Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zakopane - co polecacie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Zakopane - co polecacie?

    My właśnie byliśmy w Zakopcu i płaciliśmy 25zł/osobę (dziecko gratis) bez wyżywienia, a mieszkaliśmy blisko skoczni więc do Krupówek kawałek. A ja szukałam poprzez dodanie swojego ogłoszenia na www.nocowanie.pl i dostałam sporo ofert z już podanymi konkretnie cenami.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Zakopane - co polecacie?

      idealny jest Kasprowy http://www.accorhotels.com/hotel-dir...l-zakopane.htm - kilka razy korzystałam, super warunki dla rodzin z dziećmi, jedzenie ok i bardzo miłą obsługa

      Skomentuj


        #18
        Odp: Zakopane - co polecacie?

        22nika27 jak dokładnie działa ten portal o któym piszesz? Tez szukam jakiegoś dobrego i w miare taniego noclegu w Zakopanem ale totalnie nie potrafie zrozumieć zasady działania tej strony która podajesz w swoim poście, mogłabys po któtce wytłumaczyć jak ją obsługiwać?
        http://enoclegi.biz

        Skomentuj


          #19
          Odp: Zakopane - co polecacie?

          Hej ja polecam wam skorzystać z tej bazy noclegowej w górach http://enoclegi.biz. Sama korzystałam jakiś czas temu jak jechałam na wcześniejszy urlop w góry i jestem bardzo zadowolona

          Skomentuj


            #20
            Zakopane

            Wita wszystkich. Wybieram się z rodziną do Zakopanego i poszukuję ciekawego, miłego miejsca na nocleg, co polecacie?

            Skomentuj


              #21
              Odp: Zakopane - co polecacie?

              Proszę o namiary na dobre i przystępne cenowo pizzerie, ewentualnie dania z makaronów - włoskie jedzenie. Będziemy zaledwie kilka dni, więc nie bardzo mamy czas na testowanie. Chcemy zjeść w miejscach, gdzie na pewno będzie smacznie. Dacie jakieś namiary?

              Skomentuj


                #22
                Odp: Zakopane - co polecacie?

                Na Krupówkach masz przecież Dominium. Wprawdzie nie ma tam dokładnie tych samych promocji, co u mnie w mieście, ale smak jedzenia/makaronów jest tak samo dobry. Jedzenie jest dopracowane. Masz u siebie Dominium? Pizza za cienkim cieście, z wyjątkowo smacznymi sosami. Sam lokal przyciąga do siebie zapachami - na pewno tam traficie. Sprawdź sobie menu. Mają naprawdę fajne ceny.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Zakopane - co polecacie?

                  Byłam już w Dominium - u mnie w mieście smakowo na tle innych pizzerii wypadają bardzo pozytywnie - cienkie ciasto robi sporą różnicę. Jadłaś u nich pizzę z serem góralskim? Czy smak tej pizzy jest inny w górach, a inny w lokalach w mieście? Pytam całkowicie poważnie ;-)

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Zakopane - co polecacie?

                    Ja jakoś lubię Zakopane - wiem, niby Krupówki to jeden wielki stragan itd, ale mi to zupełnie nie przeszkadza. Ostatnio, gdy tam byłam szukałam noclegu na kuptravel.pl (mają bardzo duże rabaty) i mogliśmy sobie pozwolić na standard wyższy, niż zazwyczaj To też sprawia, że Zakopane mi się dobrze kojarzy, chyba :P

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Zakopane - co polecacie?

                      Zdecydowanie Nosalowy Dwór. Byłam już w wielu ośrodkach, pensjonatach, hotelach, ale ten resort skradł moje serce. Zróżnicowany standard pokoi, wiele atrakcji dodatkowych, świetna lokalizacja (zwłaszcza, jeśli kogoś interesują wypady w Tatry Wysokie). Z czystym sumieniem polecam!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Zakopane - co polecacie?

                        A to ja na pewno Dom do góry nogami, Gubałówkę, Kasprowy. W sumie na skocznie też warto się wybrać.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Zakopane - co polecacie?

                          Zdecydowanie Zakopane od 6 lat co rok mnie zachwyca. Zakopane to doskonałe miejsce do aktywnego wypoczynku w górach i jednocześnie idealne bazy wypadowe do uprawiania różnych form turystyki. Od wielu też lat rezerwuję noclegi tutaj http://domkikoscielisko.pl/ i czuję się jak w domu
                          Jeśli istnieje piekło, to na tym właśnie polega. Piekło to nie płomienie i widły diabłów. To miejsce, gdzie człowiek czuje się poza granicami rozsądku

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Zakopane - co polecacie?

                            Polecam Wioskę Jagny. My byliśmy rok temu w wakacje i spędziliśmy tam super czas. Było nas kilka osób, domek fantastycznie dopasowany do naszych potrzeb, bardzo fajna lokalizacja.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Zakopane - co polecacie?

                              Będąc w Zakopanem powinnaś zobaczyć Krupówki, Kasprowy Wierch i Gubałówka - to miejsca, których nie możesz przegapić! Szukając noclegu, zastanów się nad wynajmem apartamentów - te, nie są tak drogie jak mogłoby się wydawać, a gwarantują wypoczynek w świetnych warunkach. Zapoznaj się z ofertą MOUNTAIN APARTMENTS, a jestem pewna, że znajdziesz jakiś dostosowany do swoich potrzeb.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Zakopane - co polecacie?

                                Ja w Zakopanem mam zaprzyjaźnioną Panią, do której zawsze wybieram się na kwaterę, a że jeżdżę co roku to już jednak jest coś

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X