Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najlepsze mleko modyfikowane

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dziewczyny mam pytanko...co decyduje wg.was o tym ze mleko jest najlepsze?Wysoka ilosc jakiego pierwiastka,witaminy czy jakich skladnikow jest wskazana a czego powinno byc w mleku niewiele? Moj synek ma obecnie 15 m-cy i podaje mu mleko dla juniorow (od 10 m-cy do 3 lat) ,ostatnio bylam u znajomych i ci polecali mi inny produkt,cenowo wypadaloby nawet troszke korzystniej ale czy ja wiem...maly wypija dziennie "przepisowo" w sumie ok 500 ml mleka.
    Stwierdzilam wlasnie ze nie wiem czym kierowac sie porownujac dwa rozne mleka,bede wdzieczna jak mnie ktos oswieci

    Skomentuj

    •    
         

      dotka chyba Ci nie odpowiem na Twoje pytanie, nie wiem po prostu. Nam poleciłam mleko pediatra, synkowi było po nim dobrze, stąd zostaliśmy właśnie przy nim.
      Zazdroszczę jednak tego 0,5l mleka dziennie, mój nie chce tyle wypić - to tak z innej beczki.

      Wracając do tematu, skoro Poldzio tyle wypija i jest zadowolony to może nie ma sensu nic zmieniać.
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        tree tak sobie mysle ze to pewnie sa jakies minimalne roznice bo chyba w zywnosci dla dzieci sa okreslone jakies normy...wydaje mi sie jednak ze Poldkowe mleko troche pachnie wanilia chociaz na butli nic nie pisze.
        0,5 litra wypija bo mu daje przed kolacja (jak wiem ze jest glodny)najpierw mniejsza butle,a rano dostaje rzadka kaszke z butli z pozostala iloscia mleczka.On w ogole lubi wszystko co mleczne,poza zoltym serkiem
        Po obiadku dostaje jogurt na deser i tez wcina caly

        Skomentuj


          Nam mleko polecila lekarka i moja siostra Jak maly je zaakceptowal i fajnie tolerowal to pozniej wazne dla mnie bylo by kontynuowac w pozniejszym okresie to samo mleko tylko z wyzszym numerkiem i tak zaczelismy od NAN HA a dzis jestesmy na Nestle Junior. Moj zjada mleka 260 ml max w ciagu dnia a i to nie zawsze niestety znowu ma faze ze jadlby raz dziennie

          Mysle ze nie warto Poldkowi zmieniac mleka - niech pije to ktore mu smakuje i sluzy.

          Skomentuj


            No wlasnie Gopi to mleko ktore teraz podaje malemu jest kolejnym tego samego producenta.Najpierw byl cycus,pozniej mleko nastepne przeznaczone dla dzieci wczesniej karmionych piersia i teraz to dla juniorow.Pewnie zostane przy "naszym" ,kupilam jednak jedna butelke na probe i zobaczymy .

            Skomentuj


              Moj 9 miesiecy byl na piersi a pozniej Bebiko teraz pije malo bo tylko po przebudzeniu 150-200 i bananowe innego nie ruszy.Probowalam mu dawac inne ale byl placz








              Skomentuj


                Mleko modyfikowane w płynie

                A mi do gustu przypadło (i 14 miesięcznemu synkowi też) mleko w płynie Mamo rosnę! Wcześniej używałam w proszku Nan ale dla Juniora. Teraz całkowicie przerzuciliśmy się na to w płynie. Wiadomo... wygodniejsze, zrobienie kaszki trwa tylko chwilę bo mleko trochę podgrzewam no i smaczne, waniliowe. Aha, to mleko jest dla dzieci od 1 roku do 3 lat

                Skomentuj

                •    
                     

                  to bywa roznie

                  rozne dzieci rozne mleko...moj synek mial straszne kolki i wyprobowalam wszystkie mozliwe mleka modyfikowane i na samym koncu trafilam na nutramigen jest na recepte bo to mleko-lek ale po nim Piotrusiowi kolki sie zmniejszyly , tylko strasznie smierdzi i jest okropne w smaku...dziecko szyko sie przyzwyczai zanim zacznie dostawac stale pokarmy oczywiscie a teraz oprocz nutramigenu dostaje kaszki na mleku bebiko i mu smakuje i jest wszystko ok!!

                  Skomentuj


                    nutramigen

                    dredzia, i dostałaś nutramigen na receptę tylko z powodu kolek u dziecka od lekarza???
                    moje dziecko ma skazę białkową i AZS i lekarz i tak kręcił nosem i chciał historie choroby od dermatologa, żeby wydać nutra na receptę
                    jakieś chore to...

                    Skomentuj


                      Sikornik my się borykaliśmy z 3-miesięcznymi kolkami i skazą białkową i
                      pediatra kazała kupić mleko hipoalergiczne. Po nim skaza się zmniejszyła
                      po jakimś czasie skóra była czysta, ale kolki nadal pozostały. Ja karmiłam
                      mieszanie choć po tym mleku było lepiej niż jak dostawał moje. Jak się
                      pytałam o Pepti czy Nutramigen to mi odpowiedziała: ostateczność. Więc
                      przepisywanie tego typu mleka " w razie gdyby" jest dla mnie nieporozumieniem.
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        dla mnie to jest bez sensu żeby zdrowemu dziecku, które ma kolki (a ma je chyba 80% niemowląt, jak nie więcej) dawać mleko lecznicze, tzn. przyzwyczajać organizm do tego

                        wszystko bym dała żeby Jonatan mógł pić z powrotem normalnie NAN...

                        a u nas pamiętasz Tree jakie tez były kolki, jak się żaliłam
                        uważam że te przysłowiowe 100 dni tej męczarni i masakry dla rodzica i przede wszystkim dla dziecka trzeba po prostu przeżyć a nie czepiać sie tak drastycznych sposobów, żeby dziecko sie nie darło i żeby móc przespać noc

                        Skomentuj


                          A wyobrażacie sobie że 10 lat temu kiedy mojemu synkowi kupowałam na receptę BEBILON SOJOWY wtedy kosztował 2,50 na tzw. ryczałt to niektóre matki załatwialy recepty u lekarza tylko po to żeby było taniej.Dla mnie to paranoja jakaś.


                          Skomentuj


                            Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                            A wyobrażacie sobie że 10 lat temu kiedy mojemu synkowi kupowałam na receptę BEBILON SOJOWY wtedy kosztował 2,50 na tzw. ryczałt to niektóre matki załatwialy recepty u lekarza tylko po to żeby było taniej.Dla mnie to paranoja jakaś.
                            Nooo nieprawdopodobne !!!! kurka. Najlepiej to karmić piersią - wtedy jest najtaniej
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                              Nooo nieprawdopodobne !!!! kurka. Najlepiej to karmić piersią - wtedy jest najtaniej
                              hehe właściwie to za free

                              Skomentuj


                                Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                                Nooo nieprawdopodobne !!!! kurka. Najlepiej to karmić piersią - wtedy jest najtaniej
                                Tylko te oszczędne matki matki o tym nie wiedziały he he


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X