Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie były piersze objawy ciąży u was

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Jakie były piersze objawy ciąży u was

    Mi spóźniał się okres około tygodnia Zrobiłam test i były dwie kreseczki

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Jakie były piersze objawy ciąży u was

      Mnie zgaga męczyła i synek miał czuprynkę Ale koleżanka z sali to dosłownie miała córeczkę i to dopiero była bujna czuprynka Nabrzmiałe piersi to też takie bolesne ciut było

      Skomentuj


        #63
        Odp: Jakie były piersze objawy ciąży u was

        My też się staraliśmy a jak już zaszłam to po prostu czułam to po sobie- na początku byłam głodna i miałam apetyt na różne dziwne rzeczy ( pisze o samych początkach , powiedzmy że pierwsze 5, 6 tygodni) i czasami takie napady jak przed okresem a byłam przecież krótko po. Od razu też zaczeło mnie denerwować jak ktoś przy mnie palił, strasznie mnie dusiło, gryzło, był to okres letni więc czasami wyskakiwało się z znajomymi do klubu, ogórdka na piwko i to piwko też przestało smakować. No i poza tym humorki, zmiany nastrojów i ogromne nerwy i rozdrażnienie, a i oczywiście spanie. Przykładałam głowę do poduszki i od razu zasypiałam i piersi pieknie się wypełniły:P

        Skomentuj


          #64
          Odp: Jakie były piersze objawy ciąży u was

          chyba bardzo klasyczne bardzo bolały mnie piersi które były nabrzmiałe i makabrycznie mi się chciało spać (pod koniec ciąży prawie wcale nie spałam)

          Skomentuj


            #65
            Odp: Jakie były piersze objawy ciąży u was

            pierwsze ciężko powiedzieć bo zachcianek nie miałam no może mdłości mnie dopadły i oczywiście kształt biustu mi się zmienił

            Skomentuj


              #66
              Odp: Jakie były piersze objawy ciąży u was

              Intuicja podpowiadala mi, ze rosnie nowe zycie, ale poki nie zrobilam testu i bety to 100%pewnosci nie mialam, w koncu moja intuicja mogla okazac sie jedynie wielka nadzieja i pragnieniem by sie udalo.
              Pierwszym obiawem byl ogromny bol piersi, zazwyczaj przed okresem mnie bolaly, ale to nastepowalo okolo 4dni przed @, tym razem zaczely bolec duzo wczesniej, kolejna objaw to oczywiscie brak @ w wyznaczonym terminie, a poniewaz zawsze wystepuje jak w zegarki to juz wiedzialam ze nam sie udalo 😊

              Skomentuj


                #67
                Odp: Jakie były piersze objawy ciąży u was

                Ja nic nie czuję, tylko intuicja mi mówi, że się udało. No i nie mam okresu, ale poza tym czuję się normalnie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Jakie były piersze objawy ciąży u was

                  Ja miałam zachcianki na różne dziwne rzeczy i cały czas spałam :-)

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Jakie były piersze objawy ciąży u was

                    Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
                    Ja miałam zachcianki na różne dziwne rzeczy i cały czas spałam :-)
                    Jakie to dziwne rzeczy ??? Z ciekawości pytam Ja kiedyś zrobiłam sobie pomidorki ze śmietaną i potem miałam ochotę na płatki z mlekiem ale bałam się że wywoła to nie mile reakcje

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Jakie były piersze objawy ciąży u was

                      A ja byłam bardzo niepocieszona bo będąc w ciąży praktycznie nie miałam zachcianek Mąż się zobowiązał że będzie w stanie zdobyć dla mnie wszystko a ja nie mogłam tego sprawdzić i dać mu się wykazać

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Jakie były piersze objawy ciąży u was

                        U mnie pierwsze objawy zauważyłam dość szybko.
                        Przede wszystkim na twarzy pojawiły mi się wypryski, tyle ile w okresie dojrzewania. Od razu wiedziałam, że coś z hormonami jest nie tak
                        Piersi miałam strasznie wrażliwe, co chwilę chciało mi się siku.
                        Pierwszy test ciążowy zrobiłam jeszcze przed terminem miesiączki, druga kreska była tak blada, że prawie niewidoczna. Ale była
                        Okres spóźnia się już 10 dni, wczoraj zrobiłam drugi test i kreka już widoczna doskonale
                        Dzisiaj zauważyłam, że drażnią mnie niektóre zapachy, a to co mi wczesniej smakowało nie smakuje już tak samo. Dziwne uczucie

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Jakie były piersze objawy ciąży u was

                          a u mnie oprócz braku okresu objawów nie było teraz mnie mdli szczególnie jak w pobliżu ktoś intensywnie jest wyperfumowany oby szybko przeszło

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Jakie były piersze objawy ciąży u was

                            Mnie bolało podbrzusze strasznie, nawet gorzej jak podczas miesiączki i kręciło mi się w głowie. Stopy spuchły mi jak balony i myślałam, że odwodniona jestem jakaś bo mi się w głowie kręciło... No i brak okresu... Na szczęście te niemiłe objawy szybko przeszły, ale właściwie już od 10 tygodnia zaczął mnie boleć kręgosłup i biodra...

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Jakie były piersze objawy ciąży u was

                              Mnie łapały mdłości jak tylko poczułam zapach bananów. Od razu podejrzewałam ciążę bo banany uwielbiam i zdziwiło mnie to nagłe obrzydzenie. Ratowałam się wtedy migdałami i colą ale teraz byłabym mądrzejsza. Zamiast się objadać kupiłabym krople imbifem, które podobno świetnie działają na nudności w ciąży i chorobę lokomocyjną.

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Jakie były piersze objawy ciąży u was

                                Takim zupełnie pierwszym objawem, na kilka dni przed datą spodziewanej miesiączki było takie kłucie/ciągnięcie w dole brzucha, potem takie pobolewanie jak na okres, który jednak się nie pojawił No i bolesne piersi (ale w drugiej połowie cyklu to u mnie normalne). A mdłości to tak ok. 6-7 tyg się zaczęły i trwały aż do końca 5 mies. Do tego metaliczny posmak w ustach - skończył się wraz z porodem dopiero.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X