Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co teraz uczula?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Co teraz uczula?

    Wiosną rzeczywiście uczula praktycznie wszystko co kwitnie. W domu na dodatek mamy jeszcze roztocza

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Co teraz uczula?

      Ja od pewnego czasu mam ciągły katar taki wodnisty i zastanawiam się nad zrobieniem testów, bo nigdy wcześniej nie miałam takich objawów...ale czy w tak późnym wieku możne pojawić się alergia ?

      Skomentuj


        #18
        Odp: Co teraz uczula?

        To prawda! Coraz więcej osób nabywa alergię wraz z wiekiem. Mamy wokół coraz więcej alergenów.
        A może wpływ na to ma zbyt sterylne wychowanie tudzież przebywanie w bardzo zanieczyszczonych miejscach? Ja pochodzę z małej miejscowości - pełno lasów, pełno łąk więc alergenów mnóstwo i alergii nie mam. Mąż to mieszczuch - pełno betonu, spalin i innych zanieczyszczeń, i można wyliczać na palcach na co to on alergii nie ma.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Co teraz uczula?

          Możliwe że coś jest w tym "sterylnym wychowaniu". Czytałam o tym jakiś artykuł i tak np. osoby od dziecka przebywające blisko natury ze zwierzętami, są mniej narażone na uczulenie na sierść itp.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Co teraz uczula?

            Co polecicie na katar alergiczny dla nastolatki?

            Skomentuj


              #21
              Odp: Co teraz uczula?

              Allerga:
              http://www.alergia-allegra.pl/niezyt_nosa.html

              Bierzemy razem z córką ( co ciekawe to to,że obie mamy alergiczny nieżyt nosa i dopóki nie odkryłyśmy allegry to praktycznie nie byłyśmy w stanie funkcjonowac latem, kiedy jest najwięcej alergenów).

              W perspektywie czasu proponuję równiez wykonać córce testy alergiczne. Tak aby wiedzieć na co dziewczynka jest uczulona. Takie testy nie są drogie.
              http://forum.mamotoja.pl/

              Skomentuj


                #22
                Odp: Co teraz uczula?

                Ja zwykle korzystam z kalendarza pylenia, ale można taki znaleźć online.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Co teraz uczula?

                  Ja w tym temacie nie mam zbytnio wiedzy. Zatem kompletnie nie będę w stanie pomóc...
                  Koszmarne. Koszmarne.

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X