Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

prawdopodobieństwo ciąży ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: prawdopodobieństwo ciąży ?

    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
    ja się wyczekuje II kreseczek to każda z nas jest niecierpliwa i pełna nadziei nio to czekanie jest najgorsze a potem gdy już są te dwie kreski to obok szczęścia jest strach przynajmniej ja tak miałam czy z dzieckiem jest wszytsko dobrze, czy jest zdrowe, czy prawidłowo się rozwija - ale to wyjątkowy czas dla kobiety
    o tak po magicznych dwóch kreseczkach kobieta wiecznie się czymś przejmuje i niepokoi i potem wcale nie jest lepiej
    Napisane przez cha_boska Pokaż wiadomość
    Tak myślę, że za tydzień dam znać czy się udało
    TO w miedzy czasie pisz nam czy masz jakieś objawy

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: prawdopodobieństwo ciąży ?

      Będę pisała i dopytywała to na pewno

      Skomentuj


        #33
        Odp: prawdopodobieństwo ciąży ?

        Napisane przez cha_boska Pokaż wiadomość
        Patrze teraz w mój kalendarzyk i od 4 miesięcy mam @ co 26 dni. I nawet z tych nerwów nie pomyślałam, żeby to obliczyć. Jest jakiś wiarygodny kalendarz na obliczenie dni płodnych ?
        Oczywiście jest, na babyonline.pl:

        http://babyonline.pl/kalendarz-dni-plodnych.html
        pozdrawiamy,
        Redakcja MamoToJa.pl

        Skomentuj


          #34
          Odp: prawdopodobieństwo ciąży ?

          hej mam pewien dylemat a raczej zżera mnie ciekawość czy mogło dojść do zapłodnienia. 8 czerwca miałam ostatnią miesiączkę. Po niej kochałam się z mężem kilka razy z zabezpieczeniem i ze 2 razy bez ale nie kończył we mnie. 3 i 4 lipca zaczął pobolewać mnie brzuch jak na okres. Powinnam go dostać 8/9 lipca jednak 5 lipca wyjechałam nad morze, przestało mnie boleć. Wróciłam 7 lipca wieczorem i do tej pory nie mam okresu. Wątpię że mogę być w ciąży skoro nawet nie kończył we mnie więc pewnie spóźnia mi się przez ten wyjazd i niedługo go dostanę. Jednak wczoraj współżyliśmy bez zabezpieczenia i skończył we mnie. Myślicie, że tuż przed okresem można zajść w ciążę? Planujemy drugie dziecko jednak chcieliśmy tak pod koniec wakacji, żeby teraz zmienić dietę, brać kwas foliowy itp. ale gdyby udało się teraz to też by było fajnie tylko jestem osobą bardzo niecierpliwą i chciałabym już teraz wiedzieć czy to w ogóle możliwe :P

          Skomentuj


            #35
            Odp: prawdopodobieństwo ciąży ?

            bezpośrednio przed okresem występują dni nie płodne ,jeśli oczywiście pojawia się w terminie Post wyżej masz kalendarzyk
            Ale wszystko wyjaśni lekarz w gabinecie Jeśli planujecie to życzę powodzenia aby się udało

            Skomentuj


              #36
              Odp: prawdopodobieństwo ciąży ?

              Może zerknijcie jeszcze na artykuł o tym kiedy dni płodne, to pomoże Wam rozwiać wątpliwości. Ja ostatnio obliczałam to za pomocą kalkulatora dostępnego w internecie, ale posiłkowałam się tym artykułem.

              Skomentuj


                #37
                Odp: prawdopodobieństwo ciąży ?

                Tak też myślałam i niestety dzisiaj okres zawitał ;/ ale w tym miesiącu zaczniemy starania już na poważnie

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: prawdopodobieństwo ciąży ?

                  Dziękuję za wszystkie podpowiedzi

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: prawdopodobieństwo ciąży ?

                    Napisane przez heathera69 Pokaż wiadomość
                    Tak też myślałam i niestety dzisiaj okres zawitał ;/ ale w tym miesiącu zaczniemy starania już na poważnie
                    Powodzenia, trzymam kciuki. My też z mężem zaczniemy starania o 2 maleństwo. Myślę, że wakacje to idealny czas, dużo słońca = dużo radości a do tego świeże warzywa i owoce dla przyszłej mamy.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: prawdopodobieństwo ciąży ?

                      Napisane przez psc_olka Pokaż wiadomość
                      Powodzenia, trzymam kciuki. My też z mężem zaczniemy starania o 2 maleństwo. Myślę, że wakacje to idealny czas, dużo słońca = dużo radości a do tego świeże warzywa i owoce dla przyszłej mamy.
                      A jaka różnica wieku będzie u was między dzieciaczkami? U nas jakbym w przyszłym miesiącu zaszła będzie 4 lata bez miesiąca...im większa to niby gorzej :/ w sumie żałuję że nie zaczęliśmy rok wcześniej :/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: prawdopodobieństwo ciąży ?

                        Napisane przez heathera69 Pokaż wiadomość
                        A jaka różnica wieku będzie u was między dzieciaczkami? U nas jakbym w przyszłym miesiącu zaszła będzie 4 lata bez miesiąca...im większa to niby gorzej :/ w sumie żałuję że nie zaczęliśmy rok wcześniej :/
                        Jak się uda to 2 lata. Mam nadzieję, że sobie dam radę, ale w sumie opiekuję się moja córeczka i synkiem siostry a u Ciebie?

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: prawdopodobieństwo ciąży ?

                          Napisane przez psc_olka Pokaż wiadomość
                          Jak się uda to 2 lata. Mam nadzieję, że sobie dam radę, ale w sumie opiekuję się moja córeczka i synkiem siostry a u Ciebie?
                          Nasz synek w maju skończył już 3 lata czyli jak szybko zajdę to będzie 4 lata różnicy niestety żałują że rok wcześniej się nie postaraliśmy ale tak wyszło.
                          2 lata to fajna różnica, kuzynka ma teraz synka 3 lata i 4 miesiące i córeczkę 1,5 roku i fajnie się dogadują Więc myślę, że i Ty dasz radę, przynajmniej dzieci szybko zaczną się dogadywać

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: prawdopodobieństwo ciąży ?

                            Napisane przez heathera69 Pokaż wiadomość
                            Nasz synek w maju skończył już 3 lata czyli jak szybko zajdę to będzie 4 lata różnicy niestety żałują że rok wcześniej się nie postaraliśmy ale tak wyszło.
                            2 lata to fajna różnica, kuzynka ma teraz synka 3 lata i 4 miesiące i córeczkę 1,5 roku i fajnie się dogadują Więc myślę, że i Ty dasz radę, przynajmniej dzieci szybko zaczną się dogadywać
                            To będziesz miała małego pomocnika w domu , między mną i moja siostra jest rok różnicy i bardzo chciałam, żeby i u mnie tak było. Niestety przez cc muszę czekać, ale może to i dobrze. Przynajmniej remont mieszkania skończymy.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: prawdopodobieństwo ciąży ?

                              Witam jestem ciekawa czy jest ktoś jeszcze na forum kto zaczą starać sie o dziecko od 3 miesięcy przestałam łykać tabletki brałam 9 lat na endometrioze i tak juz od 3 miesięcy staramy sie w zeszłym cyklu poroniłam. I tak czekam teraz czy dostane okres czy nie i samemu tak sie nudzi więc z tad moje pyanie i czy możliwe zebym miała 2 jajczkowania robiłam testy owulacyjne wyszło że mam 29,09 śluz miałam wszystko ok od kilku dni non stop mnie strasznie brzuch bolał jak przy okresie a dziś śluz ze mnie wypływał znów i zrobiłam test na jajeczkowanie i wyszedł kolejny raz pozytywny okres powinnam dostać ok 18.10

                              Skomentuj


                                #45
                                prawdopodobieństwo ciąży ?

                                witam,
                                kochałam się z chłopakiem 4,03. Dni płodne wg kalkulatora wypadają od 5,03, a owulacja 9,03. Czy mogę być w ciąży? w tym miesiącu miałam też krótki okres wyjątkowo, zamiast 5 dni, były 3.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X