dziewczyny czekamu so srody.i trzymamy kciuki baaardzo mocno.ide do wanny bo padnieta jestem.milego wieczoru i owocnego)))))

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Cześć
      Rzeczywiście sytuacja wygląda obiecująco Marta ale ciągle żyje w niewiedzy ..doktor nie chce mi niczego obiecywać bo potem pozostaje wielkie rozczarowanie ..kazał czekać do środy więc poczekam
      Dziękuje za dodanie mi kurażu i ukojenie moich trosk a także za pamięć i za zainteresowanie dobrze mieć Wasze wsparcie dziewczyny ..ciągle to będę podkreślać bo to ono jest najważniejsze ..Ja również Wam kibicuje i czekam na kolejne etapy starań ..a propos dnia kobiet to szczerze mówiąc mój mąż się też nie wysilił ..po prostu mnie zapytał co chce i mu odpowiedziałam , że nic ..życzenia złożył rano więc wiedziałam , że prezentu nie będzie
      natomiast kupiliśmy sobie nową CERATĘ do kuchni hahahahaha z motywem kwiatowym ..czyli tak jakbym kwiatów dostała całą łąkę
      A tak poważnie to liczy się szacunek jaki mój mąż do mnie ma i to jest chyba najważniejsze ....czuje się przy nim bezpiecznie więc nie będę narzekała na nic ...
      Marta oby te najbliższe tygodnie , dni były pomyślne i żeby się układało po Twojej myśli ...
      Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie ..

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Uka27 przybij mi tu piątke na dobranoc kochana
        Chyba sił jeszcze starczy dla koleżanki , co

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Siedzę sobie tak przed komputerem i stwierdzam fakt :
          "straszny mam dzisiaj apetyt " !!! komentarz osoby siedzącej obok mnie czyli mojego męża jest taki - "wiesz , jak zawsze w sumie " hehehe i zaraz bym mu chętnie jakąś szpilę wbiła ale kiedyś sobie to jeszcze odbije .. I badz tu człowieku głodnym ?...zawsze Ci wszystko podliczą
          Dąże do tego , że chyba zacznę jeść w ukryciu hahaha bo mi nie pozwalają ...
          No dobra , wypiję tą herbatę i się położe...

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Łykasz leki masz wymówkę. Mi się przytyło wszystko na leki zwalam. Prawda że akurat w moim przypadku to jest prawda ale co szkodzi trochę podkoloryzować Pokarz mężowi ulotkę która to potwierdza, skończy sięA teraz do pracy Iwcia

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Jasne Iwcia ze piatala przybijam.ja zaraz klade sie spac zmeczona jestem dzisiejszym chodzeniem.a powiem Wam ze juz po moim cyklu ale jakies klucie czuje w jajniku lewym juz ktorys raz az o tym wspomnialam.mam madzieje ze to tylko nie cos zlego?buziaki kochane bo padam

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Ja zamiast pracować na forum siedzę. Uka a może jednak to coś innego nie mów że stracony nim okresu nie dostaniesz Za was obi trzymam kciuki bardzo mocno. Ja może nie jestem jeszcze na to gotowa i dlatego się tak dzieję. ( tak sobie tłumaczę, a z drugiej strony kto wie). Kolorowych snów życzę kochane

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Czesc dziewczyny.i jak tam dzien mija?ja wczoraj padlam szybko.co do tych moim jajnikow ro dziekuje Ci bardzo za slowa nadziei ale ja nawet o tym w ten sposob nie mysle.Co prawda w 10dc zobaczylam ten dobry sluz i W 12 dc byla romantyczny wieczor ale znowu ten sam sluz zaobserwowalam 18 dc.wiec teraz nie mam pojecia kiedy byla owulacja bo zadnego bolu nie mielama zwiastujacego owulacje.cykle mam co prawda 28-29-30 dniowe.ale to klucie to raczej napewno niw to a bynajmniej jakos nadziei nie mam.oj ale sie rozpisalam ale tak to wyglada.a co u Ciebie wlasnie Marta nic nie piszesz w temacie?i co.wogle u Was dzis kobiety?milego dnia

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Wlssnie Iwcia my tu mocno kciuki trzymamy za ta srode a do srody ja mam nadzieje ze duzo romantycznycj wznisien bylo.baardzo czekam na srode i jak tylko juz bedziesz w domu to pisz wszystko.ja jestem pelna nadziei i trzymam kciuki z dobre wiadomosci w srode.skoro pecherzyki takie ladne to musza byc dobre info.

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      A bo nic Ukuś nie ma w temacie. Dziś dopiero 9 dzień cyklu. Właśnie skończyłam dzisiaj łykać Clo. Mam teraz 6 dni przerwy do następnych leków. Czyli nic nowego. Ja raczej czekam na dobre wieści od Was. Mam nadzieję, że mnie samej tu nie zostawicie (żebym była dobrze zrozumiana jak Wam się uda[niebawem], żebyście dalej się odzywały) Miłej nocy życzę wszystkim.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Czyli kiedy mozecie zaczc starania znowu?ja obiecuje sie odzywacco innego jak bede na wakacjach wtedy moze mniej ale z tego wzgledu ze musze szukac internetu wtedy bo w moim domu rodzicom nie potrzebny.ale to dopiero w lipcuwiec nie obawiaj sie a mysle ze sytuacja bedzie tak wygladac ze zadna tu nie bedzie pozostawiona ale kazda bedzie sie wymieniac pierwszymi doswiadczeniami tygodni ciazyi kurczd moze nie wierzycie ale mocno w to wierze!milej nocy dziewczyny

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Cześć..
                          Poniedziałek był jak dla mnie strasznie długi ..ledwo co dotrwałam do wieczora .. jestem zmęczona nie tylko fizycznie ale i psychicznie też ..W pracy zadawano mi 1000 pytań na temat wczorajszej wizyty u lekarza i już mi się rzygać chce na samą myśl o tym , że mi się ktoś ponownie zapyta ..najlepiej było by zwołać jakieś zebranie walne , na którym informowano by szczegółowo moje postępy leczenia ..ja wiem , że to moja wina bo sama kiedyś zwierzyłam się koleżankom i powiedziałam prawdę , że się leczę ale ciekawość ludzka nie ma granic ..już nawet takie osoby mnie się wypytują , z którymi zupełnie nie mam nic wspólnego ..no bo to działa wszystko na zasadzie podaj dalej a ponieważ jest to duża firma aż huczy od plotek ..Do tej pory to znosiłam jakoś .. mniej lub więcej ale dawałam radę ..lecz im dłużej to trwa to tym bardziej jest uciążliwe ..nie wiem jak z tego wybrnąć by nikogo nie urazić ..denerwuje mnie ta wścibskość ludzka ..to z jednej beczki a z drugiej beczki to dziś jest 18 dzień cyklu i ta planowa owulacja o ile jej nie było wczoraj a mój mąż się rozchorował ..boli go gardło , ma katar i bierze go na wymioty ..do tego boli go głowa więc pewno przytulania nie będzie co zrobić ..chyba się tylko załamać pozostaje ..wczoraj coś tam było wieczorem kombinowane więc mam nadzieję , że jakiś tam plemnik przeżył ..w sumie od piątku się staraliśmy ..
                          Podobnie jak Ty Uka27 czuje ból w lewym jajniku i lekkie spięcie w dole brzucha ..może to owulacja ? albo na pewno ona ..zawiedziona jestem dosłownie wszystkim ...chyba mam pecha !!!

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Marta właściwy czas to będzie ten , kiedy Ty będziesz gotowa i wierze , że w tym cyklu się uda czasem jest tak , że się człowiek nie spodziewa a tu masz tego Ci życzę ..
                            Uka27 dla mnie dobry duszku to Ty jesteś już w ciąży kochana tylko o tym nie wiesz a ten pobolewający jajnik jest jej wynikiem
                            a ja potrzebuję cierpliwości i jej sobie życzę bo oszaleję jak tak dalej pójdzie
                            Śle Wam moc uścisków i macham do Was łapkami

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Oj Iwcia dziekuje Ci bardzo ale nawet nie wiazalam tego z ciaza.u nas bylo jak mowilam-12 bylo milo ale kiedy byla owulacja????zabij mnie nie wiem i jesli byla tak jak zawsze to bywa to nie wiem czy to nie nie zadugo od przyyulania do owulacji.ale dziwne ze nic a nic nie czulam zadnego pobolewania jajnikow czy cos?to klucie bylo z 3-4 razy w odstepach kilku dniowych ale chwilowe.a ze nie za bardzo przypominam sobie taka sytuacje wiec mnie zastanowila.ale mowie ja tego z ciaza nie lacze.Iwciu kochana domyslam sie ze te pytania z kazdej str z poaczatku sa objawem troski a potem jak mowisz juz ciekawosci.no nie da rady zwolac wszystkich i powiedziec co i jak.nie wiem moze poprostu mow-dobrze ,dziekuje.nie mam pojecia u mnie znowu tez yo kuzynka to ktos tam i napewno nie tako nawal ludzi jak u Ciebie ale tez jest to irytujace.musisz jakos to przezyc.wogle to lipa z Twoim chlopem ale skoro poprzednie dni nie byly stracone to sa duuuuze szanse.tego Ci zycze.

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Jak Wy zajdziecie w ciąże dziewczyny to uwierzcie mi , że będę się tak czuła tak- jakbym ja sama była ..bo jesteście już częścią mojego skromnego życia
                                Chce dla Was jak najlepiej i wierzę , że się uda ..
                                Kolorowych snów

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X